ثبت شرکت در کرمانشاه
نوشته شده توسط : yasamin

ثبت شرکت در کرمانشاه

در آخرین رتبه‌بندی صنعتی استان‌های ایران که از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و وزارت صنایع و معادن جمهوری اسلامی ایران برمبنای داده‌های سال ۱۳۸۳ انجام گرفته‌است، استان کرمانشاه در گروه استان‌های «بسیار توسعه‌نیافته» در بین ۲۸ استان در جایگاه ۲۵ قرار داشته و تنها سه استان سیستان و بلوچستان، ایلام و کهگیلویه و بویراحمد پایین‌تر از کرمانشاه قرار داشته‌اند.از لحاظ ذخائر معدنی نیز این استان مهم است که عمده‌ترین آن‌ها عبارتند از آهن، سرب، گوگرد، آلومیت، کوارتزیت و غیره. میزان صادرات مواد غذایی، مصالح ساختمانی و صنایع دستی کرمانشاه فقط در ۳ ماه اول سال ۱۳۸۸ مجموع ۹ درصد از صادرات کل کشور را شامل می‌ گردد.بازارچهٔ مرزی پرویز خان سال ۱۳۸۷ رتبهٔ اول فعالیت را بین بازارچه‌های مرزی کشور دریافت نمود.در شش ماه اول سال ۱۳۸۷ بیش از ۲۳۸٬۶۵۲ تن کالای غیرنفتی به ارزش ۱٫۵۳۱ میلیون دلار را از مبادی خروجی استان کرمانشاه صادر شد و همچنان مقام اول صادرات به کشور عراق و مقام هشتم صادرات کشور ایران را از آن خود کرد.

ثبت شرکت در کرمانشاه
ثبت شرکت در کرمانشاه

در استان کرمانشاه یکی از استان های کردنشین ، اشخاص حقیقی می توانند فعالیت های اقتصادی و تجاری خود را ارتقاء دهند و باعث افزایش اعتبار شود. این فواید به وسیله ای ثبت شرکت در کرمانشاه و واگذاری و تبدیل به شخصیت حقوق می شود. ثبت شرکت در ثبت کریم خان حتی برای استانهای دیگر کشور مانند شهرهای کرمانشاه امکان پذیر می باشد .
مدارک لازم ثبت شرکت در کرمانشاه

    استفاده از مشاوره تخصصی کارشناس امور ثبت در ثبت کریم خان
    کپی شناسنامه و کارت ملی کلیه اعضای هیأت مدیره و مدیران
    گواهی عدم سوء پیشینه
    امضای اقرارنامه عدم اشتغال در سازمان های دولتی توسط کلیه اعضای هیأت مدیره
    انتخاب اسامی مورد نظر برای شرکت به ترتیب اولویت
    تعیین موضوع فعالیت شرکت
    آدرس محل فعالیت شرکت
    مشخص کردن میزان سرمایه شرکت
    مشخص کردن سهامداران و میزان سهام آنها
    مشخص کردن صاحبان امضاء در شرکت

ثبت شرکت مسئولیت محدود در کرمانشاه

ثبت شرکت با مسئولیت محدود جز آسان ترین شرکت ها و متداول شرکت ها برای ثبت در موسسه حقوقی کریم خان برای شهرهای (اسلام‌آباد غرب، کنگاور و جوانرود) کرمانشاه می باشد و برای اینکه در آن سرمایه به سهام قسمت نمی شود و هم چنین باید گفت که کلیه سهامدارن به اندازه سرمایه خود مسئول تعهدات و طلب شرکت می باشند .
ثبت شرکت سهامی خاص در کرمانشاه

شرکت های سهامی خاص یکی از متداول طرح های ثبتی در میان افرادی است که به منظور فعالیت های شرکت خود را به شکل بسیار وسیع رسیدگی مینمایند.این شرکت ها می توانند با این فعالیت ها در مناقصات و مزایدات و یا اخذ شرکت کننده.در این شرکتها باید ۳۵% از سرمایه اولیه خود را در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز نمایند و ۶۵% باقی سهام خود را در تعهد سهامداران نگه دارند ازاعتبار زیادی بهره منداست.
ثبت موسسات غیرتجاری در کرمانشاه

موسسات غیرتجاری باهدف انجام امور فعالیتهایی از جمله هنری،فرهنگی،امور خیریه ثبت می گردد.موسسات غیرتجاری مشمول دو بخش تجارتی و غیرتجارتی می باشد که در ذیل به صورت خلاصه شرح داده شده است :

    موسسات غیرتجارتی:سازمانهای هستند که با هدف استفاده از سود و زیان تاسیس نمیشوند همانند : انجمن های ادبی ، انمن های علمی و انجمن های اسلامی
    موسسات تجارتی:این سازمانهای از کلیه منافع و سود و زیان موسسه استفاده می نمایند همانند: آموزشگاه‌های علمی، فنی، کلاس‌های زبان، مدارس غیرانتفاعی

ثبت شرکت تولیدی و صنعتی ، خدماتی ، پیمانکاری ، عمرانی و ساختمانی در کرمانشاه

با بالارفتن فعالیتهای تجاری موضوعات گوناگونی برای به ثبت رسیدن تقاضا میشود این موضوعات مشمول: تولیدی و صنعتی ، خدماتی ، پیمانکاری ، عمرانی و ساختمانی می باشد که از سمت مهندسین و پیمانکاران و تولید گران با استقبال خوبی همراه است.ثبت شرکت با این موضوع های فعالیت میتواند تضمینی برای اجرای اموری اعم از ثبت برند و برند سازی باشد، و حس اطمینان را در بین استفاده کنندگان ایجاد می کند.
اخذ دفاترپلمپ شرکت در کرمانشاه

تمامی موسسات،شركت هاو هر سازمانی كه شامل مقررات مالیات باشد ملزم است از سازمان امور مالیاتی دفاتر قانونی خود را جهت نگاشتن كلیه فعالیت های مالی خود تحویل بگیرد .كلیه شركت ها با توجه به دستور العمل ها و آئین نامه تحریر دفاتر قانونی كلیه عملیات مالی خود را بایستی به ترتیب وقوع به صورت خوانا و بدون خط خوردگی وتراشیده شدن و لاك گیری در این دفاتركه به دفاتر قانونی معروف هستند، بنویسند و دراتمام سال مالی و زمانی كه می خواهند اظهار نامه مالیاتی را تحویل دهند دفاتر پلمپ شده را ضمیمه کرده و استرداد می کنند.دفاتر پلمپ ( دفاتر مالیاتی ) برای معین کردن فعالیت های مالی سالیانه شرکت،ثبت شرکت،به شکل قهری اختصاص داده می شود.
انواع شرکت های تجاری در کرمانشاه

    ثبت شرکت بازرگانی در کرمانشاه
    ثبت شرکت پیمانکاری در کرمانشاه
    ثبت شرکت خدماتی در کرمانشاه
    ثبت شرکت گردشگری در کرمانشاه
    ثبت شرکت ساختمانی در کرمانشاه
    ثبت شرکت عمرانی در کرمانشاه
    ثبت شرکت تولیدی در کرمانشاه
    ثبت شرکت صنعتی در کرمانشاه
    ثبت شرکت دانش بنیان در کرمانشاه
    ثبت شرکت معماری در کرمانشاه

ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها استان کرمانشاه

    ثبت شرکت در کرمانشاه
    ثبت شرکت در جوان رود
    ثبت شرکت در کنگاور
    ثبت شرکت در پاوه
    ثبت شرکت در قصرشیرین
    ثبت شرکت در سرپل ذهاب
    ثبت شرکت در روانسر
    ثبت شرکت در صحنه
    ثبت شرکت در هرسین
    ثبت شرکت در گیلان غرب
    ثبت شرکت در اسلام آباد غرب

موسسه حقوقی ثبت کریم خان بهترین مجری پروژهای ثبت شرکت بصورت سریع و ارزان درتمامی شهرهای استان کرمانشاه خدمت متقاضیان می باشد.

:: بازدید از این مطلب : 724
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 ارديبهشت 1398 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: