نوشته شده توسط : yasamin

zist1
sms120
sanachat
asianshop
up-mazloum
statup
kts-fars
ayfer
demo-01
qoooqle
7musics
homichat
ubirock
kanganews
niazmandihayeiran
shomalefarda
iranfunnygroup
football10
broozmusic

 :: بازدید از این مطلب : 185
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 13 تير 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : yasamin

ثبت برند در خوزستان


اهواز دارای پتانسیل لازم جهت ایده پردازی و شاخص های ارزشمند آن باید برند سازی شود.تولیدات ‌کشاورزی در شهر اهواز پتانسیل قطب شدن دارد.برخی تولیدات مانند خرمای اهواز که از قدیم در منطقه شناخته شده و به کیفیت خوب معروف بودند، باید با فناوری روز در سطح ملی برند شوند. صنعتگرانی هستند که به امر تولید ابزار و لوازم دست ساز اشتغال دارند. اموری همچون : بافت انواع پارچه، گلیم، قالی، تهیه گیوه، خراطی، میناکاری و ساخت وسایل فلزی و قلمزنی از جمله این صنایع است. که بازرگانان می توانند با ثبت این محصولات و درج بهترین برند برای این محصولات آن ها را نه تنها در کشور بلکه در سطح جهانی معرفی و باعث رونق هرچه بهتر اقتصاد کشور ما شوند.

ثبت برند در خوزستان
ثبت برند در خوزستان

ثبت برند و یا علامت تجاری از ارکان مهم کسب و کار و اختلاف بین محصولات مشابه می باشد.انتخاب برند باعث شناخته شدن تولیدات و کسب و کار می شود.برای جلوگیری از سوء استفاده رقبا از محصول و یا کالای خود می توان به ثبت برند در اداره مالکیت صنعتی اقدام نمود و مورد حمایت های قانونی قرار گرفت.
مدارک مورد نیاز برای ثبت برند در خوزستان

اشخاص حقیقی و حقوقی مطابق با نوع فعالیت های خود به ثبت برند درشهرستان های اندیکا، آبادان و بندر ماهشهر استان اهواز اقدام می نمایند.اشخاص حقیقی ملزم به انتخاب برند به نام خود می باشند و باید مدارک مالک برند (برابر اصل) را ارائه دهند.اما اشخاص حقوقی باید برند را به نام شرکت و یا شخص حقوقی ثبت نمایند و تمامی مدارک شخص حقوقی و شرکت را باید ارائه دهند .
قوانین ثبت برند

    شامل واژه های عام نباشد مثال علامت تجاری ” کفش” یک واژه عام است.
    شامل واژه های توصیف کننده نباشند.(واژه هایی که توصیف کننده محصول می باشند ، مانند ترش )
    گمراه کننده نباشد
    با نظم عمومی و اخلاق ومذهبی مغایرت نداشته باشد.
    شامل علائم رسمی دولتی و نشان کشورها نباشد مانند پرچم کشور
    بتواند بین کالاها یا خدمات یک موسسه با موسسه دیگر تمایز ایجاد کند.
    مشابه با برندهای به ثبت رسیده دیگر نباشد.
    در صورت لاتین بودن برند، باید کارت بازرگانی اخذ نمایید

مدارک لازم ثبت برند اشخاص حقیقی در خوزستان

    مدارک شناسایی کارت ملی و شناسنامه
    مجوز فعالیت پروانه کسب
    ارائه یک نمونه طرح از برند
    ارائه کارت بازرگانی برای طرح برندی که از حروف لاتین استفاده شود .

مدارک مورد نیاز برای ثبت برند اشخاص حقوقی در خوزستان

    همه مدارک اساسی شرکت از جمله اساسنامه ، تقاضانامه ، …
    مجوز فعالیت شرکت چنانچه فعالیت شرکت به ارائه مجوز نیازمند باشد .
    ارائه کارت بازرگانی برای طرح برندی که از حروف لاتین مورد استفاده قرار گرفته باشد.
    ارائه یک نمونه طرح از برند
    مدارک احراز هویتی اعضا و شرکا

زمان و تعرفه ثبت برند در خوزستان

به کمک سامانه مالکیت صنعتی می توان به ثبت برند اقدام نمود.پس از طی مراحل و ارسال اطلاعات متقاضی ثبت برند،سپس تمامی اطلاعات ارسالی بوسیله کارشناسان اداره بررسی خواهد شد.بعد از بررسی ها و آگهی در روزنامه روند ثبت برند ۴۵ روز کاری به طول می انجامد.شایان ذکر است که این زمان متغییر است زیرا به دلیل تعداد زیاد پرونده های کارشناسان مراحل به کندی پیش می رود .با توجه به نوع درخواست برند تجاری و طبقات درخواستی هزینه های ثبت برند یا علامت تجاری متغیر می باشد
مراحل ثبت برند در خوزستان

ابتدا مشاوران موسسه حقوقی کریم خان تمامی اطلاعات را در اختیار متقاضیان قرار می دهند و مدارک لازم را به شما اعلام میکنند . کارشناسان به تنظیم تخصصی اظهارنامه ثبت برند در خوزستان ، تعیین طبقات کالاهای درخواستی با بررسی جواز شما و نیاز متقاضی ارسال و مدارک لازم به اداره مالکیت صنعتی ارسال می کنند.اگر پرونده دارای نقص باشد رفع نقص میگردد با پرداخت مبالغ دولتی به ادره مالکیت صنعتی و گذشت زمان مقرر و انتشار آگهی ثبت علامت تجاری وکیل تشکیل پرونده می دهد و آگهی تقاضای ثبت برند در خوزستان را تحویل می گیرد. بعد از دریافت آگهی در روزنامه رسمی آگهی ۱۰ ساله برند اقدام می شود.
ثبت علامت تجاری در خوزستان

با ثبت علامت در اهواز میتوان اجناس و محصولات و یا خدمات خود را متمایز کرده و رقابتی بین تولید کنندگان و ارائه دهندگان ایجاد می شود.با این ثبت مورد حمایت دولت قرار گرفته و با افراد متقلب برخورد قانونی می شود.
ثبت لوگو و آرم تجاری در خوزستان

ثبت لوگو و یا آرم تجاری طرحی ظاهری است که اهداف و نوع فعالیت های یک حرفه را ارائه می دهد.بنابراین هرچه یک طرح دقیق و خوانا و تلفظ آسانتری داشته باشد در ذهن مصرف کننده ماندگارتر و باعث پبشرفت و توسعه اقتصادی و کسب سودآوری بیشتر می شود.
خرید و فروش برند،علامت و نام تجاری

برخی از متقاضیان ثبت برند به جای فرآیند ثبت نسبت به خرید برند آماده اقدام می کنند زیرا برخی از افراد یا مجموعه‌ها برای استفاده از برند عجله دارند اما روند اداری ثبت برند مدت زمان زیادی به طول می انجامد، در صورتی که خرید و انتقال برند آماده به سرعت و تنها با حضور طرفین معامله یعنی فروشنده و خریدار در دفترخانه ثبت اسناد رسمی امکان‌پذیر است.
طبقه بندی علامت تجاری

    اسباب بازی و لوازم ورزش
    مصنوعات و اشیاء ساخته شده از مواد مختلف
    فلزات و مصنوعات فلزی
    مواد غذایی و محصولات کشاورزی
    صنایع و محصولات شیمیایی
    مصنوعات نساجی
    دستگاه و لوازم و آلات فنی و علمی و صنعتی
    سایر موارد

برای مشاهده سایر موارد طبقات علامت تجاری به لینک سایت کریم خان مراجعه کنید.
ثبت اضافه کالا و طبقه در خوزستان

برای ثبت اضافه کالا و یا طبقه، وارد سامانه ثبت علامت تجاری می شوید وپس از انتخاب گزینه ثبت اظهارنامه افزایش کالا و طبقه اظهارنامه را تکمیل نمایید.فرآیند ثبت افزایش کالا دقیقا مانند ثبت آن برند انجام می شود و تنها تفاوتی آن این است که اظهارنامه برند شما از قبل در اداره مالکیت صنعتی موجود دارد.پس از ارسال اظهارنامه اضافه کالا و یا طبقه کارشناس اداره مالکیت صنعتی پرونده را بررسی می کند و در صورت تایید هزینه های آن را به صورت الکترونیکی پرداخت می کنید و در آخر آگهی آن منتشر می شود.
ثبت برند از طریق موسسه حقوقی کریم خان در استان خوزستان

    ثبت برند در آبادان
    ثبت برند در دزفول
    ثبت برند در شوشتر
    ثبت برند در رامهرمز
    ثبت برند در خرمشهر
    ثبت برند در بهبهان
    ثبت برند در مسجد سلیمان
    ثبت برند در اندیمشک
    ثبت برند در امیدیه
    ثبت برند در ایذه
    ثبت برند در شوش
    ثبت برند در ماهشهر

شما متقاضیان گرامی میتوانید برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص ثبت برند و هزینه های ثبت علامت تجاری ( برند) با کارشناسان متخصص موسسه حقوقی کریم خان در تماس باشید.:: بازدید از این مطلب : 339
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 ارديبهشت 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : yasamin

ثبت برند در ارومیه

محصول سیب و انگور ارومیه قابلیت ثبت نشان جغرافیایی را دارا بوده و ثبت می‌شود.در طی بررسی و شناسائی هشت برند برتر آذربایجان‌غربی در حوزه صنعت، معدن و تجارت انجام و برندهای فوق به وزارت متبوع معرفی شد که پس از بررسی، محصول سیب و انگور ارومیه قابلیت ثبت نشان جغرافیایی را دارا است.همچنین محصولات اروم آدا از قبیل (رب،مرباجات،ترشیجات،آبمیوه) و از برترین برندهای ارومیه به حساب می آید.نقل و حلوای هویچ ارومیه از سوغاتی‌های محبوب است.تولیدکنندگان این محصول می توانند با ثبت برند در زمینه توسعه و سوددهی بیشتر مبادرت نمایند.

ثبت برند در ارومیه
ثبت برند در ارومیه

برند و یا علامت تجاری شامل رقم ، طرح ، شکل ، تصویر ، حروف و یا کلماتی است که برای معرفی و شناساندن یک کالا و یا خدمات و یا محصولات بکار می رود.با ثبت برند می توان محصولات و کالاهای خود را از کالاها و محصولات دیگران متمایز ساخت .از مهم ترین کارهای قبل از ثبت برند،این است که باید از برند انتخابی خود استعلام گرفته که قبل از شما کسی آن را ثبت نکرده باشد.

ثبت برند درشهرستان های خوی، میاندوآب و مهاباد استان ارومیه و خود استان به مالکان این امکان را می دهد که از برند محصولات خود به صورت انحصاری استفاده نمایند.انتخاب برند باید در تلفظ و… به گونه ای باشد که در ذهن مصرف کننده باقی بماند و بتواند محصول و کالای مورد نظر خود را به راحتی انتخاب نماید.
مدارک مورد نیاز برای ثبت برند در ارومیه

ثبت برند به دو صورت اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد که نوع مدارک آن ها با یکدیگر متفاوت می باشد.
مدارک اشخاص حقیقی

    کپی مدارک  کپی کارت ملی و شناسنامه متقاضی
    کپی پروانه کسب متقاضی
    ارائه یک نمونه از برند درخواستی در اندازه ۶*۶
    ارائه کارت بازرگانی درصورتی که قصد دارید برند خود را به زبان لاتین ثبت کنید .

مدارک اشخاص حقوقی

    کپی تمامی مدارک شخص حقوقی ( آگهی تاسیس ، روزنامه تاسیس و تمامی تغییرات مربوط به شرکت)
    مجوزهای لازم اعم از جواز تاسیس ، جواز صنایع یا بهره برداری ، و مدارکی دال بر اینکه مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره مشغول به کار می باشند.
    ارائه کارت بازرگانی درصورتی که قصد دارید برند خود را به زبان لاتین ثبت کنید .
    مدارک شناسایی مدیرعامل ( کپی کارت ملی و شناسنامه)
    ارائه یک نمونه از برند درخواستی در اندازه ۶*۶

زمان و تعرفه ثبت برند در ارومیه

زمان ثبت برند برای صاحبان برند اهمیت ویژه ای دارد،این زمان بنا به دلایلی متغیر می باشد از جمله اینکه در ثبت برند نباید هیچ گونه نقصی وجود داشته باشد،با مشاهده نواقص پرونده کارشناسان زمان ثبت برند را به تاخیر می اندازند. زمان قانونی برای ثبت برند در ارومیه  ۴۵ الی ۶۰ روزکاری می باشد .هزینه های ثبت برند با توجه به اشخاص حقیقی و یا حقوقی، نوع درخواست برند تجاری و نوع طبقه کالای آن متفاوت می باشد.
مراحل ثبت برند در ارومیه توسط ثبت کریم خان

شما باید همه اطلاعات و مدارک را در زمینه نوع فعالیت در اختیار کارشناسان قرار دهید.سپس کارشناسان ثبت کریم خان با در دست داشتن مدارک  به درج اطلاعات و ثبت برند در سامانه اداره مالکیت صنعتی اقدام می نمایند.

پرونده به کارتابل کارشناسی ارسال می شود. سپس به کمک کدرهگیری اظهارنامه را پیگیری می کنند، در صورت مشاهده نقص پرونده اقدام به رفع نقص نموده و پس از تایید به چاپ آگهی نوبت اول در روزنامه اقدام می کنند.بعد از ۳۰ روزکاری در صورت نبود اعتراضی به ثبت برند، آگهی روزنامه رسمی دوم به چاپ می رسد و گواهینامه ۱۰ ساله ارائه می گردد .
ثبت علامت تجاری در ارومیه

در قانون حقوقی هر علامتی که معرف کالا و خدمات بوده و باعث می شود که کالاها و خدمات از یکدیگر تفکیک گردند علامت تجاری گفته می شوند . در شهر ارومیه اشخاص حقیقی و حقوقی با ثبت علامت تجاری برای کالا و خدمات اقدام می کنند .
ثبت لوگو و آرم و علائم تجاری در ارومیه

لوگو و یا آرم تجاری که بر روی محصول و کالاها درج می گردد شامل شکل ،طرح گرافیکی ، اشکال هندسی و… می باشد.برای ارتقاء کسب و کار وکیفیت بهتر و استفاده از مزایای این علائم می توان به ثبت لوگو و یا آرم تجاری اقدام کرد .
چند نکته درمورد ثبت علامت تجاری و صنعتی٬ لوگو و آرم

    پس از ثبت برند ، گواهی صادر خواهد شد.
    مدت اعتبار گواهی ثبت برند  معادل ۱۰ سال است.
    برای ثبت چند برند به طور همزمان باید به تعداد آنها اظهار نامه جداگانه تکمیل شود .
    تفویض اختیار استفاده از برند  ثبت شده به اشخاص غیر در داخل کشور باید رسما ” به ثبت برسد.
    تغییرات آدرس شخص حقیقی یا حقوقی مالک برند رسمیت نخواهد داشت مگر اینکه به ثبت رسیده باشد.
    ثبت برند تجاری اختیاری است مگر در مواردی که دولت آن را اجبار کند.
    نقل و انتقال برند طبق قوانین تجارت جایزاست و باید مطابق مقرارت قانون ثبت علایم و اختراعات ایران به ثبت برسد.
    حقوق بهره برداری انحصاری علامت تجاری فقط به افرادی تعلق می گیرد که برند خود را به ثبت رسانده باشند.

ثبت اضافه کالا و طبقه در ارومیه

برای ثبت اضافه کالا و یا طبقه، وارد سامانه ثبت علامت تجاری می شوید وپس از انتخاب گزینه ثبت اظهارنامه افزایش کالا و طبقه شروع به تکمیل اظهارنامه می نمایید .فرآیند ثبت افزایش کالا برند تجاری دقیقا مانند ثبت آن برند انجام می شود و تنها تفاوتی آن این است که اظهارنامه برند شما از قبل در اداره مالکیت صنعتی موجود دارد.
پس از ارسال اظهارنامه اضافه کالا و یا طبقه کارشناس اداره مالکیت صنعتی پرونده را بررسی می کند و در صورت تایید هزینه های آن را به صورت الکترونیکی پرداخت می کنید و در آخر آگهی آن منتشر می شود.
طبقه بندی های علامت تجاری

    مصنوعات نساجی
    فلزات و مصنوعات فلزی
    اسباب بازی و لوازم ورزش
    صنایع و محصولات شیمیایی
    مواد غذایی و محصولات کشاورزی
    دستگاه و لوازم و آلات فنی و علمی و صنعتی
    مصنوعات و اشیاء ساخته شده از مواد مختلف
    سایر موارد

برای آگاهی از سایر موارد طبقات علامت تجاری به لینک درج شده سایت کریم خان مراجعه کنید.
خرید و فرو ش برند ، علامت و نام تجاری

ثبت برند و علامت تجاری با فراهم آوردن شرایط و رعایت مقررات و طی مراحلی است که برخی از متقاضیان ثبت برند با توجه به این شرایط به جای فرآیند ثبت نسبت به خرید برند آماده اقدام می کنند زیرا برخی از افراد یا مجموعه‌ها برای استفاده از برند تعجیل دارند اما روند اداری ثبت برند مدت زمان زیادی به طول می انجامد، در صورتی که خرید و انتقال برند آماده به سرعت و تنها با حضور طرفین معامله یعنی فروشنده و خریدار در دفترخانه ثبت اسناد رسمی امکان‌پذیر است.
کلمات مرتبط با ثبت برند در ارومیه

    ثبت علامت تجاری در ارومیه
    ثبت لوگو و نام تجاری در ارومیه
    ثبت اسم تجاری در ارومیه
    ثبت نام و نشان تجاری در ارومیه
    ثبت آرم تجاری در ارومیه

ثبت برند توسط موسسه ثبت کریم خان در استان آذربایجان غربی

    ثبت برند در مهاباد
    ثبت برند در بوکان
    ثبت برند در خوی
    ثبت برند در میاندوآب
    ثبت برند در سردشت
    ثبت برند در سلماس
    ثبت برند در پیرانشهر
    ثبت برند در نقده
    ثبت برند در تکاب
    ثبت برند در شاهین دژ
    ثبت برند در چالدران

کارشناسان و مشاوران با تجربه ثبت کریم خان در زمینه ثبت برند می توانند شما را در این زمینه راهنمایی کنند و بهترین خدمات را در کمترین زمان و هزینه بدون نقص به شما عزیزان ارائه دهند.:: بازدید از این مطلب : 284
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 ارديبهشت 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : yasamin

ثبت برند در اسلامشهر

شهرستان اسلامشهر در جنوب استان تهران قرار دارد و مرکز آن شهر اسلام‌شهر است. این شهرستان از شرق و جنوب به ری و از غرب به رباط کریم و از شمال غرب به شهریار منتهی می شود.این شهرستان کارخانه های بزرگ و قدیمی بسیاری را در خود جای داده است که پیرامون جاده قدیم ساوه مانند کارخانه ارج، ایران خودرو دیزل، کیان تایر، کارخانه میهن و … که موجب جذب مهاجران بسیاری جهت کار و اقامت شان در این شهرستان شده است.اسلامشهر از مناطق بسیاری تشکیل شده است که می توان از لحاظ داشتن مناطق مختلف در ثبت برند و تاسیس و راه اندازی فعالیت تجاری، غذایی، حقوقی و .. به ایجاد شغل در این شهر به علت ازدیاد جمعیتی آن پرداخت و فرصت های بسیاری را برای جوانان این شهر محیا نمود .

ثبت برند در اسلامشهر
مراحل ثبت برند در اسلامشهر

مشاوران کریم خان با تنظیم اظهارنامه ثبت علامت تجاری در دو نسخه و تکمیل آن،جمع آوری مدارک شناسایی متقاضی ثبت برند یا مدیرعامل شرکت ، تمامی اوراق شرکت ،درخواست اخذ استعلام از اداره مالکیت صنعتی و ارسال مدارک به سامانه، ثبت علامت تجاری ۱۰ ساله را صادر می نمایند و بعد از اتمام اعتبار قابلیت تمدید را دارد.
مدارک لازم برای ثبت برند در اسلامشهر

ثبت برند به دو صورت حقیقی(ثبت برند به نام شخص) و حقوقی(ثبت علامت تجاری به نام شرکت) صورت می گیرد که تنها در مدارک با یکدیگر تفاوت دارند.
مدارک لازم ثبت برند اشخاص حقیقی

    مدارک شناسایی کارت ملی و شناسنامه
    مجوز فعالیت پروانه کسب
    ارائه یک نمونه طرح از برند در ابعاد خواسته شده
    ارائه کارت بازرگانی برای طرح برندی که از حروف لاتین استفاده شود .

مدارک مورد نیاز برای ثبت برند اشخاص حقوقی

    کلیه مدارک اساسی شرکت از جمله اساسنامه ، تقاضانامه ، …
    مجوز فعالیت شرکت در صورتی که فعالیت شرکت ملزم به ارائه مجوز باشد .
    ارائه کارت بازرگانی برای طرح برندی که از حروف لاتین استفاده شود .
    ارائه یک نمونه طرح از برند در ابعاد خواسته شده
    مدارک احراز هویتی اعضا و شرکا

زمان و تعرفه ثبت برند در اسلامشهر

در اداره ثبت مالکیت صنعتی پس از طی تمامی مراحل و با ارجاع پرونده به سیستم کارشناسان، باید منتظر اعلام نتیجه از طرف کارشناسان باشیم.در برخی مواقع به دلیل تعداد زیاد پرونده های سیستم کارشناسان و یا نواقص موجود در مدارک مدت زمان ثبت برند متفاوت می باشد.ولی زمانی که باید برای ثبت برند در اسلامشهر در نظر گرفت ۴۵ تا ۵۰ روزکاری می باشد .باتوجه به نوع ثبت و شخصیت متقاضی و هزینه های دولتی هزینه های ثبت برند متفاوت می باشد.
ثبت اضافه کالا و طبقه در اسلامشهر

با ورود به سامانه اداره مالکیت انتخاب گزینه ثبت اظهارنامه افزایش کالا و طبقه ، اظهارنامه را تکمیل می کنید. تمامی مراحل افزایش طبقه در اسلامشهر مانند ثبت برند می باشد تنها با این تفاوت که پرونده شما در اداره مالکیت صنعتی موجوداست و کارشناس سوابق شما را بررسی می کند و اگر مورد تایید قرار گرفت آگهی اضافه طبقات را صادر می نمایند.
طبقه بندی های علامت تجاری در اسلامشهر

    اسباب بازی و لوازم ورزش
    مصنوعات نساجی
    فلزات و مصنوعات فلزی
    دستگاه و لوازم و آلات فنی و علمی و صنعتی
    مواد غذایی و محصولات کشاورزی
    صنایع و محصولات شیمیایی
    مصنوعات و اشیاء ساخته شده از مواد مختلف

برای مشاهده سایر موارد طبقات علامت تجاری به لینک سایت کریم خان مراجعه کنید.
خرید و فروش برند،علامت و نام تجاری

علامت تجاری با رعایت مقررات و طی کردن مراحلی صورت می گیرد.اما بعضی از متقاضیان برای استفاده از برند عجله دارند ترجیح می دهند به جای فرآیند ثبت که بسیار زمان بر است نسبت به خرید برند آماده اقدام نمایند .خرید و انتقال برند آماده به سرعت وبا حضور فروشنده و خریدار در دفترخانه ثبت اسناد رسمی امکان‌پذیر است.
ثبت لوگو یا آرم تجاری در اسلامشهر

لوگوی تجاری شامل تصاویر و نوشته هایی است که تمایز بین محصولات و کالاها را نشان می دهد.هر آرم مربوط به یک فعالیت می باشد . با ثبت آرم و لوگو می توان از مزایا و حمایت های دولتی بهره برد و از سوء استفاده افراد سودجود جلوگیری کرد.
چند نکته درمورد ثبت علامت تجاری و صنعتی٬ لوگو و آرم

    پس از ثبت برند ، گواهی صادر خواهد شد.
    مدت اعتبار گواهی ثبت برند معادل ۱۰ سال است.
    برای ثبت چند برند به طور همزمان باید به تعداد آنها اظهار نامه جداگانه تکمیل شود .
    واگذاری استفاده از برند ثبت شده به اشخاص غیر در داخل کشور باید رسما ” به ثبت برسد.
    تغییرات آدرس شخص حقیقی یا حقوقی مالک برند رسمیت نخواهد داشت مگر اینکه به ثبت رسیده باشد.
    ثبت برند تجاری اختیاری است مگر در مواردی که دولت آن را اجبار کند.
    نقل و انتقال برند طبق قوانین تجارت جایزاست و باید مطابق مقرارت قانون ثبت علایم و اختراعات ایران به ثبت برسد.
    حقوق بهره برداری انحصاری علامت تجاری فقط به افرادی تعلق می گیرد که برند خود را به ثبت رسانده باشند.

موسسه حقوقی کریم خان، با بیش از چند سال تجربه ی موفق و با به کار بردن متخصصان و وکلای برجسته ی دادگستری،به صورت حرفه ای خدمات خود را در زمینه های ثبت برند ارائه می دهد.:: بازدید از این مطلب : 272
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 ارديبهشت 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : yasamin

ثبت شرکت در کرمانشاه

در آخرین رتبه‌بندی صنعتی استان‌های ایران که از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و وزارت صنایع و معادن جمهوری اسلامی ایران برمبنای داده‌های سال ۱۳۸۳ انجام گرفته‌است، استان کرمانشاه در گروه استان‌های «بسیار توسعه‌نیافته» در بین ۲۸ استان در جایگاه ۲۵ قرار داشته و تنها سه استان سیستان و بلوچستان، ایلام و کهگیلویه و بویراحمد پایین‌تر از کرمانشاه قرار داشته‌اند.از لحاظ ذخائر معدنی نیز این استان مهم است که عمده‌ترین آن‌ها عبارتند از آهن، سرب، گوگرد، آلومیت، کوارتزیت و غیره. میزان صادرات مواد غذایی، مصالح ساختمانی و صنایع دستی کرمانشاه فقط در ۳ ماه اول سال ۱۳۸۸ مجموع ۹ درصد از صادرات کل کشور را شامل می‌ گردد.بازارچهٔ مرزی پرویز خان سال ۱۳۸۷ رتبهٔ اول فعالیت را بین بازارچه‌های مرزی کشور دریافت نمود.در شش ماه اول سال ۱۳۸۷ بیش از ۲۳۸٬۶۵۲ تن کالای غیرنفتی به ارزش ۱٫۵۳۱ میلیون دلار را از مبادی خروجی استان کرمانشاه صادر شد و همچنان مقام اول صادرات به کشور عراق و مقام هشتم صادرات کشور ایران را از آن خود کرد.

ثبت شرکت در کرمانشاه
ثبت شرکت در کرمانشاه

در استان کرمانشاه یکی از استان های کردنشین ، اشخاص حقیقی می توانند فعالیت های اقتصادی و تجاری خود را ارتقاء دهند و باعث افزایش اعتبار شود. این فواید به وسیله ای ثبت شرکت در کرمانشاه و واگذاری و تبدیل به شخصیت حقوق می شود. ثبت شرکت در ثبت کریم خان حتی برای استانهای دیگر کشور مانند شهرهای کرمانشاه امکان پذیر می باشد .
مدارک لازم ثبت شرکت در کرمانشاه

    استفاده از مشاوره تخصصی کارشناس امور ثبت در ثبت کریم خان
    کپی شناسنامه و کارت ملی کلیه اعضای هیأت مدیره و مدیران
    گواهی عدم سوء پیشینه
    امضای اقرارنامه عدم اشتغال در سازمان های دولتی توسط کلیه اعضای هیأت مدیره
    انتخاب اسامی مورد نظر برای شرکت به ترتیب اولویت
    تعیین موضوع فعالیت شرکت
    آدرس محل فعالیت شرکت
    مشخص کردن میزان سرمایه شرکت
    مشخص کردن سهامداران و میزان سهام آنها
    مشخص کردن صاحبان امضاء در شرکت

ثبت شرکت مسئولیت محدود در کرمانشاه

ثبت شرکت با مسئولیت محدود جز آسان ترین شرکت ها و متداول شرکت ها برای ثبت در موسسه حقوقی کریم خان برای شهرهای (اسلام‌آباد غرب، کنگاور و جوانرود) کرمانشاه می باشد و برای اینکه در آن سرمایه به سهام قسمت نمی شود و هم چنین باید گفت که کلیه سهامدارن به اندازه سرمایه خود مسئول تعهدات و طلب شرکت می باشند .
ثبت شرکت سهامی خاص در کرمانشاه

شرکت های سهامی خاص یکی از متداول طرح های ثبتی در میان افرادی است که به منظور فعالیت های شرکت خود را به شکل بسیار وسیع رسیدگی مینمایند.این شرکت ها می توانند با این فعالیت ها در مناقصات و مزایدات و یا اخذ شرکت کننده.در این شرکتها باید ۳۵% از سرمایه اولیه خود را در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز نمایند و ۶۵% باقی سهام خود را در تعهد سهامداران نگه دارند ازاعتبار زیادی بهره منداست.
ثبت موسسات غیرتجاری در کرمانشاه

موسسات غیرتجاری باهدف انجام امور فعالیتهایی از جمله هنری،فرهنگی،امور خیریه ثبت می گردد.موسسات غیرتجاری مشمول دو بخش تجارتی و غیرتجارتی می باشد که در ذیل به صورت خلاصه شرح داده شده است :

    موسسات غیرتجارتی:سازمانهای هستند که با هدف استفاده از سود و زیان تاسیس نمیشوند همانند : انجمن های ادبی ، انمن های علمی و انجمن های اسلامی
    موسسات تجارتی:این سازمانهای از کلیه منافع و سود و زیان موسسه استفاده می نمایند همانند: آموزشگاه‌های علمی، فنی، کلاس‌های زبان، مدارس غیرانتفاعی

ثبت شرکت تولیدی و صنعتی ، خدماتی ، پیمانکاری ، عمرانی و ساختمانی در کرمانشاه

با بالارفتن فعالیتهای تجاری موضوعات گوناگونی برای به ثبت رسیدن تقاضا میشود این موضوعات مشمول: تولیدی و صنعتی ، خدماتی ، پیمانکاری ، عمرانی و ساختمانی می باشد که از سمت مهندسین و پیمانکاران و تولید گران با استقبال خوبی همراه است.ثبت شرکت با این موضوع های فعالیت میتواند تضمینی برای اجرای اموری اعم از ثبت برند و برند سازی باشد، و حس اطمینان را در بین استفاده کنندگان ایجاد می کند.
اخذ دفاترپلمپ شرکت در کرمانشاه

تمامی موسسات،شركت هاو هر سازمانی كه شامل مقررات مالیات باشد ملزم است از سازمان امور مالیاتی دفاتر قانونی خود را جهت نگاشتن كلیه فعالیت های مالی خود تحویل بگیرد .كلیه شركت ها با توجه به دستور العمل ها و آئین نامه تحریر دفاتر قانونی كلیه عملیات مالی خود را بایستی به ترتیب وقوع به صورت خوانا و بدون خط خوردگی وتراشیده شدن و لاك گیری در این دفاتركه به دفاتر قانونی معروف هستند، بنویسند و دراتمام سال مالی و زمانی كه می خواهند اظهار نامه مالیاتی را تحویل دهند دفاتر پلمپ شده را ضمیمه کرده و استرداد می کنند.دفاتر پلمپ ( دفاتر مالیاتی ) برای معین کردن فعالیت های مالی سالیانه شرکت،ثبت شرکت،به شکل قهری اختصاص داده می شود.
انواع شرکت های تجاری در کرمانشاه

    ثبت شرکت بازرگانی در کرمانشاه
    ثبت شرکت پیمانکاری در کرمانشاه
    ثبت شرکت خدماتی در کرمانشاه
    ثبت شرکت گردشگری در کرمانشاه
    ثبت شرکت ساختمانی در کرمانشاه
    ثبت شرکت عمرانی در کرمانشاه
    ثبت شرکت تولیدی در کرمانشاه
    ثبت شرکت صنعتی در کرمانشاه
    ثبت شرکت دانش بنیان در کرمانشاه
    ثبت شرکت معماری در کرمانشاه

ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها استان کرمانشاه

    ثبت شرکت در کرمانشاه
    ثبت شرکت در جوان رود
    ثبت شرکت در کنگاور
    ثبت شرکت در پاوه
    ثبت شرکت در قصرشیرین
    ثبت شرکت در سرپل ذهاب
    ثبت شرکت در روانسر
    ثبت شرکت در صحنه
    ثبت شرکت در هرسین
    ثبت شرکت در گیلان غرب
    ثبت شرکت در اسلام آباد غرب

موسسه حقوقی ثبت کریم خان بهترین مجری پروژهای ثبت شرکت بصورت سریع و ارزان درتمامی شهرهای استان کرمانشاه خدمت متقاضیان می باشد.:: بازدید از این مطلب : 290
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 ارديبهشت 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : yasamin

ثبت برند در سمنان

استان سمنان در بخش کشاورزی دارای ظرفیت‌های مطلوبی است که باید از آن به بهترین نحو در راستای توسعه و رونق اقتصادی استان بهره‌گیری کرد.از جمله انگور، پسته، زعفران و گردو که به منظور توسعه صادرات از مهم‌ترین محصولات به حساب می آید و باید برای برند سازی این محصولات که ظرفیت خوبی درکشت آن‌ها در این استان می باشد باید تلاش کنیم.
میتوانیم از نقشینه کویر ، سفال و سرامیک آریانا که جز مهمترین ومعتبرترین برند دراستان سمنان می باشند نام برد.

ثبت برند در سمنان
ثبت برند در سمنان

هر فرد یا شرکت به صورت حقیقی یا حقوقی که که فعالیتی مبتنی بر تولید، توزیع، بسته بندی و خرید و فروش و واردات یا صادرات دارد می توانند در عرصه فعالیت خود به ثبت برند خود بپردازد.برند شامل علامت هایی مانند : نقش ، تصویر ، رقم ، واژه و… می باشد که برای متمایز نمودن و معرف محصولات و خدمات و نشان دهنده نوع فعالیت آن ها مورد استفاده قرار می گیرد.در شهرستان های شاهرود، دامغان و گرمسار استان سمنان فعالان اقتصادی برای تمایز محصولات و کالاهای خود یک برند مناسب انتخاب و آن را به ثبت می رسانند .در زمان باستان هم از برند استفاده می شده اما در طی این سال ها ،امروزه آرم و نشان تجاری به ثبت رسیده است.

برند دارای اعتبار شامل صفات:تناسب، جایگاه مناسب، اعتبار، بی همتایی، جذابیت برند می باشد.این صفات از نظر مصرف کننده اینگونه تفسیر می شوند:منشا یا مبدا محصول، واگذاری مسئولیت به تولیدکننده، خطرپذیری کمتر، هزینه پرس و جوی کمتر، نشانه کیفیت، معامله یا عهد و پیمان با تولیدکننده محصول، وسیله نمادین برای اظهار شخصیت.
مدارک مورد نیاز برای ثبت برند در سمنان
مدارک اشخاص حقیقی

    کپی مدارک هویتی متقاضی ( کپی کارت ملی و شناسنامه)
    کپی پروانه کسب متقاضی
    ارائه یک نمونه از برند درخواستی در اندازه ۶*۶
    در صورتی که قصد دارید برند خود را به زبان لاتین به ثبت برسانید داشتن کارت بازرگانی الزامی می باشد.

مدارک اشخاص حقوقی

    کپی تمامی مدارک شخص حقوقی ( آگهی تاسیس ، روزنامه تاسیس و تمامی تغییرات مربوط به شرکت)
    مجوزهای لازم از جمله جواز تاسیس ، جواز صنایع یا بهره برداری ، و مدارکی که نشان دهنده این است که مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره مشغول به کار می باشند
    در صورتی که قصد دارید برند خود را به زبان لاتین به ثبت برسانید داشتن کارت بازرگانی الزامی می باشد مدارک شناسایی مدیرعامل ( کپی کارت ملی و شناسنامه)
    ارائه یک نمونه از برند درخواستی در اندازه ۶*۶

نکته: مدارک ثبت شرکت تجاری باید هر ده سال یکبار توسط صاحب امتیاز تمدید شود در صورت عدم این کار و گذشت ۶ ماه افراد باید دوباره با در دست داشتن مدارک اقدام به ثبت نام تجاری نمایند.
زمان و تعرفه ثبت برند در سمنان

ثبت برند در سمنان در اداره ثبت مالکیت صنعتی صورت می گیرد.زمانی که مراحل ثبت را به طور کامل طی کردید و با ارجاع پرونده به سیستم کارشناسان، باید منتظر اعلام نتیجه از طرف کارشناسان باشیم .در برخی مواقع به دلیل تعداد زیاد پرونده های سیستم کارشناسان و یا نواقصی موجود در مدارک متقاضی مدت زمان ثبت برند متفاوت می باشد.ولی زمانی که باید برای ثبت برند در سمنان در نظر گرفت ۴۵ روزکاری می باشد .باتوجه به نوع ثبت و شخصیت متقاضی هزینه های ثبت برند متفاوت می باشد .همچنین برای ثبت برند در سمنان هزینه های دولتی را نیز باید پرداخت کنیم.
مراحل ثبت برند در سمنان توسط موسسه کریم خان

مشاوران موسسه حقوقی کریم خان تمامی اطلاعات را در اختیار متقاضیان قرار می دهند و مدارک لازم را به شما اعلام میکنند . کارشناسان به تنظیم تخصصی اظهارنامه و تعیین طبقات کالاهای درخواستی ثبت برند در خوزستان ، با بررسی جواز، مدارک لازم به اداره مالکیت صنعتی ارسال می کنند.اگر پرونده دارای نقص باشد رفع نقص میگردد با پرداخت مبالغ دولتی به ادره مالکیت صنعتی و گذشت زمان مقرر و انتشار آگهی ثبت علامت تجاری وکیل تشکیل پرونده می دهد و آگهی تقاضای ثبت برند در خوزستان را تحویل می گیرد. بعد از دریافت آگهی در روزنامه رسمی آگهی ۱۰ ساله برند اقدام می شود.
ثبت علامت تجاری در سمنان

علامت تجاری محصولات و کالاهایی که توسط شخص و یا تشکیلاتی تولید می شود از یکدیگر متمایز می سازد.با ثبت علامت تجاری می توان از حمایتهای قانونی بهره مند شوید .
ثبت لوگو ، آرم و علائم تجاری در سمنان

لوگو نمونه ای از نشانه ها و نمادهای گرافیکی می باشد که برای تمایز بین کالاها و محصولات بکار می رود که به صورت نشانه ، سمبل ، نوشتار ، ترکیبی از حروف و رنگها و… می باشد .اگر لوگو با خلاقیت، منحصر به فرد بودن ثبت شود در ذهن مخاطب ماندگاری بیشتری دارد.
مزایای ثبت برند در سمنان

    پیشرفت و توسعه فعالیت در عرصه رقابت با سایر رقبا
    بسته بندی کالاها با نام و نشانی خاص
    عدم فله فروشی کالا
    دستیابی به سود بیشتر
    کسب وفاداری مشتریان از دیگر مزایای ثبت برند در سمنان می باشد
    اخذ وام و تسهیلات از بانکها و مؤسسات مالی و اعتباری به استناد اعتبار نام برند بعد از ارزش گذاری برآن
    اخذ و اعطای نمایندگی صرفاً با ثبت برند در سمنان میسر می باشد.

خرید و فروش برند،علامت و نام تجاری

 ثبت برند و علامت تجاری با فراهم آوردن شرایط و رعایت مقررات و طی مراحلی است که برخی از متقاضیان ثبت برند با توجه به این شرایط به جای فرآیند ثبت نسبت به خرید برند آماده اقدام می کنند زیرا برخی از افراد یا مجموعه‌ها برای استفاده از برند تعجیل دارند اما روند اداری ثبت برند مدت زمان زیادی به طول می انجامد، در صورتی که خرید و انتقال برند آماده به سرعت و تنها با حضور طرفین معامله یعنی فروشنده و خریدار در دفترخانه ثبت اسناد رسمی امکان‌پذیر است.
ثبت اضافه کالا و طبقه در استان سمنان

ممکن است بعد از اتمام ثبت برند قصد داشته باشید کالا و یا طبقه خاص دیگری را به آن اضافه نمایید که دراین صورت ثبت اظهارنامه افزایش کالا و خدمات در سامانه اداره مالکیت صنعتی و بررسی کارشناسان این اداره و پرداخت میزان مبلغ اعلامی،آگهی آن انتشارمی یابد.
طبقه بندی علامت تجاری

    اسباب بازی و لوازم ورزش
    مصنوعات و اشیاء ساخته شده از مواد مختلف
    فلزات و مصنوعات فلزی
    مواد غذایی و محصولات کشاورزی
    صنایع و محصولات شیمیایی
    مصنوعات نساجی
    دستگاه و لوازم و آلات فنی و علمی و صنعتی
    سایر موارد

برای آگاهی از سایر طبقات علامت تجاری به لینک سایت کریم خان مراجعه کنید.
واژه های مرتبط با ثبت برند در سمنان

    ثبت علامت تجاری در سمنان
    ثبت لوگو و نام تجاری در سمنان
    ثبت اسم تجاری در سمنان
    ثبت نام و نشان تجاری در سمنان
    ثبت آرم تجاری در سمنان

ثبت برند توسط موسسه حقوقی کریم خان در استان سمنان

ثبت برند در دامغان
ثبت برند در شاهرود
ثبت برند در گرمسار
ثبت برند در سرخه
ثبت برند در آرادان

موسسه حقوقی کریم خان با مشاوران متخصص متقاضیان را در زمینه ثبت برند با کمترین زمان و هزینه راهنمایی می کند.:: بازدید از این مطلب : 304
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 ارديبهشت 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : yasamin

ثبت شرکت در کرج

کرج بعد از تهران بزرگ‌ترین شهر مهاجرپذیر ایران است و جمعیت این شهر نسبت به دیگر شهرهای بزرگ ایران جوان‌تر می باشد، و همچنین بالاترین میزان رشد موالید یا زاد و ولد را دارا می باشد که به تمامی دلایل مشخصد ذکر شده دولت نیز میبایست سرمایه گذاریهای بیشتر در بخشهای آموزشی علمی فرهنگی ورزشی و بهداشتی و زیر ساختهای شهری همچنین اشتغال زایی و محرومیت زدائی برنامه‌ریزی انجام دهد.

ثبت شرکت در کرج

 
ثبت شرکت در کرج

هنگامی دو یا چند نفر آغاز فعالیت های تجاری و سودآوری و رسیدن به منفعت بالا که با توزیع سرمایه و طرح روش تقسیم بندی سود و زیان برحسب محتوایی قرار داد موافقت می نمایند که موسسه ثبت حقوقی کریم خان در استان کرج میتوانند برای متقاضیان عزیز درج کنند که تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی از جمله ایرانی و غیر ایرانی می توانند شرکت ثبت کنند .به منظور ثبت شرکت درشهرهای همچون کرج از طریق ثبت شرکت حقوقی کریم خان باید با در نظر گرفتن مقصود از ثبت شرکت و دستیابی شهرت،یک نام و عنوان مناسب برای شرکت انتخاب کنید.
مدارک لازم برای ثبت شرکت در کرج

    مدارک شناسایی واصل،برابر اصل شده شناسنامه و کارت ملی اعضا وتاسیس کنندگان
    اخذ گواهی عدم سوءپیسینه (برای شرکا و مدیران اجباریست)
    تنظیم اوراق اساسی شرکت (اساسنامه ، شرکتنامه ، تقاضانامه ، متن صورتجلسه و..)
    اخذ گواهی تصویب بانکی حاکی بر مبلغ ۳۵ درصد از سرمایه به صورت سپرده در بانک
    ارائه مجوز در صورتی فعالیت شرکت ملزم به داشتن مجوز فعالیت است.

مراحل ثبت شرکت در موسسه حقوقی کریم خان

    انتخاب موضوع شرکت
    تعیین سهم الشراکه
    تعیین سمت اعضا
    تعیین وضعیت حق امضا مجاز
    انتخاب اسم شرکت
    ثبت سامانه ای شرکت در اداره ثبت شرکتها
    ارسال مدارک به اداره ثبت شرکتها

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

ثبت شرکت با مسئولیت محدود از آن دسته شرکت هایی می باشد که نسبت به دیگر ثبت شرکت ها مرسوم تر و شایع تر است.شرکایی تاسیس کننده آن حداقل ۲ نفراست.اکثر افرادی که هدف ثبت شرکت بازرگانی و امور تجاری دارند شرکت با مسئولیت محدود مورد توجهشان است .میزان سرمایه ای که جهت آغاز در نظر گرفت شده ۱ میلیون ریال است.تعهد و تضمین شرکا منوط به میزان سرمایه آورده آن های بستگی دارد .
ثبت شرکت سهامی خاص در کرج

شرکتهایی که در امور تجاری می باشد شرکت سهامی خاص است که حداقل اعضا تاسیس کننده این شرکت ۳ نفر و حداقل سرمایه این شرکت ۱ میلیون ریال می باشد. در این شرکت وجود ۲ بازرس که اعضا نباشند الزامیست. بدین معنی که وجود سمت های مدیر عامل ، رئیس هیئت مدیره ، نائیب رئیس در این شرکت ها الزامی است.
ثبت موسسه در کرج

موسسه غیر تجاری مانند تمامی استان ها،دراستان کرج نیز به موسساتی گفته میشود که اشخاص حقیقی برای بدست آوردن شخصیت حقوقی و نیزاجرای امور فعالیت های غیر تجاری مبادرت به ثبت شرکت درشهرها ی قم اقدام کننداند .انجام فعالیتهای غیر تجاری مانند اموری که تجاری نمی باشد اکثراً در امور ادبی ، علمی ، آموزشی و امور خیریه و … فعالیت دارند می توانند شرکت و شخصیت حقوقی تشکیل دهند.

مقصود از ثبت موسسه می تواند در پی سودآوری و کسب سود بیشتر نباشند در این صورت می توانند ثبت موسسه راغیر تجاری نامید.و شاید قصد از موسسه در کرج سودآوری بیشتر و همین طور توزیع این سود در بین اعضا باشد که ثبت موسسه تجاری دراستان کرج و شهرهای همچون کمال‌شهر، نظرآباد و محمدشهر صورت می گیرد

همراهی متخصصان مجرب ما را در ثبت حقوقی ثبت کریم خان پذیرا باشید تا در کوتاه ترین زمان ممکن شما را در رسیدن به اهدافتان در تمامی نقاط کشور عزیزمان یاری کند.:: بازدید از این مطلب : 308
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 ارديبهشت 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : yasamin

ثبت شرکت در کرمان

موقعیت جغرافیایی استان کرمان

استان کرمان پهناورترین استان ایران و مرکز آن شهر کرمان می باشد. استان کرمان در جنوب شرقی ایران واقع شده است و جمعیت آن در سال ۱۳۹۵ و طبق آمار مرکز آمار ایران برابر با ۳٬۱۶۴٬۷۱۸ تن بوده‌است.کرمان نیز استان‌های مهم و تاریخی کشور محسوب می شود.استان کرمان مرکز جنوب‌شرق کشور می باشد و در واقع مرجع صنعتی، فرهنگی، سیاسی، کشاورزی دانشگاهی-علمی، مذهبی و سایر شاخص‌ها در بین استان‌های منطقه جنوب شرق کشور است. استان کرمان دارای بیش از ۶۶۰ اثر ملی ثبت شده است و از استان‌های تاریخی ایران می باشد.

ثبت شرکت در کرمان

از لحاظ اقتصادی منطقه ویژه اقتصادی سیرجان سبب اهمیت استان کرمان شده است. این منطقه مهم به جز تأثیراتی که در توسعه اقتصادی کل استان داشته، از منظر توسعه جهانگردی نیز دارای اهمیت زیادی می باشد.سیرجان گذرگاه اصلی انتقال کالا به کشورهای خاور ایران و هم چنین اروپا و خلیج فارس بوده و مسیر رفت و برگشت تمام کالاها از بندر شهید رجایی به کشورهای آسیای میانه، قفقاز و روسیه می باشد. در حقیقت این شهر محل اتصال تمامی محورهای ترانزیتی و حمل و نقل کالا از جنوب به شمال، خاور و باختر ایران و دیگر کشورهای شمالی، خاوری و باختری اروپا و خلیج فارس است.راه ترانزیت اصلی زمینی (جاده‌ای و ریلی) بواسطه بندر شهید رجایی به دیگر استان‌های کشور، از مسیر این شهرستان و منطقه ویژه اقتصادی عبور می‌کند. این منطقه به عنوان یک قطب اقتصادی ویژه بر بستر مزیت‌های باراندازی، در ساختار اقتصادی استان کرمان نقش و موقعیت مهمی را احراز کرده‌است و در آینده هم بر اهمیت این جایگاه اقتصادی افزوده خواهد شد.
مدارک لازم جهت ثبت شرکت در کرمان

    ارائه مدارک و مستندات جهت ثبت شرکت در شهرهای کرمان توسط موسسه ثبت کریم خان:
    مدارک شناسایی هویتی تقاضا کننده و اعضا شرکت
    تمامی مستندات شرکت اعم از اساسنامه
    صورتجلسه ، تقاضانامه و…
    گواهی عدم سوء پیشینه اشخاص و اعضا
    وکالتنامه برای نماینده قانونی و یا وکیلی که امور ثبت را در دست اوست.

مراحل ثبت شرکت در کرمان

مقصود از ثبت شرکت سودآوری بالا و توسعه فعالیت تجاری می باشد . در شکل های مختلف و با هدف های ارزشمند به ثبت می رسد .سپس مجوز فعالیت را ازمرجع مربوطه دریافت نموده و اقدام به ثبت اینترنتی در سامانه ثبت شرکتها نمایند . دربخش ثبت شرکت کلیه محتویات در فرم را راتوجه به مستندات و مدارک شرکت و درخواست کننده یا سازمان ذکر کنید .سپس باید طبق قوانین ۵نام برای شرکت به ترتیب اولویت درج شود.بعد از آن باید مدارک و اسناد ضمیمه شده و هزینه هاپ ی ثبت اظهارنامه را در پایان از طریق درگاه پرداخت نموده بعد از بررسی کارشناسان جهت چاپ روزنامه نوب اول و نوبت دوم مبادرت نمایید.
زمان،قیمت ثبت شرکت در کرمان

زمان ثبت شرکت به وسیله ثبت کریم خان درسیرجان، رفسنجان و جیرفت استان کرمان متناسب با طرح ثبتی آنها متنوع می باشد ولی به طور کلی باید زمان را بین ۲۰ الی ۳۰ روز در نظر گرفت.گفتنی است در بعضی اوقات در زمان ثبت شرکت تعدادی از متقاضیان بدون تکمیل کردن مدارک مورد نیاز مبادرت به ثبت می نمایند که این منتهی به مشاهده نواقص در پرونده ثبتی آنها و به عقب افتادن ثبت شرکت آنها می شود و زمان زیادی را از دست می دهند بهتر از قبل از ثبت کلیه مدارک را تکمیل نمایید .

هزینه های ثبت شرکت به دو صورت می باشد:حق الوکاله ، هزینه های واریزی .هزینه های دولتی واریزی شامل : حق الثبت،حق الدرج،هزینه های تعیین نام،هزینه های روزنامه کثیرالانتشار برای مرحله اول،هم چنین هزینههای روزنامه رسمی برای مرحله دوم و… هزینه حق الوکاله برای متقاضیانی است که کار ثبت شرکت خود را به وکیل و یا موسسه حقوقی واگذار می کنند .
ثبت شرکت مسئولیت محدود در کرمان

ثبت شرکت با مسئولیت محدود از ساده ترین و رایج ترین نوع ثبت شرکت درشهرهای کرمان،می باشد زیرا در ثبت این گونه شرکت ها سختی و پیچیدگی خاصی وجود ندارد.که اعضایی این شرکت دربین ۲ یا بیشتر برای انجام امور تجاری تاسیس می شود .مسئولیت آنها در مقابل طلب و دیون طلبکاران برابر با سرمایه آنها در شرکت است. افزوده بر این سرمایه نقدی بوده و نیازی به واریز نمی باشد و فقط در تعهد شرکت می باشد.
ثبت شرکت سهامی خاص در کرمان

ثبت شرکت سهامی خاص جز آن دسته از شرکت هایی است که مورد توجه برخی متقاضیان می باشد. در این نوع شرکت سهامی خاص دو نفر بازرس که مشرف بر امور مالی شرکت می باشند دارای اعتبار بیشتری می باشند.جهت ثبت شرکت سهامی خاص در شهرهای کرمان در اولین مرحله باید ۳۵ درصد از سرمایه را در بانکی به نام شرکت سپردگذاری شود .
شرایط شرکت سهامی خاص

    حداقل تعداد سهامداران در شرکت سهامی خاص ٣ نفر و ۲ نفر به عنوان بازرس
    حداقل سرمایه در شرکت سهامی خاص از یک میلیون ریال نباید کمتر باشد .
    اظهارنامه ،اساسنامه ،صورتجلسه مجمع عمومی موسسین ،صورتجلسه هیات مدیره، فتوکپی شناسنامه سهامداران و بازرسین ،مجوز در خصوص موضوع در صورت نیاز.
    سپس بعد از تکمیل مدارک با ذکر نام شرکت و امضای کلیه اوراق اساسنامه اظهارنامه مبادرت شود.
    در حین تنظیم صورتجلسه مجمع عمومی موسس طبق دستور ماده ١٠١ (ل.ا.ق.ت) هیات مدیره شامل بر یک رئیس و دو ناظر و یک منشی از بین سهامداران (منشی می تواند خارج از سهامداران باشد) و سپس مدیر رسمیت جلسه را اعلام میدارد

    الف) تصویب اساسنامه
    ب) انتخاب هیات مدیره
    ج) انتخاب بازرسان
    د) انتخاب روزنامه کثیرالانتشار برای ثبت آگهی های شرکت مبادرت نمایید و تمامی صورتجلسه مصوبات مجمع توسط هیات رئیسه باید امضا شود.

ثبت موسسات غیرتجاری در کرمان

بعضی از امور و فعالیتها مانند امور ورزشی ، علمی ، آموزشی ، سیاسی ، بهزیستی و … درشکل موسسات غیر تجاری ثبت خواهند شد.برای ثبت موسسات نسبت به موضوع فعالیت باید برای اخذ مجوز مبادرت نمود.این موسسات به دو شکل می باشد:

    موسسات غیرتجاری انتفاعی که از فعالیت خود سود می برند،مانند :موسسات انتشاراتی
    موسسات غیرتجاری غیر انتفاعی که به دنبال سود نیستند، مانند: احزاب سیاسی

انواع شرکتهای تجاری در کرمان

    ثبت شرکت بازرگانی در کرمان
    ثبت شرکت پیمانکاری در کرمان
    ثبت شرکت خدماتی در کرمان
    ثبت شرکت گردشگری در کرمان
    ثبت شرکت ساختمانی در کرمان
    ثبت شرکت عمرانی در کرمان
    ثبت شرکت تولیدی در کرمان
    ثبت شرکت صنعتی در کرمان
    ثبت شرکت دانش بنیان در کرمان
    ثبت شرکت معماری در کرمان

ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها استان کرمان

    ثبت شرکت در سیرجان
    ثبت شرکت در رفسنجان
    ثبت شرکتدر جیرفت
    ثبت شرکت در بم
    ثبت شرکت در زرند
    ثبت شرکت در بردسیر
    ثبت شرکت در بافت
    ثبت شرکت در شهربابک
    ثبت شرکت در ماهان
    ثبت شرکت در کهنوج

ثبت حقوقی کریم خان مجموعه ای متشکل از برترین متخصصان با بهره گیری از خدمات بهینه در خدمت کلیه مراجع کننده های محترم در خصوص ثبت شرکت در استان عزیز کشورمان می باشد.:: بازدید از این مطلب : 289
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 ارديبهشت 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : yasamin

ثبت شرکت در قزوین


قزوین به دلیل قرار گیری در گلوگاه ارتباطی استان‌های شمالی و غربی کشور، نزدیکی به تهران، داشتن چندین شهر صنعتی (شهر صنعتی لیا و البرز) و نیز برخورداری از چندین دانشگاه از جمله دانشگاه‌های بین‌المللی امام خمینی، علوم پزشکی و آزاد اسلامی و شماری دانشگاه غیردولتی دارای موقعیت خوبی می باشد.سابقه فعالیت اولین واحدهای صنعتی در قزوین به عصر صفوی بازمی‌گرد.

ثبت شرکت در قزوین

در دوره معاصر نیز با ساخته شدن اولین شهر صنعتی کشور (البرز) در سال ۱۳۴۶، قزوین دارای جایگاه ویژه‌ای در بخش صنعتی کشورشده است.هم اکنون استان قزوین با داشتن ۸ شهرک صنعتی به نام‌های البرز، لیا، کاسپین، آبیک، حیدریه، آراسنج، خرمدشت، حکیمیه،و دو شهرک در حال احداث به نام‌های قزوین۲ و شال و نیز ۳ ناحیه صنعتی به نام‌های نیکوییه، الموت و بویین زهرا،ضمن فعالیت بیش از ۸۰۰ شرکت صنعتی،این استان از قطب‌های اقتصادی کشور به شمار می رود. استان قزوین از لحاظ توسعه یافتگی صنعتی رتبه دوم را در سطح کشور دارد،همچنین بنابر داده‌های مرکز آمار از لحاظ تعداد واحدهای صنعتی فعال در جایگاه چهارم کشور قرار گرفته‌است.

از جمله شاخص‌ترین واحدهای صنعتی در سطح قزوین می‌توان به تولی پرس، مهرام، سپهر الکتریک، کاچیران، لوازم خانگی پارس، شیشه لیا، آبگینه، آپاداناسرام، سرامیک البرز، کاشی پارس، واحدهای صنعتی هفت الماس، فولاد البرز، فولاد قزوین، فولاد تاکستان و شیشه قزوین اشاره کرد.
ثبت شرکت در قزوین

زمانی که فعاليتي را به شکل تکي ادامه دهيم و اصطلاحا” فعاليت حقيقي داشته باشيم اما در نقطه اي از کار به اين نتيجه برسيم که به کمک شخص يا اشخاص ديگر براي پيشرفت کار و يا هرچه وسیع تر کردن آن و رسيدن به نتايج دلخواه نيازمنديم و دراین مقطع نیاز شرکت به معنای شریک شدن کاملا احساس میشود.در این صورت شخص با شریک شدن با افراد دیگر عنوان شرکت را تاسیس می کند.به طوری کلی برای ثبت شرکت به اوراق ثبتی اعم از اساسنامه،تقاضانامه و اظهارنامه شرکت دارایی مهر و امضا نیاز است.
مدارک ثبت شرکت در قزوین

    نسخه اصل و برابر اصل مدارک شناسایی اعضا و تاسیس کننده شرکت
    دریافت گواهی عدم سوء پیشینه اعضا و تاسیس کننده ها
    گواهی تصویب بانکی حاکی بر ۳۵ درصد از مبلغ سرمایه اولیه در بانک سپرده شود .
    ارائه وکالتنامه در صورتی که وکیل و یا نماینده قانونی امور ثبت را انجام دهند .
    ارائه مجوز فعالیت در صورتی که موضوع فعالیت شرکت نیاز به ارائه مجوز باشد .

زمان،تعرفه ثبت شرکت در قزوین

در ابتدا ۵ نام برای شرکت در شرف تاسیس به ترتیب اولولیت که واجد تایید و ثبت باشد انتخاب می کنیم.اسامی شرکت باید دارای جز فرهنگ فارسی بوده و کمتر از نباشدو شبیه به آن قبلا به ثبت نرسیده باشد .
هزینه حق الثبت

حق الثبت همان باطل کردن رسید سرمایه است که برای سرمایه های مختلف متفاوت است .که این هزینه طبق تعرفه ی اداره ثبت شرکتها محاسبه می گردد.
هزینه پلمپ دفاتر تجاری

برای ثبت شرکت پس ازپرداخت هزینه روزنامه رسمی شرکت ۱ ماه فرصت دارید که نسبت به پرداخت هزینه پلمپ دفاتر تجاری و اخذ آنها مبادرت نمایید.هزینه دفاتر کل و روزنامه و دفتر دارایی با توجه به اینکه تعداد متغییر دارند در واحدهای ثبتی مختلف متفاوت است .

دفاتری که مشمول دفتر کل و روزنامه می باشند که از طریق اداره ثبت شرکتها پلمپ می گردند و در زمانی که مالیات بر درآمد سالانه محاسبه می گردد این دفاتر کمک به ارزیابی و محاسبه مالیات شما هستند. پلمپ دفاتر تجاری می نامند.
هزینه تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی

برای تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی می بایست ابتدا ۲ در ۱۰۰۰ سرمایه به عنوان حق ابطال تمبر سرمایه پرداخت شود. و سپس رسیدهای مربوط به تشکیل پرونده دارایی و اخذ کد اقتصادی واریز گردند.
ثبت شرکت با مسئوليت محدود در قزوین

شرکت با مسئوليت محدود به دليل مسیرهای اداري راحت آن از طرفداری های زیادی برخوردار است.اشخاصی که به عنوان شریک در اين شرکتها فقط به ميزان آورده نقدي خود در شرکت تعهد به تامين مقروض و دین میباشند.سرمايه در اين شرکتها به صورت زبانی مي باشد و تنها در تعهد شرکا خواهد بود.فقط با دونفر شريک بالاي ۱۸سال تاسیس مي گردد.
ثبت شرکت سهامي خاص در قزوین

جهت انجام بعضی از امور مانند داشتن رتبه و شرکت در مناقصات و مزايدات شرکت سهامي خاص مناسب مي باشد . تعداد اعضا در این ۵ نفرکه ۳نفر عضو اصلي هيئت مديره و دونفر از آنها به عنوان بازرس اصلي و علي البدل منتخب میشوند.نام عنوان سهامي خاص در تمامی اوراق و اسناد و اعلاميه هاي شرکت باید اورده شود.
ثبت موسسه در قزوین

ثبت موسسه در شهرهای همچون الوند، تاکستان و بوئین زهرا استان قزوین در قالب موسسه های که فعالیت تجاری را انجام نمیدهند و هدف از ثبت موسسه امور غیر تجاری ازجمله : امور خیریه ، امور آموزشی و …. می باشد .شخصیت حقوقی می تواند طبق قوانین و مقررات مصوبه این خدمات را ارائه دهد.دلیل ثبت اینگونه موسسات درشهرها ی (الوند، تاکستان و بوئین زهرا)استان قزوین دو هدف از جمله سود و منافعی را بدست آورند و در بین اعضا تقسیم نمایند وازآن بهره ببرند و یا جلب سود و منافع آن نباشد.
ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در قزوین

اشخاص که پیمانکار، تولید کننده و یا مهندس هستند، می توانند نسبت به ثبت شرکت هایی در زمینه های تولیدی، پیمانکاری و یا خدماتی، اقدامات لازم را انجام دهند. به طور کلی می توان گفت انتخاب نوع شرکت به عواملی همچون موضوع فعالیت افراد، میزان مسئولیت هر کدام از شرکا، اهداف آینده اعضاء و تعداد افراد عضو، وابسته است.
ثبت شرکت تضامنی در قزوین

شرکت که اسم یکی از شرکا باید در عنوان گزیده شده برای شرکت لحاظ گردد شرکتی تضامنی نام دارد. شخصی که خسارت ها و ضرر و زیان های احتمالی و پیش آمده را می پردازد، سهامداری است که نامش در عنوان و نام شرکت ذکر میشود.
ثبت شرکت نسبی در قزوین

در شرکت های نسبی، سهم هریک از سهامداران به میزان سرمایه ای می باشد که در شرکت قید شده است. ثبت این نوع شرکت ها تنها درکشورما امکان پذیر است.دردیگرکشور ها ثبت این نوع شرکت ها ممکن نیست.
انواع شرکتهای تجاری در قزوین

    ثبت شرکت بازرگانی در قزوین
    ثبت شرکت پیمانکاری در قزوین
    ثبت شرکت خدماتی در قزوین
    ثبت شرکت گردشگری در قزوین
    ثبت شرکت ساختمانی در قزوین
    ثبت شرکت عمرانی در قزوین
    ثبت شرکت تولیدی در قزوین
    ثبت شرکت صنعتی در قزوین
    ثبت شرکت دانش بنیان در قزوین
    ثبت شرکت معماری در قزوین

ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها استان قزوین

    ثبت شرکت در تاکستان
    ثبت شرکت در الوند
    ثبت شرکت در اقبالیه
    ثبت شرکت در آبیک
    ثبت شرکت در محمدیه
    ثبت شرکت در بیدستان
    ثبت شرکت در محمودآباد نمونه
    ثبت شرکت در بوئین زهرا
    ثبت شرکت در آبگرم
    ثبت شرکت در خرمدشت

افتخار خوشنامی موسسه حقوقی ثبت کریم خان به سبب ارائه خدمات هرچه بهتر در تمامی استان های کشور عزیزمان همچون قزوین برای جلب رضایت کامل متقاضیان است.:: بازدید از این مطلب : 279
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 ارديبهشت 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : yasamin

ثبت شرکت در قم


استان قم در مرکز این ایران و در جنوب استان تهران، شمال استان اصفهان، شرق استان مرکزی و غرب استان سمنان واقع شده‌است. مرکز استان کلان‌شهر قم می باشد.این استان در یک منطقهٔ خشک و نیمه‌خشک قرار دارد و دارای آب و هوای گرم و خشک می باشد.جنوب و غرب استان دارای کوه‌های مرتفع و آب و هوای معتدل است. مناطق شرقی، مرکزی و شمالی استان نیز پوشیده از بیابان‌های وسیع می باشد که بزرگ‌ترین آن‌ها دشت مسیله است. این استان از لحاظ وسعت پس از استان البرز کوچک‌ترین استان ایران است. استان قم تنها یک شهرستان دارد.شهرهای قم، جعفریه، پردیسان و سلفچگان مهم‌ترین شهرهای استان به‌ حساب می آیند. از معروف‌ترین روستاهای این استان می‌توان به وشنوه، خاوه، فردو ، کهندان ، قاهان ، نویس و کرمجگان اشاره کرد.

ثبت شرکت در قم

پس از صنعت گردشگری، به ترتیب صنایع و معادن، کشاورزی، صنایع دستی و سوغات، از منابع مهم اقتصادی این شهر به حساب می آیند.استان قم با توجه به قرار گرفتن میان دو قطب صنعتی مهم کشور یعنی تهران و اصفهان به محل فعالیت صنعت کاران در رشته های میانی و معدنی تبدیل شده است. پایه و اساس صنعت این استان را صنایع کانی غیر فلزی تشکیل می دهند.
ثبت شرکت در قم

ثبت شرکت در قم و شهرهای همچون قنوات، جعفریه و کهکاز جز شهرهای اصلی این استان به شمار می رونداز ارزش بالایی بهره برده است مهم ترین دلیل ثبت شرکت این است که تبدیل شخص حقیقی به شخص حقوقی به وسیله ثبت محقق میشود .اعتبار و ارزش شرکت های حقوقی از یک فرد حقیقی خیلی بیشتری است و بیشتر سازمان و تشکیلاتها با شرکت های معتبر قرارداد می بندند چون شرکت به ثبت رسیده دارای شماره ثبت شرکت و شناسه ملی می باشد.
مدارک ثبت شرکت در قم

مدارک لازم جهت انجام امور ثبتی شرکت در قم به شرح ذیل می باشد:

    دو نسخه تقاضانامه ثبت شرکت
    دو نسخه شرکتنامه
    دو نسخه اساسنامه
    دو نسخه صورتجلسه مجمع عمومی تاسیس کنندگان شرکت و هیئت مدیره
    مدارک احراز هویت کلیه شرکا و اعضای هیئت مدیره به طور مثال شناسنامه و کارت ملی
    در صورت نیاز ارائه مجوز از ارگانها و سازمانهای مربوط اجباریست می باشد.
    گواهی عدم سوء پیشینه کلیه اعضا و تاسیس کنندگان

زمان،تعرفه ثبت شرکت در قم

زمان ثبت شرکت در استان قم و شهرهای همچون قنوات، جعفریه و کهکاز مانند تمامی استان های دیگر کشورمان متغیر می باشد متقاضیان ثبت کننده باید بدانند که برای ثبت شرکت یکسری مدارک و اسناد مورد نیازاست که کلیه مدارک ثبت را قبل از اقدام به ثبت تهیه نمایند تادچار مشکل نشوند زیرا در صورت ناقص بودن یکی از مدارک کلیه مراحل ثبت شرکت به تعویق می افتد و زمان زیادی از دست می رود .هزینه های ثبت شرکت در قم باتوجه به طی کردن مراحل ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها متفاوت می باشد و در مراحلی و گامی که پیش می روید باید پرداخت هایی دولتی انجام شود . زمان ثبت یه شرکت در استان های همچون قم ۲۰تا ۳۰ روز کاری می باشد.
مراحل ثبت شرکت در قم

درابتدا مشاورین موسسه حقوقی ثبت کریم خان اطلاعات کامل و جامع در زمینه فعالیت موکلین به آنها ارائه میدهند پس از تکمیل مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت موضوع تنظیم میشود و سپس در سامانه اداره ثبت شرکت های جهت استان قم ثبت میگردد مشاوران موسسه حقوقی ثبت کریم خان به طور تخصصی اوراق شرکت را برنامه ریزی میکنند و دراز طریق سیستم وارد سامانه می کنند.اسنادی مانند:اساسنامه ،شرکتنامه،تقاضا نامه،اظهارنامه.

سپس بعد از تعیین نام شرکت و ارسال مدارک به اداره ثبت شرکت در استان قم ،وکیل های موسسه حقوقی ثبت کریم خان روال ثبتی پرونده را رسیدگی می کنند پس از طی ۱۰ روزکاری و پس از مطالعه کارشناسان ازطریق ثبت شرکت کریم خان آگهی تکشیل شرکت منتشر میشود.
شرکت سهامی خاص در قم

در شرکتهای سهامی خاص در شهرهای قنوات، جعفریه و کهکاز استان قم همه ی سرمایه گذاری از طریق تاسیس کنندگان شرکت فراهم می شود وملزم به فروش اوراق سهام نمی باشد.سرمایه شرکت بر حسب نوع سهامی عام، به سهام شده قسمت میشود و ملاک وظیفه سهامداران نیز مبلغ اسمی سهام آنها است.
مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در قم

    حداقل ۳ نفر به عنوان سهامداران اصلی معرفی شوند
    حداقل صد هزار تومان سرمایه به صورت سهام تعریف شده و در بین اعضا تقسیم شود.
    حداقل ۳۵% این مبلغ باید در حساب بانکی به نام شرکت باید باشد.
    کپی مدارک شناسایی : کارت ملی – شناسنامه
    اصل گواهی عدم سوء پیشینه
    امضای اقرار نامه
    ارائه مجوز در صورت مجوزی بودن موضوع
    انجام سایر مراحل توسط کارشناسان ثبت کریم خان

ثبت موسسه در قم

موسسه غیر تجاری مانند تمامی استان ها،دراستان قم نیز به موسساتی گفته میشود که اشخاص حقیقی برای بدست آوردن شخصیت حقوقی و نیزاجرای امور فعالیت های غیر تجاری مبادرت به ثبت شرکت درشهرها ی قم اقدام کننداند .انجام فعالیتهای غیر تجاری مانند اموری که تجاری نمی باشد اکثراً در امور ادبی ، علمی ، آموزشی و امور خیریه و … فعالیت دارند می توانند شرکت و شخصیت حقوقی تشکیل دهند.مقصود از ثبت موسسه می تواند در پی سودآوری و کسب سود بیشتر نباشند در این صورت می توانند ثبت موسسه راغیر تجاری نامید.و شاید قصد از موسسه در قم سودآوری بیشتر و همین طور توزیع این سود در بین اعضا باشد که ثبت موسسه تجاری دراستان قم و شهرهای همچون قنوات، جعفریه و کهکاز صورت می گیرد .
شرکت با مسئولیت محدود در قم

شروع فعالیت با مشارکت چند نفر از شرکا که جهت امور تجاری اجتماع کردن سبب تاسیس شرکتهای با مسئولیت محدود در استان قم میشود.درقوانین این قالب از شرکتهای محدود،سرمایه به سهام توزیع نمی گردد درحالی که هر شخص به اندازه سرمایه ای که در شرکت به او اختصاص داده شده است،شریک می شود و اینکه تعهد پرداخت طلب و دیون را به همان میزان عهده دارهستند.نام مسئولیت محدود باید درعبارت شرکت حتما ذکر شود.
مدارک ثبت شرکت با مسئولیت محدود در قم

    داشتن حداقل۲نفر عضو (شریک)
    میزان ۱۰۰,۰۰۰ تومان جهت حداقل سرمایه اولیه
    تعهد یا پرداخت کل سرمایه
    گذراندن فرآیند زمانی ثبت
    کپی شناسنامه و کارت ملی همه اعضا
    ارائه اصل گواهی عدم سوء پیشینه
    امضای اقرارنامه
    ارائه مجوز در صورت مجوزی بودن موضوع
    تحویل مدارک به کارشناسان ثبت کریم خان

انواع شرکتهای تجاری در قم

    ثبت شرکت بازرگانی در قم
    ثبت شرکت پیمانکاری در قم
    ثبت شرکت خدماتی در قم
    ثبت شرکت گردشگری در قم
    ثبت شرکت ساختمانی در قم
    ثبت شرکت عمرانی در قم
    ثبت شرکت تولیدی در قم
    ثبت شرکت صنعتی در قم
    ثبت شرکت دانش بنیان در قم
    ثبت شرکت معماری در قم

ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتهای استان قم

    ثبت شرکت در قنوات
    ثبت شرکت در جعفرآباد
    ثبت شرکت در کهک
    ثبت شرکت در خلجستان
    ثبت شرکت در سلفچگان

ارائه بهترین خدمات فوق تخصصی درباب ثبت شرکت درکلیه استانها کشور عزیزمان همچون قم را از موسسه حقوقی ثبت کریم خان وکادر بسیار مجرب آن بخواهید.:: بازدید از این مطلب : 307
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 ارديبهشت 1398 | نظرات ()