انتخاب بهترین دستگاه چاپ بنر

سایت های تخصصی فارسی را اینجا بیابید

انتخاب بهترین دستگاه چاپ بنر

پستتوسط ava96 » چهارشنبه 9 آبان ماه , 1397 12:28:44

انتخاب بهترین

عضويت  / ورود

در زمینه چاپ یکی از اصلی ترین دغدغه ها انتخاب یک چاپگر مناسب است
در هنگام خرید دستگاه چاپ بنر باید به مواردی همچون سرعت و کیفیت دستگاه توجه داشت که دستگاه بتواند در فصول شلوغ سال که بازار چاپ داغ است پاسخگوی نیاز شما باشد. از یک دستگاه مناسب با مراقبت ها و تعمیرات دوره ای تا مدت ها استفاده و کسب درامد کرد.
از مهمترین ویژگی هایی که این دستگاه باید داشته باشد سرعت و کیفیت بالای چاپ می باشد. از جمله مواردی که دستگاه بنر را برتر از دستگاه های دیگر می کند این است که لوازم برقی آن برای پشتیبانی بسیار باشد.
این امر باعث می شود هم لوازم آن برای تعمیر فراوان باشد و هم مکانیک و متخصص تعمیر آن بیشتر یافت شود. اگر دستگاه بر پایه سیستم پرژ مجزا مجهز باشد باعث می شود رنگ کمتری مصرف شود و در رنگ صرفه جویی خواهد شد.
دستگاه چاپ به این علت که مدام در حال کار می باشند باید نوع و مدل آن به گونه ای باشد که تا حد امکان برق کمتری مصرف شود. اگر در دستگاه های چاپ از موتور سروو استفاده شود این امر صورت خواهد گرفت.
دستگاهی که مجهز به هیتر کم مصرف باشد نسبت به دستگاه های دیگر برتری خواهد داشت. دستگاهی که نرم افزار آن راحت بوده و کار با آن ساده باشد، به دلیل سهولت نرم افزار اصولا این دستگاه ها طرفدار بیشتری خواهد داشت.
دستگاه در صورت داشتن بدنه سنگین دارای لرزش کمتری خواهد بود. این بدنه دستگاه هر چه سنگین تر باشد در صورت سرعت بالا لرزش کمتری خواهد داشت.
یک سری از دستگاه های موجود در بازار مجهز به عیب یاب اتوماتیک هستند. این عیب یاب در صورت بروز مشکل به اپراتور اخطار می دهد. اگر دستگاه چاپ به سنسور رول باز کن مجهز باشد مزیتی است که باید به آن توجه نمود.
دستگاه چاپ  خوب باید مجهز به کلید های اضطراری باشد تا در زمان های مورد نیاز، دستگاه خود به خود متوقف شود. دستگاهی انتخاب کنید که بتواند بر روی بنر، فلکس، مش و استیکر چاپ انجام دهد.
نیازسنجی و اعتبار
مهمترین نکته در خرید دستگاه چاپ بنر انتخاب یک فروشنده معتبر برای خرید دستگاه چاپ بنر میباشد، باید در نظر داشت که این شرکت دارای اعتبار باشد و خدمات پس از فروش خوبی ارائه دهد. مورد دوم نیازسنجی برای انتخاب این محصول است. در ابتدا باید نیاز ها و میزان تقاضا شهر و منطقه ای که قصد ایجاد کسب و کار در ان را دارید را در نظر بگیرید. و با توجه به این نیاز ها اقدام به خرید دستگاه چاپ بنر نمایید.
به عنوان مثال اگر میزان تقاضای چاپ شما زیاد است و پیشبینی میکنید در ماه های آینده نیز اینگونه باشد اقدام به خرید دستگاهی متناسب با نیاز خود کنید. که دارای سرعت چاپ زیادی باشد تا مانع انباشت کار در در ساعات شلوغ کاری شود. در این زمینه میتوانید از مشاوران فروش دستگاه چاپ بنر هم کمک بگیرید تا بتوانید با در نظر گرفتن مطالب فوق انتخاب بهتری داشته باشید.
ava96
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد
 
پست ها : 6
تاريخ عضويت: چهارشنبه 9 آبان ماه , 1397 12:05:30
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 60

بازگشت به سایت های مفید فارسی

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

cron