فیزیوتراپی در منزل و کاردرمانی در منزل توسط مرکز خدمات پزشک

محلی برای ارائه نظرات و شرکت شما در مباحث

فیزیوتراپی در منزل و کاردرمانی در منزل توسط مرکز خدمات پزشک

پستتوسط roya20 » سه شنبه 9 بهمن ماه , 1397 15:19:43

ما در مرکز خدمات پزشکی طب نو  کاری متفاوت و البته متنوع را به شما ارائه خواهیم کرد. افرادی که به هر دلیلی توانایی رفتن به یک مرکز درمانی را ندارند، نگران نباشند ما خدمات فیزیوتراپی در منزل و همچنین کاردرمانی در منزل را برای شما به راحتی انجام خواهیم داد.
به دلایلی مختلف مانند فلج نخاعی و مغزی، ام اس، پوکی استخوان، درد های شدید کمری و مانند این ها می باشد که افراد توانایی مراجعه به مراکز درمانی را ندارند و خود بیمار و یا اطرافیان بیمار ترجیح می دهند که یک فیزیوتراپ کاملا حرفه ای و متخصص را به خانه خود بیاورند و فیزیوتراپی در منزل انجام شود که تنها با یک تماس کاملا ساده می توانید کاردرمانی در منزل خود را آغاز کنید و این نکته را مد نظر داشته باشید که شما به راحتی می توانید انتخاب کنید که به یک درمان گر مرد نیاز دارید یا خانم.فیزیوتراپی در منزل و کاردرمانی در منزل به چه صورت انجام می شود

فیزیوتراپی در منزل و

عضويت  / ورود
به طرق مختلفی انجام می شود که بستگی به وضعیت جسمانی بیمار دارد. در ادامه چند روش را به شما معرفی خواهیم کرد.
تمرین درمانی در منزل

تمرین درمانی در منزل شامل ماساژ درمانی، انجام ورزش ها و حرکات های گوناگون و مناسب برای کاهش درد می باشد که در ابتدا توسط فیزیوتراپ آموزش داده می شود و سپس تمریناتی به بیمار داده می شود که برای بهبود درد خود باید آن ها را روزانه انجام دهد. این اقدام برای افرادی مفید می باشد که درد چندانی ندارند و یا مراحل پایانی درمان خود را طی می کنند.


دستگاه الکتروتراپی در منزل

بیمارانی که درد های بسیار شدید دارند و یا آسیب جدی دیده اند و از گرفتگی و درد های ناشی از عضلات مانند درد های ناحیه مفصل، کمر درد و مانند این ها رنج می برند، استفاده از دستگاه الکتروتراپی برای آن ها بسیار مناسب است. این دستگاه با امواج الکتریکی کار می کند و سبب کاهش درد های از این نوع می شود.
یکی از دلایل بسیار بارزی که سبب شده فیزیوتراپی در منزل و کاردرمانی در منزل توسط این وسیله معنا پیدا کند این می باشد که دستگاه الکتروتراپی به صورت پرتال در دسترس است و تبدیل به یکی از مهم ترین و بارز ترین شاخه های فیزیوتراپی شده است که قابلیت حمل دارد و امکانات زیادی از جمله امکانات وسیله های موجود در مراکز درمانی را دارا می باشد و به راحتی مشکل شما در حمل و جا به جایی بیمارانتان که توانایی حرکت کردن را به خوبی ندارند، رفع می کند.

roya20
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد
 
پست ها : 5
تاريخ عضويت: پنج شنبه 20 دي ماه , 1397 12:24:25
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 50

بازگشت به اتاق آزاد اندیشی

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

cron