در اجارۀ باغ عروسی موارد زیر را در نظر بگیرید

به خواندنش می ارزد.

در اجارۀ باغ عروسی موارد زیر را در نظر بگیرید

پستتوسط behnosh2000 » يکشنبه 6 خرداد ماه , 1397 20:05:03

شما می توانید مراسم عروسی خودرا در تالار، در ساحل و در کنار دریا، در مکان های تاریخی و یا در

عضويت  / ورود
برگزار کنید. این انتخاب با توجه بهدسترسی شما به چنین محیط ها و همچنین بودجۀ اقتصادی شما و صد البته علایق شما برایانتخاب هر کدام از این مکان ها انجام می شود.

باغ تالار یکی از مکان هایی است کهطرفدارن زیاد و خاصّ خود را دارد و افراد زیادی ترجیح می دهند مراسم عروسی خود رادر چنین محیط هایی برگزار کنند و با اجارۀ یک باغ تالار کوچک، بهبهترین نحو از مهمانان خود پذیرایی کنند؛ چه چیز بهتر از برگزاری جشن عروسی درمحیطی سرسبز که طراوات و سرسبزی آن باعث سر زندگی شما و مهماناتان شود و شور وهیجان جشن شما را دو چندان کند و خاطرۀ آن را برای همیشه در ذهن ها جاری و ساریکند!
<o:p></o:p>

باغ عروسی یا همان باغتالار همانطور که از اسمش پیداست، تالاری است که در فضا و محیطی باز و سرسبز و مشابه به باغ ساخته و بنا شده است. در شهرهای بزرگ و صنعتی، باغ تالارهامعمولاً در حومه های ورودی شهر که اغلب آب و هوای مناسب تری دارد ساخته می شوند.علاوه بر باغ تالارهایی که در کشور ما اینگونه ساخته شده و وجود دارند، اصطلاحی بهنام «باغ کوه عروسی» یا "Mountain Wedding Garden"در کشورهای اروپایی وجود دارد که در آنجا مراسم ازدواج در یک محیط کاملاً طبیعی،در کوهستان، در فصلی که سرسبزی و شادابی در محیط وجود دارد برگزار می شود؛ تفاوتباغ کوه با باغ تالار در نبود سازه های چهارچوبه ای است که به دست انسان بنا میشود، تنها حالتی که ممکن است در باغ کوه عروسی توسط انسان ها دست برده شده باشد،ایجاد پله کان های سنگی است که در کوه ایجاد می شود تا رفت و آمد را تسهیل کند؛ دراینجا همه چیز طبیعی است و چیزی جز سادگی و لطافت دیده نمی شود. در کشور ما، ایراننیز چنین محیط هایی کم نیست، اما می توان گفت که تبلیغات و مرسوم کردن ازدواج درچنین محیط هایی نادیده گرفته شده است و می توان به راحتی و بدون هزینه های اضافی،در فصول مناسب از این محیط ها استفاده کرد.

<o:p></o:p>

در اجارۀ باغ عروسی مواردزیر را در نظر بگیرید:
<o:p></o:p>

از آنجا که در شهرهای بزرگ وصنعتی، باغ تالارها در حومۀ شهر و یا در ورودی های این شهرها قرار دارند، اگر محلسکونت شما در مرکز شهر قرار گرفته، باغ عروسی یا باغ تالاری راانتخاب کنید که نزدیک ترین فاصله را به محل زندگی شما داشته باشد.
<o:p></o:p>

فصل را در نظر داشته باشید.استفاده از باغ تالار در فصول سرد و در ماه هایی که سرد نیست اماامکان بارندگی وجود دارد، مناسب نمی باشد.
<o:p></o:p>

در باغ تالار ها معمولاً استخریا حوضچه های آب وجود دارد که ببر زیبایی آن می افزاید، اگر دوست درید این زیباییرا دوچندان می کنید، می توانید از گل آرایی های مختلف بر روی آب استفاده کنید وبرای زیبا تر کردن آن از شمع های تزئینی بهره ببرید.
<o:p></o:p>

در انتخاب باغ تالار موردنظر، علاوه بر زیبایی ظاهری باغ تالار به موارد جانبی از جملهنظافت و تمییز بودن محیط باغ تالار، بهداشت آشپزخانه،رومیزی ها، ظرفیت پارکینگ، کیفیت غذا، دی جی یا گروه موزیک، هزینۀ ورودی و مسقفبودن یا نبودن آن را در نظر داشته باشید.
<o:p></o:p>

<o:p></o:p>


<o:p> </o:p>https://www.parsaya.com/wedding-garden

برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت / ورود

behnosh2000
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد
 
پست ها : 1
تاريخ عضويت: يکشنبه 6 خرداد ماه , 1397 20:02:07
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 10

بازگشت به جالب و خواندنی

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان

cron