نوشته شده توسط : yasamin

ثبت برند در خوزستان


اهواز دارای پتانسیل لازم جهت ایده پردازی و شاخص های ارزشمند آن باید برند سازی شود.تولیدات ‌کشاورزی در شهر اهواز پتانسیل قطب شدن دارد.برخی تولیدات مانند خرمای اهواز که از قدیم در منطقه شناخته شده و به کیفیت خوب معروف بودند، باید با فناوری روز در سطح ملی برند شوند. صنعتگرانی هستند که به امر تولید ابزار و لوازم دست ساز اشتغال دارند. اموری همچون : بافت انواع پارچه، گلیم، قالی، تهیه گیوه، خراطی، میناکاری و ساخت وسایل فلزی و قلمزنی از جمله این صنایع است. که بازرگانان می توانند با ثبت این محصولات و درج بهترین برند برای این محصولات آن ها را نه تنها در کشور بلکه در سطح جهانی معرفی و باعث رونق هرچه بهتر اقتصاد کشور ما شوند.

ثبت برند در خوزستان
ثبت برند در خوزستان

ثبت برند و یا علامت تجاری از ارکان مهم کسب و کار و اختلاف بین محصولات مشابه می باشد.انتخاب برند باعث شناخته شدن تولیدات و کسب و کار می شود.برای جلوگیری از سوء استفاده رقبا از محصول و یا کالای خود می توان به ثبت برند در اداره مالکیت صنعتی اقدام نمود و مورد حمایت های قانونی قرار گرفت.
مدارک مورد نیاز برای ثبت برند در خوزستان

اشخاص حقیقی و حقوقی مطابق با نوع فعالیت های خود به ثبت برند درشهرستان های اندیکا، آبادان و بندر ماهشهر استان اهواز اقدام می نمایند.اشخاص حقیقی ملزم به انتخاب برند به نام خود می باشند و باید مدارک مالک برند (برابر اصل) را ارائه دهند.اما اشخاص حقوقی باید برند را به نام شرکت و یا شخص حقوقی ثبت نمایند و تمامی مدارک شخص حقوقی و شرکت را باید ارائه دهند .
قوانین ثبت برند

    شامل واژه های عام نباشد مثال علامت تجاری ” کفش” یک واژه عام است.
    شامل واژه های توصیف کننده نباشند.(واژه هایی که توصیف کننده محصول می باشند ، مانند ترش )
    گمراه کننده نباشد
    با نظم عمومی و اخلاق ومذهبی مغایرت نداشته باشد.
    شامل علائم رسمی دولتی و نشان کشورها نباشد مانند پرچم کشور
    بتواند بین کالاها یا خدمات یک موسسه با موسسه دیگر تمایز ایجاد کند.
    مشابه با برندهای به ثبت رسیده دیگر نباشد.
    در صورت لاتین بودن برند، باید کارت بازرگانی اخذ نمایید

مدارک لازم ثبت برند اشخاص حقیقی در خوزستان

    مدارک شناسایی کارت ملی و شناسنامه
    مجوز فعالیت پروانه کسب
    ارائه یک نمونه طرح از برند
    ارائه کارت بازرگانی برای طرح برندی که از حروف لاتین استفاده شود .

مدارک مورد نیاز برای ثبت برند اشخاص حقوقی در خوزستان

    همه مدارک اساسی شرکت از جمله اساسنامه ، تقاضانامه ، …
    مجوز فعالیت شرکت چنانچه فعالیت شرکت به ارائه مجوز نیازمند باشد .
    ارائه کارت بازرگانی برای طرح برندی که از حروف لاتین مورد استفاده قرار گرفته باشد.
    ارائه یک نمونه طرح از برند
    مدارک احراز هویتی اعضا و شرکا

زمان و تعرفه ثبت برند در خوزستان

به کمک سامانه مالکیت صنعتی می توان به ثبت برند اقدام نمود.پس از طی مراحل و ارسال اطلاعات متقاضی ثبت برند،سپس تمامی اطلاعات ارسالی بوسیله کارشناسان اداره بررسی خواهد شد.بعد از بررسی ها و آگهی در روزنامه روند ثبت برند ۴۵ روز کاری به طول می انجامد.شایان ذکر است که این زمان متغییر است زیرا به دلیل تعداد زیاد پرونده های کارشناسان مراحل به کندی پیش می رود .با توجه به نوع درخواست برند تجاری و طبقات درخواستی هزینه های ثبت برند یا علامت تجاری متغیر می باشد
مراحل ثبت برند در خوزستان

ابتدا مشاوران موسسه حقوقی کریم خان تمامی اطلاعات را در اختیار متقاضیان قرار می دهند و مدارک لازم را به شما اعلام میکنند . کارشناسان به تنظیم تخصصی اظهارنامه ثبت برند در خوزستان ، تعیین طبقات کالاهای درخواستی با بررسی جواز شما و نیاز متقاضی ارسال و مدارک لازم به اداره مالکیت صنعتی ارسال می کنند.اگر پرونده دارای نقص باشد رفع نقص میگردد با پرداخت مبالغ دولتی به ادره مالکیت صنعتی و گذشت زمان مقرر و انتشار آگهی ثبت علامت تجاری وکیل تشکیل پرونده می دهد و آگهی تقاضای ثبت برند در خوزستان را تحویل می گیرد. بعد از دریافت آگهی در روزنامه رسمی آگهی ۱۰ ساله برند اقدام می شود.
ثبت علامت تجاری در خوزستان

با ثبت علامت در اهواز میتوان اجناس و محصولات و یا خدمات خود را متمایز کرده و رقابتی بین تولید کنندگان و ارائه دهندگان ایجاد می شود.با این ثبت مورد حمایت دولت قرار گرفته و با افراد متقلب برخورد قانونی می شود.
ثبت لوگو و آرم تجاری در خوزستان

ثبت لوگو و یا آرم تجاری طرحی ظاهری است که اهداف و نوع فعالیت های یک حرفه را ارائه می دهد.بنابراین هرچه یک طرح دقیق و خوانا و تلفظ آسانتری داشته باشد در ذهن مصرف کننده ماندگارتر و باعث پبشرفت و توسعه اقتصادی و کسب سودآوری بیشتر می شود.
خرید و فروش برند،علامت و نام تجاری

برخی از متقاضیان ثبت برند به جای فرآیند ثبت نسبت به خرید برند آماده اقدام می کنند زیرا برخی از افراد یا مجموعه‌ها برای استفاده از برند عجله دارند اما روند اداری ثبت برند مدت زمان زیادی به طول می انجامد، در صورتی که خرید و انتقال برند آماده به سرعت و تنها با حضور طرفین معامله یعنی فروشنده و خریدار در دفترخانه ثبت اسناد رسمی امکان‌پذیر است.
طبقه بندی علامت تجاری

    اسباب بازی و لوازم ورزش
    مصنوعات و اشیاء ساخته شده از مواد مختلف
    فلزات و مصنوعات فلزی
    مواد غذایی و محصولات کشاورزی
    صنایع و محصولات شیمیایی
    مصنوعات نساجی
    دستگاه و لوازم و آلات فنی و علمی و صنعتی
    سایر موارد

برای مشاهده سایر موارد طبقات علامت تجاری به لینک سایت کریم خان مراجعه کنید.
ثبت اضافه کالا و طبقه در خوزستان

برای ثبت اضافه کالا و یا طبقه، وارد سامانه ثبت علامت تجاری می شوید وپس از انتخاب گزینه ثبت اظهارنامه افزایش کالا و طبقه اظهارنامه را تکمیل نمایید.فرآیند ثبت افزایش کالا دقیقا مانند ثبت آن برند انجام می شود و تنها تفاوتی آن این است که اظهارنامه برند شما از قبل در اداره مالکیت صنعتی موجود دارد.پس از ارسال اظهارنامه اضافه کالا و یا طبقه کارشناس اداره مالکیت صنعتی پرونده را بررسی می کند و در صورت تایید هزینه های آن را به صورت الکترونیکی پرداخت می کنید و در آخر آگهی آن منتشر می شود.
ثبت برند از طریق موسسه حقوقی کریم خان در استان خوزستان

    ثبت برند در آبادان
    ثبت برند در دزفول
    ثبت برند در شوشتر
    ثبت برند در رامهرمز
    ثبت برند در خرمشهر
    ثبت برند در بهبهان
    ثبت برند در مسجد سلیمان
    ثبت برند در اندیمشک
    ثبت برند در امیدیه
    ثبت برند در ایذه
    ثبت برند در شوش
    ثبت برند در ماهشهر

شما متقاضیان گرامی میتوانید برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص ثبت برند و هزینه های ثبت علامت تجاری ( برند) با کارشناسان متخصص موسسه حقوقی کریم خان در تماس باشید.:: بازدید از این مطلب : 713
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 ارديبهشت 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : yasamin

ثبت برند در اسلامشهر

شهرستان اسلامشهر در جنوب استان تهران قرار دارد و مرکز آن شهر اسلام‌شهر است. این شهرستان از شرق و جنوب به ری و از غرب به رباط کریم و از شمال غرب به شهریار منتهی می شود.این شهرستان کارخانه های بزرگ و قدیمی بسیاری را در خود جای داده است که پیرامون جاده قدیم ساوه مانند کارخانه ارج، ایران خودرو دیزل، کیان تایر، کارخانه میهن و … که موجب جذب مهاجران بسیاری جهت کار و اقامت شان در این شهرستان شده است.اسلامشهر از مناطق بسیاری تشکیل شده است که می توان از لحاظ داشتن مناطق مختلف در ثبت برند و تاسیس و راه اندازی فعالیت تجاری، غذایی، حقوقی و .. به ایجاد شغل در این شهر به علت ازدیاد جمعیتی آن پرداخت و فرصت های بسیاری را برای جوانان این شهر محیا نمود .

ثبت برند در اسلامشهر
مراحل ثبت برند در اسلامشهر

مشاوران کریم خان با تنظیم اظهارنامه ثبت علامت تجاری در دو نسخه و تکمیل آن،جمع آوری مدارک شناسایی متقاضی ثبت برند یا مدیرعامل شرکت ، تمامی اوراق شرکت ،درخواست اخذ استعلام از اداره مالکیت صنعتی و ارسال مدارک به سامانه، ثبت علامت تجاری ۱۰ ساله را صادر می نمایند و بعد از اتمام اعتبار قابلیت تمدید را دارد.
مدارک لازم برای ثبت برند در اسلامشهر

ثبت برند به دو صورت حقیقی(ثبت برند به نام شخص) و حقوقی(ثبت علامت تجاری به نام شرکت) صورت می گیرد که تنها در مدارک با یکدیگر تفاوت دارند.
مدارک لازم ثبت برند اشخاص حقیقی

    مدارک شناسایی کارت ملی و شناسنامه
    مجوز فعالیت پروانه کسب
    ارائه یک نمونه طرح از برند در ابعاد خواسته شده
    ارائه کارت بازرگانی برای طرح برندی که از حروف لاتین استفاده شود .

مدارک مورد نیاز برای ثبت برند اشخاص حقوقی

    کلیه مدارک اساسی شرکت از جمله اساسنامه ، تقاضانامه ، …
    مجوز فعالیت شرکت در صورتی که فعالیت شرکت ملزم به ارائه مجوز باشد .
    ارائه کارت بازرگانی برای طرح برندی که از حروف لاتین استفاده شود .
    ارائه یک نمونه طرح از برند در ابعاد خواسته شده
    مدارک احراز هویتی اعضا و شرکا

زمان و تعرفه ثبت برند در اسلامشهر

در اداره ثبت مالکیت صنعتی پس از طی تمامی مراحل و با ارجاع پرونده به سیستم کارشناسان، باید منتظر اعلام نتیجه از طرف کارشناسان باشیم.در برخی مواقع به دلیل تعداد زیاد پرونده های سیستم کارشناسان و یا نواقص موجود در مدارک مدت زمان ثبت برند متفاوت می باشد.ولی زمانی که باید برای ثبت برند در اسلامشهر در نظر گرفت ۴۵ تا ۵۰ روزکاری می باشد .باتوجه به نوع ثبت و شخصیت متقاضی و هزینه های دولتی هزینه های ثبت برند متفاوت می باشد.
ثبت اضافه کالا و طبقه در اسلامشهر

با ورود به سامانه اداره مالکیت انتخاب گزینه ثبت اظهارنامه افزایش کالا و طبقه ، اظهارنامه را تکمیل می کنید. تمامی مراحل افزایش طبقه در اسلامشهر مانند ثبت برند می باشد تنها با این تفاوت که پرونده شما در اداره مالکیت صنعتی موجوداست و کارشناس سوابق شما را بررسی می کند و اگر مورد تایید قرار گرفت آگهی اضافه طبقات را صادر می نمایند.
طبقه بندی های علامت تجاری در اسلامشهر

    اسباب بازی و لوازم ورزش
    مصنوعات نساجی
    فلزات و مصنوعات فلزی
    دستگاه و لوازم و آلات فنی و علمی و صنعتی
    مواد غذایی و محصولات کشاورزی
    صنایع و محصولات شیمیایی
    مصنوعات و اشیاء ساخته شده از مواد مختلف

برای مشاهده سایر موارد طبقات علامت تجاری به لینک سایت کریم خان مراجعه کنید.
خرید و فروش برند،علامت و نام تجاری

علامت تجاری با رعایت مقررات و طی کردن مراحلی صورت می گیرد.اما بعضی از متقاضیان برای استفاده از برند عجله دارند ترجیح می دهند به جای فرآیند ثبت که بسیار زمان بر است نسبت به خرید برند آماده اقدام نمایند .خرید و انتقال برند آماده به سرعت وبا حضور فروشنده و خریدار در دفترخانه ثبت اسناد رسمی امکان‌پذیر است.
ثبت لوگو یا آرم تجاری در اسلامشهر

لوگوی تجاری شامل تصاویر و نوشته هایی است که تمایز بین محصولات و کالاها را نشان می دهد.هر آرم مربوط به یک فعالیت می باشد . با ثبت آرم و لوگو می توان از مزایا و حمایت های دولتی بهره برد و از سوء استفاده افراد سودجود جلوگیری کرد.
چند نکته درمورد ثبت علامت تجاری و صنعتی٬ لوگو و آرم

    پس از ثبت برند ، گواهی صادر خواهد شد.
    مدت اعتبار گواهی ثبت برند معادل ۱۰ سال است.
    برای ثبت چند برند به طور همزمان باید به تعداد آنها اظهار نامه جداگانه تکمیل شود .
    واگذاری استفاده از برند ثبت شده به اشخاص غیر در داخل کشور باید رسما ” به ثبت برسد.
    تغییرات آدرس شخص حقیقی یا حقوقی مالک برند رسمیت نخواهد داشت مگر اینکه به ثبت رسیده باشد.
    ثبت برند تجاری اختیاری است مگر در مواردی که دولت آن را اجبار کند.
    نقل و انتقال برند طبق قوانین تجارت جایزاست و باید مطابق مقرارت قانون ثبت علایم و اختراعات ایران به ثبت برسد.
    حقوق بهره برداری انحصاری علامت تجاری فقط به افرادی تعلق می گیرد که برند خود را به ثبت رسانده باشند.

موسسه حقوقی کریم خان، با بیش از چند سال تجربه ی موفق و با به کار بردن متخصصان و وکلای برجسته ی دادگستری،به صورت حرفه ای خدمات خود را در زمینه های ثبت برند ارائه می دهد.:: بازدید از این مطلب : 650
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 ارديبهشت 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : yasamin

ثبت برند در ارومیه

محصول سیب و انگور ارومیه قابلیت ثبت نشان جغرافیایی را دارا بوده و ثبت می‌شود.در طی بررسی و شناسائی هشت برند برتر آذربایجان‌غربی در حوزه صنعت، معدن و تجارت انجام و برندهای فوق به وزارت متبوع معرفی شد که پس از بررسی، محصول سیب و انگور ارومیه قابلیت ثبت نشان جغرافیایی را دارا است.همچنین محصولات اروم آدا از قبیل (رب،مرباجات،ترشیجات،آبمیوه) و از برترین برندهای ارومیه به حساب می آید.نقل و حلوای هویچ ارومیه از سوغاتی‌های محبوب است.تولیدکنندگان این محصول می توانند با ثبت برند در زمینه توسعه و سوددهی بیشتر مبادرت نمایند.

ثبت برند در ارومیه
ثبت برند در ارومیه

برند و یا علامت تجاری شامل رقم ، طرح ، شکل ، تصویر ، حروف و یا کلماتی است که برای معرفی و شناساندن یک کالا و یا خدمات و یا محصولات بکار می رود.با ثبت برند می توان محصولات و کالاهای خود را از کالاها و محصولات دیگران متمایز ساخت .از مهم ترین کارهای قبل از ثبت برند،این است که باید از برند انتخابی خود استعلام گرفته که قبل از شما کسی آن را ثبت نکرده باشد.

ثبت برند درشهرستان های خوی، میاندوآب و مهاباد استان ارومیه و خود استان به مالکان این امکان را می دهد که از برند محصولات خود به صورت انحصاری استفاده نمایند.انتخاب برند باید در تلفظ و… به گونه ای باشد که در ذهن مصرف کننده باقی بماند و بتواند محصول و کالای مورد نظر خود را به راحتی انتخاب نماید.
مدارک مورد نیاز برای ثبت برند در ارومیه

ثبت برند به دو صورت اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد که نوع مدارک آن ها با یکدیگر متفاوت می باشد.
مدارک اشخاص حقیقی

    کپی مدارک  کپی کارت ملی و شناسنامه متقاضی
    کپی پروانه کسب متقاضی
    ارائه یک نمونه از برند درخواستی در اندازه ۶*۶
    ارائه کارت بازرگانی درصورتی که قصد دارید برند خود را به زبان لاتین ثبت کنید .

مدارک اشخاص حقوقی

    کپی تمامی مدارک شخص حقوقی ( آگهی تاسیس ، روزنامه تاسیس و تمامی تغییرات مربوط به شرکت)
    مجوزهای لازم اعم از جواز تاسیس ، جواز صنایع یا بهره برداری ، و مدارکی دال بر اینکه مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره مشغول به کار می باشند.
    ارائه کارت بازرگانی درصورتی که قصد دارید برند خود را به زبان لاتین ثبت کنید .
    مدارک شناسایی مدیرعامل ( کپی کارت ملی و شناسنامه)
    ارائه یک نمونه از برند درخواستی در اندازه ۶*۶

زمان و تعرفه ثبت برند در ارومیه

زمان ثبت برند برای صاحبان برند اهمیت ویژه ای دارد،این زمان بنا به دلایلی متغیر می باشد از جمله اینکه در ثبت برند نباید هیچ گونه نقصی وجود داشته باشد،با مشاهده نواقص پرونده کارشناسان زمان ثبت برند را به تاخیر می اندازند. زمان قانونی برای ثبت برند در ارومیه  ۴۵ الی ۶۰ روزکاری می باشد .هزینه های ثبت برند با توجه به اشخاص حقیقی و یا حقوقی، نوع درخواست برند تجاری و نوع طبقه کالای آن متفاوت می باشد.
مراحل ثبت برند در ارومیه توسط ثبت کریم خان

شما باید همه اطلاعات و مدارک را در زمینه نوع فعالیت در اختیار کارشناسان قرار دهید.سپس کارشناسان ثبت کریم خان با در دست داشتن مدارک  به درج اطلاعات و ثبت برند در سامانه اداره مالکیت صنعتی اقدام می نمایند.

پرونده به کارتابل کارشناسی ارسال می شود. سپس به کمک کدرهگیری اظهارنامه را پیگیری می کنند، در صورت مشاهده نقص پرونده اقدام به رفع نقص نموده و پس از تایید به چاپ آگهی نوبت اول در روزنامه اقدام می کنند.بعد از ۳۰ روزکاری در صورت نبود اعتراضی به ثبت برند، آگهی روزنامه رسمی دوم به چاپ می رسد و گواهینامه ۱۰ ساله ارائه می گردد .
ثبت علامت تجاری در ارومیه

در قانون حقوقی هر علامتی که معرف کالا و خدمات بوده و باعث می شود که کالاها و خدمات از یکدیگر تفکیک گردند علامت تجاری گفته می شوند . در شهر ارومیه اشخاص حقیقی و حقوقی با ثبت علامت تجاری برای کالا و خدمات اقدام می کنند .
ثبت لوگو و آرم و علائم تجاری در ارومیه

لوگو و یا آرم تجاری که بر روی محصول و کالاها درج می گردد شامل شکل ،طرح گرافیکی ، اشکال هندسی و… می باشد.برای ارتقاء کسب و کار وکیفیت بهتر و استفاده از مزایای این علائم می توان به ثبت لوگو و یا آرم تجاری اقدام کرد .
چند نکته درمورد ثبت علامت تجاری و صنعتی٬ لوگو و آرم

    پس از ثبت برند ، گواهی صادر خواهد شد.
    مدت اعتبار گواهی ثبت برند  معادل ۱۰ سال است.
    برای ثبت چند برند به طور همزمان باید به تعداد آنها اظهار نامه جداگانه تکمیل شود .
    تفویض اختیار استفاده از برند  ثبت شده به اشخاص غیر در داخل کشور باید رسما ” به ثبت برسد.
    تغییرات آدرس شخص حقیقی یا حقوقی مالک برند رسمیت نخواهد داشت مگر اینکه به ثبت رسیده باشد.
    ثبت برند تجاری اختیاری است مگر در مواردی که دولت آن را اجبار کند.
    نقل و انتقال برند طبق قوانین تجارت جایزاست و باید مطابق مقرارت قانون ثبت علایم و اختراعات ایران به ثبت برسد.
    حقوق بهره برداری انحصاری علامت تجاری فقط به افرادی تعلق می گیرد که برند خود را به ثبت رسانده باشند.

ثبت اضافه کالا و طبقه در ارومیه

برای ثبت اضافه کالا و یا طبقه، وارد سامانه ثبت علامت تجاری می شوید وپس از انتخاب گزینه ثبت اظهارنامه افزایش کالا و طبقه شروع به تکمیل اظهارنامه می نمایید .فرآیند ثبت افزایش کالا برند تجاری دقیقا مانند ثبت آن برند انجام می شود و تنها تفاوتی آن این است که اظهارنامه برند شما از قبل در اداره مالکیت صنعتی موجود دارد.
پس از ارسال اظهارنامه اضافه کالا و یا طبقه کارشناس اداره مالکیت صنعتی پرونده را بررسی می کند و در صورت تایید هزینه های آن را به صورت الکترونیکی پرداخت می کنید و در آخر آگهی آن منتشر می شود.
طبقه بندی های علامت تجاری

    مصنوعات نساجی
    فلزات و مصنوعات فلزی
    اسباب بازی و لوازم ورزش
    صنایع و محصولات شیمیایی
    مواد غذایی و محصولات کشاورزی
    دستگاه و لوازم و آلات فنی و علمی و صنعتی
    مصنوعات و اشیاء ساخته شده از مواد مختلف
    سایر موارد

برای آگاهی از سایر موارد طبقات علامت تجاری به لینک درج شده سایت کریم خان مراجعه کنید.
خرید و فرو ش برند ، علامت و نام تجاری

ثبت برند و علامت تجاری با فراهم آوردن شرایط و رعایت مقررات و طی مراحلی است که برخی از متقاضیان ثبت برند با توجه به این شرایط به جای فرآیند ثبت نسبت به خرید برند آماده اقدام می کنند زیرا برخی از افراد یا مجموعه‌ها برای استفاده از برند تعجیل دارند اما روند اداری ثبت برند مدت زمان زیادی به طول می انجامد، در صورتی که خرید و انتقال برند آماده به سرعت و تنها با حضور طرفین معامله یعنی فروشنده و خریدار در دفترخانه ثبت اسناد رسمی امکان‌پذیر است.
کلمات مرتبط با ثبت برند در ارومیه

    ثبت علامت تجاری در ارومیه
    ثبت لوگو و نام تجاری در ارومیه
    ثبت اسم تجاری در ارومیه
    ثبت نام و نشان تجاری در ارومیه
    ثبت آرم تجاری در ارومیه

ثبت برند توسط موسسه ثبت کریم خان در استان آذربایجان غربی

    ثبت برند در مهاباد
    ثبت برند در بوکان
    ثبت برند در خوی
    ثبت برند در میاندوآب
    ثبت برند در سردشت
    ثبت برند در سلماس
    ثبت برند در پیرانشهر
    ثبت برند در نقده
    ثبت برند در تکاب
    ثبت برند در شاهین دژ
    ثبت برند در چالدران

کارشناسان و مشاوران با تجربه ثبت کریم خان در زمینه ثبت برند می توانند شما را در این زمینه راهنمایی کنند و بهترین خدمات را در کمترین زمان و هزینه بدون نقص به شما عزیزان ارائه دهند.:: بازدید از این مطلب : 710
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 ارديبهشت 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : yasamin

ثبت برند در سمنان

استان سمنان در بخش کشاورزی دارای ظرفیت‌های مطلوبی است که باید از آن به بهترین نحو در راستای توسعه و رونق اقتصادی استان بهره‌گیری کرد.از جمله انگور، پسته، زعفران و گردو که به منظور توسعه صادرات از مهم‌ترین محصولات به حساب می آید و باید برای برند سازی این محصولات که ظرفیت خوبی درکشت آن‌ها در این استان می باشد باید تلاش کنیم.
میتوانیم از نقشینه کویر ، سفال و سرامیک آریانا که جز مهمترین ومعتبرترین برند دراستان سمنان می باشند نام برد.

ثبت برند در سمنان
ثبت برند در سمنان

هر فرد یا شرکت به صورت حقیقی یا حقوقی که که فعالیتی مبتنی بر تولید، توزیع، بسته بندی و خرید و فروش و واردات یا صادرات دارد می توانند در عرصه فعالیت خود به ثبت برند خود بپردازد.برند شامل علامت هایی مانند : نقش ، تصویر ، رقم ، واژه و… می باشد که برای متمایز نمودن و معرف محصولات و خدمات و نشان دهنده نوع فعالیت آن ها مورد استفاده قرار می گیرد.در شهرستان های شاهرود، دامغان و گرمسار استان سمنان فعالان اقتصادی برای تمایز محصولات و کالاهای خود یک برند مناسب انتخاب و آن را به ثبت می رسانند .در زمان باستان هم از برند استفاده می شده اما در طی این سال ها ،امروزه آرم و نشان تجاری به ثبت رسیده است.

برند دارای اعتبار شامل صفات:تناسب، جایگاه مناسب، اعتبار، بی همتایی، جذابیت برند می باشد.این صفات از نظر مصرف کننده اینگونه تفسیر می شوند:منشا یا مبدا محصول، واگذاری مسئولیت به تولیدکننده، خطرپذیری کمتر، هزینه پرس و جوی کمتر، نشانه کیفیت، معامله یا عهد و پیمان با تولیدکننده محصول، وسیله نمادین برای اظهار شخصیت.
مدارک مورد نیاز برای ثبت برند در سمنان
مدارک اشخاص حقیقی

    کپی مدارک هویتی متقاضی ( کپی کارت ملی و شناسنامه)
    کپی پروانه کسب متقاضی
    ارائه یک نمونه از برند درخواستی در اندازه ۶*۶
    در صورتی که قصد دارید برند خود را به زبان لاتین به ثبت برسانید داشتن کارت بازرگانی الزامی می باشد.

مدارک اشخاص حقوقی

    کپی تمامی مدارک شخص حقوقی ( آگهی تاسیس ، روزنامه تاسیس و تمامی تغییرات مربوط به شرکت)
    مجوزهای لازم از جمله جواز تاسیس ، جواز صنایع یا بهره برداری ، و مدارکی که نشان دهنده این است که مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره مشغول به کار می باشند
    در صورتی که قصد دارید برند خود را به زبان لاتین به ثبت برسانید داشتن کارت بازرگانی الزامی می باشد مدارک شناسایی مدیرعامل ( کپی کارت ملی و شناسنامه)
    ارائه یک نمونه از برند درخواستی در اندازه ۶*۶

نکته: مدارک ثبت شرکت تجاری باید هر ده سال یکبار توسط صاحب امتیاز تمدید شود در صورت عدم این کار و گذشت ۶ ماه افراد باید دوباره با در دست داشتن مدارک اقدام به ثبت نام تجاری نمایند.
زمان و تعرفه ثبت برند در سمنان

ثبت برند در سمنان در اداره ثبت مالکیت صنعتی صورت می گیرد.زمانی که مراحل ثبت را به طور کامل طی کردید و با ارجاع پرونده به سیستم کارشناسان، باید منتظر اعلام نتیجه از طرف کارشناسان باشیم .در برخی مواقع به دلیل تعداد زیاد پرونده های سیستم کارشناسان و یا نواقصی موجود در مدارک متقاضی مدت زمان ثبت برند متفاوت می باشد.ولی زمانی که باید برای ثبت برند در سمنان در نظر گرفت ۴۵ روزکاری می باشد .باتوجه به نوع ثبت و شخصیت متقاضی هزینه های ثبت برند متفاوت می باشد .همچنین برای ثبت برند در سمنان هزینه های دولتی را نیز باید پرداخت کنیم.
مراحل ثبت برند در سمنان توسط موسسه کریم خان

مشاوران موسسه حقوقی کریم خان تمامی اطلاعات را در اختیار متقاضیان قرار می دهند و مدارک لازم را به شما اعلام میکنند . کارشناسان به تنظیم تخصصی اظهارنامه و تعیین طبقات کالاهای درخواستی ثبت برند در خوزستان ، با بررسی جواز، مدارک لازم به اداره مالکیت صنعتی ارسال می کنند.اگر پرونده دارای نقص باشد رفع نقص میگردد با پرداخت مبالغ دولتی به ادره مالکیت صنعتی و گذشت زمان مقرر و انتشار آگهی ثبت علامت تجاری وکیل تشکیل پرونده می دهد و آگهی تقاضای ثبت برند در خوزستان را تحویل می گیرد. بعد از دریافت آگهی در روزنامه رسمی آگهی ۱۰ ساله برند اقدام می شود.
ثبت علامت تجاری در سمنان

علامت تجاری محصولات و کالاهایی که توسط شخص و یا تشکیلاتی تولید می شود از یکدیگر متمایز می سازد.با ثبت علامت تجاری می توان از حمایتهای قانونی بهره مند شوید .
ثبت لوگو ، آرم و علائم تجاری در سمنان

لوگو نمونه ای از نشانه ها و نمادهای گرافیکی می باشد که برای تمایز بین کالاها و محصولات بکار می رود که به صورت نشانه ، سمبل ، نوشتار ، ترکیبی از حروف و رنگها و… می باشد .اگر لوگو با خلاقیت، منحصر به فرد بودن ثبت شود در ذهن مخاطب ماندگاری بیشتری دارد.
مزایای ثبت برند در سمنان

    پیشرفت و توسعه فعالیت در عرصه رقابت با سایر رقبا
    بسته بندی کالاها با نام و نشانی خاص
    عدم فله فروشی کالا
    دستیابی به سود بیشتر
    کسب وفاداری مشتریان از دیگر مزایای ثبت برند در سمنان می باشد
    اخذ وام و تسهیلات از بانکها و مؤسسات مالی و اعتباری به استناد اعتبار نام برند بعد از ارزش گذاری برآن
    اخذ و اعطای نمایندگی صرفاً با ثبت برند در سمنان میسر می باشد.

خرید و فروش برند،علامت و نام تجاری

 ثبت برند و علامت تجاری با فراهم آوردن شرایط و رعایت مقررات و طی مراحلی است که برخی از متقاضیان ثبت برند با توجه به این شرایط به جای فرآیند ثبت نسبت به خرید برند آماده اقدام می کنند زیرا برخی از افراد یا مجموعه‌ها برای استفاده از برند تعجیل دارند اما روند اداری ثبت برند مدت زمان زیادی به طول می انجامد، در صورتی که خرید و انتقال برند آماده به سرعت و تنها با حضور طرفین معامله یعنی فروشنده و خریدار در دفترخانه ثبت اسناد رسمی امکان‌پذیر است.
ثبت اضافه کالا و طبقه در استان سمنان

ممکن است بعد از اتمام ثبت برند قصد داشته باشید کالا و یا طبقه خاص دیگری را به آن اضافه نمایید که دراین صورت ثبت اظهارنامه افزایش کالا و خدمات در سامانه اداره مالکیت صنعتی و بررسی کارشناسان این اداره و پرداخت میزان مبلغ اعلامی،آگهی آن انتشارمی یابد.
طبقه بندی علامت تجاری

    اسباب بازی و لوازم ورزش
    مصنوعات و اشیاء ساخته شده از مواد مختلف
    فلزات و مصنوعات فلزی
    مواد غذایی و محصولات کشاورزی
    صنایع و محصولات شیمیایی
    مصنوعات نساجی
    دستگاه و لوازم و آلات فنی و علمی و صنعتی
    سایر موارد

برای آگاهی از سایر طبقات علامت تجاری به لینک سایت کریم خان مراجعه کنید.
واژه های مرتبط با ثبت برند در سمنان

    ثبت علامت تجاری در سمنان
    ثبت لوگو و نام تجاری در سمنان
    ثبت اسم تجاری در سمنان
    ثبت نام و نشان تجاری در سمنان
    ثبت آرم تجاری در سمنان

ثبت برند توسط موسسه حقوقی کریم خان در استان سمنان

ثبت برند در دامغان
ثبت برند در شاهرود
ثبت برند در گرمسار
ثبت برند در سرخه
ثبت برند در آرادان

موسسه حقوقی کریم خان با مشاوران متخصص متقاضیان را در زمینه ثبت برند با کمترین زمان و هزینه راهنمایی می کند.:: بازدید از این مطلب : 713
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 ارديبهشت 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : yasamin

ثبت شرکت در کرمانشاه

در آخرین رتبه‌بندی صنعتی استان‌های ایران که از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و وزارت صنایع و معادن جمهوری اسلامی ایران برمبنای داده‌های سال ۱۳۸۳ انجام گرفته‌است، استان کرمانشاه در گروه استان‌های «بسیار توسعه‌نیافته» در بین ۲۸ استان در جایگاه ۲۵ قرار داشته و تنها سه استان سیستان و بلوچستان، ایلام و کهگیلویه و بویراحمد پایین‌تر از کرمانشاه قرار داشته‌اند.از لحاظ ذخائر معدنی نیز این استان مهم است که عمده‌ترین آن‌ها عبارتند از آهن، سرب، گوگرد، آلومیت، کوارتزیت و غیره. میزان صادرات مواد غذایی، مصالح ساختمانی و صنایع دستی کرمانشاه فقط در ۳ ماه اول سال ۱۳۸۸ مجموع ۹ درصد از صادرات کل کشور را شامل می‌ گردد.بازارچهٔ مرزی پرویز خان سال ۱۳۸۷ رتبهٔ اول فعالیت را بین بازارچه‌های مرزی کشور دریافت نمود.در شش ماه اول سال ۱۳۸۷ بیش از ۲۳۸٬۶۵۲ تن کالای غیرنفتی به ارزش ۱٫۵۳۱ میلیون دلار را از مبادی خروجی استان کرمانشاه صادر شد و همچنان مقام اول صادرات به کشور عراق و مقام هشتم صادرات کشور ایران را از آن خود کرد.

ثبت شرکت در کرمانشاه
ثبت شرکت در کرمانشاه

در استان کرمانشاه یکی از استان های کردنشین ، اشخاص حقیقی می توانند فعالیت های اقتصادی و تجاری خود را ارتقاء دهند و باعث افزایش اعتبار شود. این فواید به وسیله ای ثبت شرکت در کرمانشاه و واگذاری و تبدیل به شخصیت حقوق می شود. ثبت شرکت در ثبت کریم خان حتی برای استانهای دیگر کشور مانند شهرهای کرمانشاه امکان پذیر می باشد .
مدارک لازم ثبت شرکت در کرمانشاه

    استفاده از مشاوره تخصصی کارشناس امور ثبت در ثبت کریم خان
    کپی شناسنامه و کارت ملی کلیه اعضای هیأت مدیره و مدیران
    گواهی عدم سوء پیشینه
    امضای اقرارنامه عدم اشتغال در سازمان های دولتی توسط کلیه اعضای هیأت مدیره
    انتخاب اسامی مورد نظر برای شرکت به ترتیب اولویت
    تعیین موضوع فعالیت شرکت
    آدرس محل فعالیت شرکت
    مشخص کردن میزان سرمایه شرکت
    مشخص کردن سهامداران و میزان سهام آنها
    مشخص کردن صاحبان امضاء در شرکت

ثبت شرکت مسئولیت محدود در کرمانشاه

ثبت شرکت با مسئولیت محدود جز آسان ترین شرکت ها و متداول شرکت ها برای ثبت در موسسه حقوقی کریم خان برای شهرهای (اسلام‌آباد غرب، کنگاور و جوانرود) کرمانشاه می باشد و برای اینکه در آن سرمایه به سهام قسمت نمی شود و هم چنین باید گفت که کلیه سهامدارن به اندازه سرمایه خود مسئول تعهدات و طلب شرکت می باشند .
ثبت شرکت سهامی خاص در کرمانشاه

شرکت های سهامی خاص یکی از متداول طرح های ثبتی در میان افرادی است که به منظور فعالیت های شرکت خود را به شکل بسیار وسیع رسیدگی مینمایند.این شرکت ها می توانند با این فعالیت ها در مناقصات و مزایدات و یا اخذ شرکت کننده.در این شرکتها باید ۳۵% از سرمایه اولیه خود را در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز نمایند و ۶۵% باقی سهام خود را در تعهد سهامداران نگه دارند ازاعتبار زیادی بهره منداست.
ثبت موسسات غیرتجاری در کرمانشاه

موسسات غیرتجاری باهدف انجام امور فعالیتهایی از جمله هنری،فرهنگی،امور خیریه ثبت می گردد.موسسات غیرتجاری مشمول دو بخش تجارتی و غیرتجارتی می باشد که در ذیل به صورت خلاصه شرح داده شده است :

    موسسات غیرتجارتی:سازمانهای هستند که با هدف استفاده از سود و زیان تاسیس نمیشوند همانند : انجمن های ادبی ، انمن های علمی و انجمن های اسلامی
    موسسات تجارتی:این سازمانهای از کلیه منافع و سود و زیان موسسه استفاده می نمایند همانند: آموزشگاه‌های علمی، فنی، کلاس‌های زبان، مدارس غیرانتفاعی

ثبت شرکت تولیدی و صنعتی ، خدماتی ، پیمانکاری ، عمرانی و ساختمانی در کرمانشاه

با بالارفتن فعالیتهای تجاری موضوعات گوناگونی برای به ثبت رسیدن تقاضا میشود این موضوعات مشمول: تولیدی و صنعتی ، خدماتی ، پیمانکاری ، عمرانی و ساختمانی می باشد که از سمت مهندسین و پیمانکاران و تولید گران با استقبال خوبی همراه است.ثبت شرکت با این موضوع های فعالیت میتواند تضمینی برای اجرای اموری اعم از ثبت برند و برند سازی باشد، و حس اطمینان را در بین استفاده کنندگان ایجاد می کند.
اخذ دفاترپلمپ شرکت در کرمانشاه

تمامی موسسات،شركت هاو هر سازمانی كه شامل مقررات مالیات باشد ملزم است از سازمان امور مالیاتی دفاتر قانونی خود را جهت نگاشتن كلیه فعالیت های مالی خود تحویل بگیرد .كلیه شركت ها با توجه به دستور العمل ها و آئین نامه تحریر دفاتر قانونی كلیه عملیات مالی خود را بایستی به ترتیب وقوع به صورت خوانا و بدون خط خوردگی وتراشیده شدن و لاك گیری در این دفاتركه به دفاتر قانونی معروف هستند، بنویسند و دراتمام سال مالی و زمانی كه می خواهند اظهار نامه مالیاتی را تحویل دهند دفاتر پلمپ شده را ضمیمه کرده و استرداد می کنند.دفاتر پلمپ ( دفاتر مالیاتی ) برای معین کردن فعالیت های مالی سالیانه شرکت،ثبت شرکت،به شکل قهری اختصاص داده می شود.
انواع شرکت های تجاری در کرمانشاه

    ثبت شرکت بازرگانی در کرمانشاه
    ثبت شرکت پیمانکاری در کرمانشاه
    ثبت شرکت خدماتی در کرمانشاه
    ثبت شرکت گردشگری در کرمانشاه
    ثبت شرکت ساختمانی در کرمانشاه
    ثبت شرکت عمرانی در کرمانشاه
    ثبت شرکت تولیدی در کرمانشاه
    ثبت شرکت صنعتی در کرمانشاه
    ثبت شرکت دانش بنیان در کرمانشاه
    ثبت شرکت معماری در کرمانشاه

ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها استان کرمانشاه

    ثبت شرکت در کرمانشاه
    ثبت شرکت در جوان رود
    ثبت شرکت در کنگاور
    ثبت شرکت در پاوه
    ثبت شرکت در قصرشیرین
    ثبت شرکت در سرپل ذهاب
    ثبت شرکت در روانسر
    ثبت شرکت در صحنه
    ثبت شرکت در هرسین
    ثبت شرکت در گیلان غرب
    ثبت شرکت در اسلام آباد غرب

موسسه حقوقی ثبت کریم خان بهترین مجری پروژهای ثبت شرکت بصورت سریع و ارزان درتمامی شهرهای استان کرمانشاه خدمت متقاضیان می باشد.:: بازدید از این مطلب : 724
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 ارديبهشت 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : yasamin

ثبت شرکت در کرمان

موقعیت جغرافیایی استان کرمان

استان کرمان پهناورترین استان ایران و مرکز آن شهر کرمان می باشد. استان کرمان در جنوب شرقی ایران واقع شده است و جمعیت آن در سال ۱۳۹۵ و طبق آمار مرکز آمار ایران برابر با ۳٬۱۶۴٬۷۱۸ تن بوده‌است.کرمان نیز استان‌های مهم و تاریخی کشور محسوب می شود.استان کرمان مرکز جنوب‌شرق کشور می باشد و در واقع مرجع صنعتی، فرهنگی، سیاسی، کشاورزی دانشگاهی-علمی، مذهبی و سایر شاخص‌ها در بین استان‌های منطقه جنوب شرق کشور است. استان کرمان دارای بیش از ۶۶۰ اثر ملی ثبت شده است و از استان‌های تاریخی ایران می باشد.

ثبت شرکت در کرمان

از لحاظ اقتصادی منطقه ویژه اقتصادی سیرجان سبب اهمیت استان کرمان شده است. این منطقه مهم به جز تأثیراتی که در توسعه اقتصادی کل استان داشته، از منظر توسعه جهانگردی نیز دارای اهمیت زیادی می باشد.سیرجان گذرگاه اصلی انتقال کالا به کشورهای خاور ایران و هم چنین اروپا و خلیج فارس بوده و مسیر رفت و برگشت تمام کالاها از بندر شهید رجایی به کشورهای آسیای میانه، قفقاز و روسیه می باشد. در حقیقت این شهر محل اتصال تمامی محورهای ترانزیتی و حمل و نقل کالا از جنوب به شمال، خاور و باختر ایران و دیگر کشورهای شمالی، خاوری و باختری اروپا و خلیج فارس است.راه ترانزیت اصلی زمینی (جاده‌ای و ریلی) بواسطه بندر شهید رجایی به دیگر استان‌های کشور، از مسیر این شهرستان و منطقه ویژه اقتصادی عبور می‌کند. این منطقه به عنوان یک قطب اقتصادی ویژه بر بستر مزیت‌های باراندازی، در ساختار اقتصادی استان کرمان نقش و موقعیت مهمی را احراز کرده‌است و در آینده هم بر اهمیت این جایگاه اقتصادی افزوده خواهد شد.
مدارک لازم جهت ثبت شرکت در کرمان

    ارائه مدارک و مستندات جهت ثبت شرکت در شهرهای کرمان توسط موسسه ثبت کریم خان:
    مدارک شناسایی هویتی تقاضا کننده و اعضا شرکت
    تمامی مستندات شرکت اعم از اساسنامه
    صورتجلسه ، تقاضانامه و…
    گواهی عدم سوء پیشینه اشخاص و اعضا
    وکالتنامه برای نماینده قانونی و یا وکیلی که امور ثبت را در دست اوست.

مراحل ثبت شرکت در کرمان

مقصود از ثبت شرکت سودآوری بالا و توسعه فعالیت تجاری می باشد . در شکل های مختلف و با هدف های ارزشمند به ثبت می رسد .سپس مجوز فعالیت را ازمرجع مربوطه دریافت نموده و اقدام به ثبت اینترنتی در سامانه ثبت شرکتها نمایند . دربخش ثبت شرکت کلیه محتویات در فرم را راتوجه به مستندات و مدارک شرکت و درخواست کننده یا سازمان ذکر کنید .سپس باید طبق قوانین ۵نام برای شرکت به ترتیب اولویت درج شود.بعد از آن باید مدارک و اسناد ضمیمه شده و هزینه هاپ ی ثبت اظهارنامه را در پایان از طریق درگاه پرداخت نموده بعد از بررسی کارشناسان جهت چاپ روزنامه نوب اول و نوبت دوم مبادرت نمایید.
زمان،قیمت ثبت شرکت در کرمان

زمان ثبت شرکت به وسیله ثبت کریم خان درسیرجان، رفسنجان و جیرفت استان کرمان متناسب با طرح ثبتی آنها متنوع می باشد ولی به طور کلی باید زمان را بین ۲۰ الی ۳۰ روز در نظر گرفت.گفتنی است در بعضی اوقات در زمان ثبت شرکت تعدادی از متقاضیان بدون تکمیل کردن مدارک مورد نیاز مبادرت به ثبت می نمایند که این منتهی به مشاهده نواقص در پرونده ثبتی آنها و به عقب افتادن ثبت شرکت آنها می شود و زمان زیادی را از دست می دهند بهتر از قبل از ثبت کلیه مدارک را تکمیل نمایید .

هزینه های ثبت شرکت به دو صورت می باشد:حق الوکاله ، هزینه های واریزی .هزینه های دولتی واریزی شامل : حق الثبت،حق الدرج،هزینه های تعیین نام،هزینه های روزنامه کثیرالانتشار برای مرحله اول،هم چنین هزینههای روزنامه رسمی برای مرحله دوم و… هزینه حق الوکاله برای متقاضیانی است که کار ثبت شرکت خود را به وکیل و یا موسسه حقوقی واگذار می کنند .
ثبت شرکت مسئولیت محدود در کرمان

ثبت شرکت با مسئولیت محدود از ساده ترین و رایج ترین نوع ثبت شرکت درشهرهای کرمان،می باشد زیرا در ثبت این گونه شرکت ها سختی و پیچیدگی خاصی وجود ندارد.که اعضایی این شرکت دربین ۲ یا بیشتر برای انجام امور تجاری تاسیس می شود .مسئولیت آنها در مقابل طلب و دیون طلبکاران برابر با سرمایه آنها در شرکت است. افزوده بر این سرمایه نقدی بوده و نیازی به واریز نمی باشد و فقط در تعهد شرکت می باشد.
ثبت شرکت سهامی خاص در کرمان

ثبت شرکت سهامی خاص جز آن دسته از شرکت هایی است که مورد توجه برخی متقاضیان می باشد. در این نوع شرکت سهامی خاص دو نفر بازرس که مشرف بر امور مالی شرکت می باشند دارای اعتبار بیشتری می باشند.جهت ثبت شرکت سهامی خاص در شهرهای کرمان در اولین مرحله باید ۳۵ درصد از سرمایه را در بانکی به نام شرکت سپردگذاری شود .
شرایط شرکت سهامی خاص

    حداقل تعداد سهامداران در شرکت سهامی خاص ٣ نفر و ۲ نفر به عنوان بازرس
    حداقل سرمایه در شرکت سهامی خاص از یک میلیون ریال نباید کمتر باشد .
    اظهارنامه ،اساسنامه ،صورتجلسه مجمع عمومی موسسین ،صورتجلسه هیات مدیره، فتوکپی شناسنامه سهامداران و بازرسین ،مجوز در خصوص موضوع در صورت نیاز.
    سپس بعد از تکمیل مدارک با ذکر نام شرکت و امضای کلیه اوراق اساسنامه اظهارنامه مبادرت شود.
    در حین تنظیم صورتجلسه مجمع عمومی موسس طبق دستور ماده ١٠١ (ل.ا.ق.ت) هیات مدیره شامل بر یک رئیس و دو ناظر و یک منشی از بین سهامداران (منشی می تواند خارج از سهامداران باشد) و سپس مدیر رسمیت جلسه را اعلام میدارد

    الف) تصویب اساسنامه
    ب) انتخاب هیات مدیره
    ج) انتخاب بازرسان
    د) انتخاب روزنامه کثیرالانتشار برای ثبت آگهی های شرکت مبادرت نمایید و تمامی صورتجلسه مصوبات مجمع توسط هیات رئیسه باید امضا شود.

ثبت موسسات غیرتجاری در کرمان

بعضی از امور و فعالیتها مانند امور ورزشی ، علمی ، آموزشی ، سیاسی ، بهزیستی و … درشکل موسسات غیر تجاری ثبت خواهند شد.برای ثبت موسسات نسبت به موضوع فعالیت باید برای اخذ مجوز مبادرت نمود.این موسسات به دو شکل می باشد:

    موسسات غیرتجاری انتفاعی که از فعالیت خود سود می برند،مانند :موسسات انتشاراتی
    موسسات غیرتجاری غیر انتفاعی که به دنبال سود نیستند، مانند: احزاب سیاسی

انواع شرکتهای تجاری در کرمان

    ثبت شرکت بازرگانی در کرمان
    ثبت شرکت پیمانکاری در کرمان
    ثبت شرکت خدماتی در کرمان
    ثبت شرکت گردشگری در کرمان
    ثبت شرکت ساختمانی در کرمان
    ثبت شرکت عمرانی در کرمان
    ثبت شرکت تولیدی در کرمان
    ثبت شرکت صنعتی در کرمان
    ثبت شرکت دانش بنیان در کرمان
    ثبت شرکت معماری در کرمان

ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها استان کرمان

    ثبت شرکت در سیرجان
    ثبت شرکت در رفسنجان
    ثبت شرکتدر جیرفت
    ثبت شرکت در بم
    ثبت شرکت در زرند
    ثبت شرکت در بردسیر
    ثبت شرکت در بافت
    ثبت شرکت در شهربابک
    ثبت شرکت در ماهان
    ثبت شرکت در کهنوج

ثبت حقوقی کریم خان مجموعه ای متشکل از برترین متخصصان با بهره گیری از خدمات بهینه در خدمت کلیه مراجع کننده های محترم در خصوص ثبت شرکت در استان عزیز کشورمان می باشد.:: بازدید از این مطلب : 675
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 ارديبهشت 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : yasamin

ثبت شرکت در کرج

کرج بعد از تهران بزرگ‌ترین شهر مهاجرپذیر ایران است و جمعیت این شهر نسبت به دیگر شهرهای بزرگ ایران جوان‌تر می باشد، و همچنین بالاترین میزان رشد موالید یا زاد و ولد را دارا می باشد که به تمامی دلایل مشخصد ذکر شده دولت نیز میبایست سرمایه گذاریهای بیشتر در بخشهای آموزشی علمی فرهنگی ورزشی و بهداشتی و زیر ساختهای شهری همچنین اشتغال زایی و محرومیت زدائی برنامه‌ریزی انجام دهد.

ثبت شرکت در کرج

 
ثبت شرکت در کرج

هنگامی دو یا چند نفر آغاز فعالیت های تجاری و سودآوری و رسیدن به منفعت بالا که با توزیع سرمایه و طرح روش تقسیم بندی سود و زیان برحسب محتوایی قرار داد موافقت می نمایند که موسسه ثبت حقوقی کریم خان در استان کرج میتوانند برای متقاضیان عزیز درج کنند که تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی از جمله ایرانی و غیر ایرانی می توانند شرکت ثبت کنند .به منظور ثبت شرکت درشهرهای همچون کرج از طریق ثبت شرکت حقوقی کریم خان باید با در نظر گرفتن مقصود از ثبت شرکت و دستیابی شهرت،یک نام و عنوان مناسب برای شرکت انتخاب کنید.
مدارک لازم برای ثبت شرکت در کرج

    مدارک شناسایی واصل،برابر اصل شده شناسنامه و کارت ملی اعضا وتاسیس کنندگان
    اخذ گواهی عدم سوءپیسینه (برای شرکا و مدیران اجباریست)
    تنظیم اوراق اساسی شرکت (اساسنامه ، شرکتنامه ، تقاضانامه ، متن صورتجلسه و..)
    اخذ گواهی تصویب بانکی حاکی بر مبلغ ۳۵ درصد از سرمایه به صورت سپرده در بانک
    ارائه مجوز در صورتی فعالیت شرکت ملزم به داشتن مجوز فعالیت است.

مراحل ثبت شرکت در موسسه حقوقی کریم خان

    انتخاب موضوع شرکت
    تعیین سهم الشراکه
    تعیین سمت اعضا
    تعیین وضعیت حق امضا مجاز
    انتخاب اسم شرکت
    ثبت سامانه ای شرکت در اداره ثبت شرکتها
    ارسال مدارک به اداره ثبت شرکتها

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

ثبت شرکت با مسئولیت محدود از آن دسته شرکت هایی می باشد که نسبت به دیگر ثبت شرکت ها مرسوم تر و شایع تر است.شرکایی تاسیس کننده آن حداقل ۲ نفراست.اکثر افرادی که هدف ثبت شرکت بازرگانی و امور تجاری دارند شرکت با مسئولیت محدود مورد توجهشان است .میزان سرمایه ای که جهت آغاز در نظر گرفت شده ۱ میلیون ریال است.تعهد و تضمین شرکا منوط به میزان سرمایه آورده آن های بستگی دارد .
ثبت شرکت سهامی خاص در کرج

شرکتهایی که در امور تجاری می باشد شرکت سهامی خاص است که حداقل اعضا تاسیس کننده این شرکت ۳ نفر و حداقل سرمایه این شرکت ۱ میلیون ریال می باشد. در این شرکت وجود ۲ بازرس که اعضا نباشند الزامیست. بدین معنی که وجود سمت های مدیر عامل ، رئیس هیئت مدیره ، نائیب رئیس در این شرکت ها الزامی است.
ثبت موسسه در کرج

موسسه غیر تجاری مانند تمامی استان ها،دراستان کرج نیز به موسساتی گفته میشود که اشخاص حقیقی برای بدست آوردن شخصیت حقوقی و نیزاجرای امور فعالیت های غیر تجاری مبادرت به ثبت شرکت درشهرها ی قم اقدام کننداند .انجام فعالیتهای غیر تجاری مانند اموری که تجاری نمی باشد اکثراً در امور ادبی ، علمی ، آموزشی و امور خیریه و … فعالیت دارند می توانند شرکت و شخصیت حقوقی تشکیل دهند.

مقصود از ثبت موسسه می تواند در پی سودآوری و کسب سود بیشتر نباشند در این صورت می توانند ثبت موسسه راغیر تجاری نامید.و شاید قصد از موسسه در کرج سودآوری بیشتر و همین طور توزیع این سود در بین اعضا باشد که ثبت موسسه تجاری دراستان کرج و شهرهای همچون کمال‌شهر، نظرآباد و محمدشهر صورت می گیرد

همراهی متخصصان مجرب ما را در ثبت حقوقی ثبت کریم خان پذیرا باشید تا در کوتاه ترین زمان ممکن شما را در رسیدن به اهدافتان در تمامی نقاط کشور عزیزمان یاری کند.:: بازدید از این مطلب : 755
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 ارديبهشت 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : yasamin

ثبت شرکت در قم


استان قم در مرکز این ایران و در جنوب استان تهران، شمال استان اصفهان، شرق استان مرکزی و غرب استان سمنان واقع شده‌است. مرکز استان کلان‌شهر قم می باشد.این استان در یک منطقهٔ خشک و نیمه‌خشک قرار دارد و دارای آب و هوای گرم و خشک می باشد.جنوب و غرب استان دارای کوه‌های مرتفع و آب و هوای معتدل است. مناطق شرقی، مرکزی و شمالی استان نیز پوشیده از بیابان‌های وسیع می باشد که بزرگ‌ترین آن‌ها دشت مسیله است. این استان از لحاظ وسعت پس از استان البرز کوچک‌ترین استان ایران است. استان قم تنها یک شهرستان دارد.شهرهای قم، جعفریه، پردیسان و سلفچگان مهم‌ترین شهرهای استان به‌ حساب می آیند. از معروف‌ترین روستاهای این استان می‌توان به وشنوه، خاوه، فردو ، کهندان ، قاهان ، نویس و کرمجگان اشاره کرد.

ثبت شرکت در قم

پس از صنعت گردشگری، به ترتیب صنایع و معادن، کشاورزی، صنایع دستی و سوغات، از منابع مهم اقتصادی این شهر به حساب می آیند.استان قم با توجه به قرار گرفتن میان دو قطب صنعتی مهم کشور یعنی تهران و اصفهان به محل فعالیت صنعت کاران در رشته های میانی و معدنی تبدیل شده است. پایه و اساس صنعت این استان را صنایع کانی غیر فلزی تشکیل می دهند.
ثبت شرکت در قم

ثبت شرکت در قم و شهرهای همچون قنوات، جعفریه و کهکاز جز شهرهای اصلی این استان به شمار می رونداز ارزش بالایی بهره برده است مهم ترین دلیل ثبت شرکت این است که تبدیل شخص حقیقی به شخص حقوقی به وسیله ثبت محقق میشود .اعتبار و ارزش شرکت های حقوقی از یک فرد حقیقی خیلی بیشتری است و بیشتر سازمان و تشکیلاتها با شرکت های معتبر قرارداد می بندند چون شرکت به ثبت رسیده دارای شماره ثبت شرکت و شناسه ملی می باشد.
مدارک ثبت شرکت در قم

مدارک لازم جهت انجام امور ثبتی شرکت در قم به شرح ذیل می باشد:

    دو نسخه تقاضانامه ثبت شرکت
    دو نسخه شرکتنامه
    دو نسخه اساسنامه
    دو نسخه صورتجلسه مجمع عمومی تاسیس کنندگان شرکت و هیئت مدیره
    مدارک احراز هویت کلیه شرکا و اعضای هیئت مدیره به طور مثال شناسنامه و کارت ملی
    در صورت نیاز ارائه مجوز از ارگانها و سازمانهای مربوط اجباریست می باشد.
    گواهی عدم سوء پیشینه کلیه اعضا و تاسیس کنندگان

زمان،تعرفه ثبت شرکت در قم

زمان ثبت شرکت در استان قم و شهرهای همچون قنوات، جعفریه و کهکاز مانند تمامی استان های دیگر کشورمان متغیر می باشد متقاضیان ثبت کننده باید بدانند که برای ثبت شرکت یکسری مدارک و اسناد مورد نیازاست که کلیه مدارک ثبت را قبل از اقدام به ثبت تهیه نمایند تادچار مشکل نشوند زیرا در صورت ناقص بودن یکی از مدارک کلیه مراحل ثبت شرکت به تعویق می افتد و زمان زیادی از دست می رود .هزینه های ثبت شرکت در قم باتوجه به طی کردن مراحل ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها متفاوت می باشد و در مراحلی و گامی که پیش می روید باید پرداخت هایی دولتی انجام شود . زمان ثبت یه شرکت در استان های همچون قم ۲۰تا ۳۰ روز کاری می باشد.
مراحل ثبت شرکت در قم

درابتدا مشاورین موسسه حقوقی ثبت کریم خان اطلاعات کامل و جامع در زمینه فعالیت موکلین به آنها ارائه میدهند پس از تکمیل مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت موضوع تنظیم میشود و سپس در سامانه اداره ثبت شرکت های جهت استان قم ثبت میگردد مشاوران موسسه حقوقی ثبت کریم خان به طور تخصصی اوراق شرکت را برنامه ریزی میکنند و دراز طریق سیستم وارد سامانه می کنند.اسنادی مانند:اساسنامه ،شرکتنامه،تقاضا نامه،اظهارنامه.

سپس بعد از تعیین نام شرکت و ارسال مدارک به اداره ثبت شرکت در استان قم ،وکیل های موسسه حقوقی ثبت کریم خان روال ثبتی پرونده را رسیدگی می کنند پس از طی ۱۰ روزکاری و پس از مطالعه کارشناسان ازطریق ثبت شرکت کریم خان آگهی تکشیل شرکت منتشر میشود.
شرکت سهامی خاص در قم

در شرکتهای سهامی خاص در شهرهای قنوات، جعفریه و کهکاز استان قم همه ی سرمایه گذاری از طریق تاسیس کنندگان شرکت فراهم می شود وملزم به فروش اوراق سهام نمی باشد.سرمایه شرکت بر حسب نوع سهامی عام، به سهام شده قسمت میشود و ملاک وظیفه سهامداران نیز مبلغ اسمی سهام آنها است.
مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در قم

    حداقل ۳ نفر به عنوان سهامداران اصلی معرفی شوند
    حداقل صد هزار تومان سرمایه به صورت سهام تعریف شده و در بین اعضا تقسیم شود.
    حداقل ۳۵% این مبلغ باید در حساب بانکی به نام شرکت باید باشد.
    کپی مدارک شناسایی : کارت ملی – شناسنامه
    اصل گواهی عدم سوء پیشینه
    امضای اقرار نامه
    ارائه مجوز در صورت مجوزی بودن موضوع
    انجام سایر مراحل توسط کارشناسان ثبت کریم خان

ثبت موسسه در قم

موسسه غیر تجاری مانند تمامی استان ها،دراستان قم نیز به موسساتی گفته میشود که اشخاص حقیقی برای بدست آوردن شخصیت حقوقی و نیزاجرای امور فعالیت های غیر تجاری مبادرت به ثبت شرکت درشهرها ی قم اقدام کننداند .انجام فعالیتهای غیر تجاری مانند اموری که تجاری نمی باشد اکثراً در امور ادبی ، علمی ، آموزشی و امور خیریه و … فعالیت دارند می توانند شرکت و شخصیت حقوقی تشکیل دهند.مقصود از ثبت موسسه می تواند در پی سودآوری و کسب سود بیشتر نباشند در این صورت می توانند ثبت موسسه راغیر تجاری نامید.و شاید قصد از موسسه در قم سودآوری بیشتر و همین طور توزیع این سود در بین اعضا باشد که ثبت موسسه تجاری دراستان قم و شهرهای همچون قنوات، جعفریه و کهکاز صورت می گیرد .
شرکت با مسئولیت محدود در قم

شروع فعالیت با مشارکت چند نفر از شرکا که جهت امور تجاری اجتماع کردن سبب تاسیس شرکتهای با مسئولیت محدود در استان قم میشود.درقوانین این قالب از شرکتهای محدود،سرمایه به سهام توزیع نمی گردد درحالی که هر شخص به اندازه سرمایه ای که در شرکت به او اختصاص داده شده است،شریک می شود و اینکه تعهد پرداخت طلب و دیون را به همان میزان عهده دارهستند.نام مسئولیت محدود باید درعبارت شرکت حتما ذکر شود.
مدارک ثبت شرکت با مسئولیت محدود در قم

    داشتن حداقل۲نفر عضو (شریک)
    میزان ۱۰۰,۰۰۰ تومان جهت حداقل سرمایه اولیه
    تعهد یا پرداخت کل سرمایه
    گذراندن فرآیند زمانی ثبت
    کپی شناسنامه و کارت ملی همه اعضا
    ارائه اصل گواهی عدم سوء پیشینه
    امضای اقرارنامه
    ارائه مجوز در صورت مجوزی بودن موضوع
    تحویل مدارک به کارشناسان ثبت کریم خان

انواع شرکتهای تجاری در قم

    ثبت شرکت بازرگانی در قم
    ثبت شرکت پیمانکاری در قم
    ثبت شرکت خدماتی در قم
    ثبت شرکت گردشگری در قم
    ثبت شرکت ساختمانی در قم
    ثبت شرکت عمرانی در قم
    ثبت شرکت تولیدی در قم
    ثبت شرکت صنعتی در قم
    ثبت شرکت دانش بنیان در قم
    ثبت شرکت معماری در قم

ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتهای استان قم

    ثبت شرکت در قنوات
    ثبت شرکت در جعفرآباد
    ثبت شرکت در کهک
    ثبت شرکت در خلجستان
    ثبت شرکت در سلفچگان

ارائه بهترین خدمات فوق تخصصی درباب ثبت شرکت درکلیه استانها کشور عزیزمان همچون قم را از موسسه حقوقی ثبت کریم خان وکادر بسیار مجرب آن بخواهید.:: بازدید از این مطلب : 696
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 ارديبهشت 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : yasamin

ثبت شرکت در قزوین


قزوین به دلیل قرار گیری در گلوگاه ارتباطی استان‌های شمالی و غربی کشور، نزدیکی به تهران، داشتن چندین شهر صنعتی (شهر صنعتی لیا و البرز) و نیز برخورداری از چندین دانشگاه از جمله دانشگاه‌های بین‌المللی امام خمینی، علوم پزشکی و آزاد اسلامی و شماری دانشگاه غیردولتی دارای موقعیت خوبی می باشد.سابقه فعالیت اولین واحدهای صنعتی در قزوین به عصر صفوی بازمی‌گرد.

ثبت شرکت در قزوین

در دوره معاصر نیز با ساخته شدن اولین شهر صنعتی کشور (البرز) در سال ۱۳۴۶، قزوین دارای جایگاه ویژه‌ای در بخش صنعتی کشورشده است.هم اکنون استان قزوین با داشتن ۸ شهرک صنعتی به نام‌های البرز، لیا، کاسپین، آبیک، حیدریه، آراسنج، خرمدشت، حکیمیه،و دو شهرک در حال احداث به نام‌های قزوین۲ و شال و نیز ۳ ناحیه صنعتی به نام‌های نیکوییه، الموت و بویین زهرا،ضمن فعالیت بیش از ۸۰۰ شرکت صنعتی،این استان از قطب‌های اقتصادی کشور به شمار می رود. استان قزوین از لحاظ توسعه یافتگی صنعتی رتبه دوم را در سطح کشور دارد،همچنین بنابر داده‌های مرکز آمار از لحاظ تعداد واحدهای صنعتی فعال در جایگاه چهارم کشور قرار گرفته‌است.

از جمله شاخص‌ترین واحدهای صنعتی در سطح قزوین می‌توان به تولی پرس، مهرام، سپهر الکتریک، کاچیران، لوازم خانگی پارس، شیشه لیا، آبگینه، آپاداناسرام، سرامیک البرز، کاشی پارس، واحدهای صنعتی هفت الماس، فولاد البرز، فولاد قزوین، فولاد تاکستان و شیشه قزوین اشاره کرد.
ثبت شرکت در قزوین

زمانی که فعاليتي را به شکل تکي ادامه دهيم و اصطلاحا” فعاليت حقيقي داشته باشيم اما در نقطه اي از کار به اين نتيجه برسيم که به کمک شخص يا اشخاص ديگر براي پيشرفت کار و يا هرچه وسیع تر کردن آن و رسيدن به نتايج دلخواه نيازمنديم و دراین مقطع نیاز شرکت به معنای شریک شدن کاملا احساس میشود.در این صورت شخص با شریک شدن با افراد دیگر عنوان شرکت را تاسیس می کند.به طوری کلی برای ثبت شرکت به اوراق ثبتی اعم از اساسنامه،تقاضانامه و اظهارنامه شرکت دارایی مهر و امضا نیاز است.
مدارک ثبت شرکت در قزوین

    نسخه اصل و برابر اصل مدارک شناسایی اعضا و تاسیس کننده شرکت
    دریافت گواهی عدم سوء پیشینه اعضا و تاسیس کننده ها
    گواهی تصویب بانکی حاکی بر ۳۵ درصد از مبلغ سرمایه اولیه در بانک سپرده شود .
    ارائه وکالتنامه در صورتی که وکیل و یا نماینده قانونی امور ثبت را انجام دهند .
    ارائه مجوز فعالیت در صورتی که موضوع فعالیت شرکت نیاز به ارائه مجوز باشد .

زمان،تعرفه ثبت شرکت در قزوین

در ابتدا ۵ نام برای شرکت در شرف تاسیس به ترتیب اولولیت که واجد تایید و ثبت باشد انتخاب می کنیم.اسامی شرکت باید دارای جز فرهنگ فارسی بوده و کمتر از نباشدو شبیه به آن قبلا به ثبت نرسیده باشد .
هزینه حق الثبت

حق الثبت همان باطل کردن رسید سرمایه است که برای سرمایه های مختلف متفاوت است .که این هزینه طبق تعرفه ی اداره ثبت شرکتها محاسبه می گردد.
هزینه پلمپ دفاتر تجاری

برای ثبت شرکت پس ازپرداخت هزینه روزنامه رسمی شرکت ۱ ماه فرصت دارید که نسبت به پرداخت هزینه پلمپ دفاتر تجاری و اخذ آنها مبادرت نمایید.هزینه دفاتر کل و روزنامه و دفتر دارایی با توجه به اینکه تعداد متغییر دارند در واحدهای ثبتی مختلف متفاوت است .

دفاتری که مشمول دفتر کل و روزنامه می باشند که از طریق اداره ثبت شرکتها پلمپ می گردند و در زمانی که مالیات بر درآمد سالانه محاسبه می گردد این دفاتر کمک به ارزیابی و محاسبه مالیات شما هستند. پلمپ دفاتر تجاری می نامند.
هزینه تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی

برای تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی می بایست ابتدا ۲ در ۱۰۰۰ سرمایه به عنوان حق ابطال تمبر سرمایه پرداخت شود. و سپس رسیدهای مربوط به تشکیل پرونده دارایی و اخذ کد اقتصادی واریز گردند.
ثبت شرکت با مسئوليت محدود در قزوین

شرکت با مسئوليت محدود به دليل مسیرهای اداري راحت آن از طرفداری های زیادی برخوردار است.اشخاصی که به عنوان شریک در اين شرکتها فقط به ميزان آورده نقدي خود در شرکت تعهد به تامين مقروض و دین میباشند.سرمايه در اين شرکتها به صورت زبانی مي باشد و تنها در تعهد شرکا خواهد بود.فقط با دونفر شريک بالاي ۱۸سال تاسیس مي گردد.
ثبت شرکت سهامي خاص در قزوین

جهت انجام بعضی از امور مانند داشتن رتبه و شرکت در مناقصات و مزايدات شرکت سهامي خاص مناسب مي باشد . تعداد اعضا در این ۵ نفرکه ۳نفر عضو اصلي هيئت مديره و دونفر از آنها به عنوان بازرس اصلي و علي البدل منتخب میشوند.نام عنوان سهامي خاص در تمامی اوراق و اسناد و اعلاميه هاي شرکت باید اورده شود.
ثبت موسسه در قزوین

ثبت موسسه در شهرهای همچون الوند، تاکستان و بوئین زهرا استان قزوین در قالب موسسه های که فعالیت تجاری را انجام نمیدهند و هدف از ثبت موسسه امور غیر تجاری ازجمله : امور خیریه ، امور آموزشی و …. می باشد .شخصیت حقوقی می تواند طبق قوانین و مقررات مصوبه این خدمات را ارائه دهد.دلیل ثبت اینگونه موسسات درشهرها ی (الوند، تاکستان و بوئین زهرا)استان قزوین دو هدف از جمله سود و منافعی را بدست آورند و در بین اعضا تقسیم نمایند وازآن بهره ببرند و یا جلب سود و منافع آن نباشد.
ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در قزوین

اشخاص که پیمانکار، تولید کننده و یا مهندس هستند، می توانند نسبت به ثبت شرکت هایی در زمینه های تولیدی، پیمانکاری و یا خدماتی، اقدامات لازم را انجام دهند. به طور کلی می توان گفت انتخاب نوع شرکت به عواملی همچون موضوع فعالیت افراد، میزان مسئولیت هر کدام از شرکا، اهداف آینده اعضاء و تعداد افراد عضو، وابسته است.
ثبت شرکت تضامنی در قزوین

شرکت که اسم یکی از شرکا باید در عنوان گزیده شده برای شرکت لحاظ گردد شرکتی تضامنی نام دارد. شخصی که خسارت ها و ضرر و زیان های احتمالی و پیش آمده را می پردازد، سهامداری است که نامش در عنوان و نام شرکت ذکر میشود.
ثبت شرکت نسبی در قزوین

در شرکت های نسبی، سهم هریک از سهامداران به میزان سرمایه ای می باشد که در شرکت قید شده است. ثبت این نوع شرکت ها تنها درکشورما امکان پذیر است.دردیگرکشور ها ثبت این نوع شرکت ها ممکن نیست.
انواع شرکتهای تجاری در قزوین

    ثبت شرکت بازرگانی در قزوین
    ثبت شرکت پیمانکاری در قزوین
    ثبت شرکت خدماتی در قزوین
    ثبت شرکت گردشگری در قزوین
    ثبت شرکت ساختمانی در قزوین
    ثبت شرکت عمرانی در قزوین
    ثبت شرکت تولیدی در قزوین
    ثبت شرکت صنعتی در قزوین
    ثبت شرکت دانش بنیان در قزوین
    ثبت شرکت معماری در قزوین

ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها استان قزوین

    ثبت شرکت در تاکستان
    ثبت شرکت در الوند
    ثبت شرکت در اقبالیه
    ثبت شرکت در آبیک
    ثبت شرکت در محمدیه
    ثبت شرکت در بیدستان
    ثبت شرکت در محمودآباد نمونه
    ثبت شرکت در بوئین زهرا
    ثبت شرکت در آبگرم
    ثبت شرکت در خرمدشت

افتخار خوشنامی موسسه حقوقی ثبت کریم خان به سبب ارائه خدمات هرچه بهتر در تمامی استان های کشور عزیزمان همچون قزوین برای جلب رضایت کامل متقاضیان است.:: بازدید از این مطلب : 667
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 ارديبهشت 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : yasamin

ثبت شرکت در سنندج

استان کردستان یکی از استان‌های ایران به مرکزیت شهر سنندج است که در غرب کشور واقع شده‌است. مساحت این استان ۲۸٬۲۰۰ کیلومتر مربع معادل ۱/۷٪ مساحت کل کشور ایران است. این استان که در دامنه‌ها و دشت‌های پراکنده سلسله جبال زاگرس میانی قرار گرفته‌است، از شمال به استان‌های آذربایجان غربی و زنجان، از شرق به همدان و زنجان، از جنوب به استان کرمانشاه و از غرب به اقلیم کوردستان و کشور عراق محدود است.شهرستان‌های این استان عبارتند از: مریوان، بیجار، دهگلان، دیواندره، سروآباد، سقز، سنندج، قروه، کامیاران و بانه.

استان کردستان از لحاظ اقتصاد کشاورزى از مناطق قابل توجه و از لحاظ دامپرورى يکى از قطب‌هاى اساسى دامدارى کشور است. توليدات کشاورزى اين استان را به ترتيب اهميت، گندم، ‌ جو و حبوبات تشکيل مى‌دهد و با توجه به شرايط طبيعى، فعاليت‌هاى کشاورزى آن به شکل ديمى و آبى صورت مى‌پذيرد. از ميان دام‌‌ها، ‌ گوسفند و بره بيش‌ترين اهميت و تعداد را دارد. از ديگر فعاليت‌هايى که در اين استان انجام مى‌گيرد، ‌ پرورش زنبور عسل است که در کردستان از رونق بسزايى برخوردار است.
ثبت شرکت در سنندج

ثبت شرکت در سنندج ،باعث میشود اشخاص حقیقی که در امور فعالیت های تجاری و بازرگانی مشغول هستند برای بالابردن شهرت و اعتباردادن به کسب و کار خود و رواج پیشرفت اقتصادی می توانند با ثبت شرکت از طریق موسسه حقوقی ثبت کریم خان برای استان ها سنندج به شخصیت حقوقی برسند.مرکز استان کردستان سنندج می باشد.بازرگانان اقتصادی درجریانند آنچه مهم و ماندگار است ثبت شرکت می باشد و با ثبت شرکت پا در میدان رقابتی سالم گذاشته و قادرند درمزایده و مناقصات داخلی و خارجی شرکت نمایند و بعلاوه از مزایای و حمایتهای دولتی بهره مند است.
مدارک ثبت شرکت در سنندج

    مدارک و مستندات شرکت را برای ثبت
    مدارک شناسنایی تقاضاکننده (کارت ملی و شناسنامه)
    گواهی عدم سوء پیشینه اعضا و تاسیس کنندگان
    تنظیم اوراق اصلی شرکت ( اساسنامه ، تقاضانامه ، شرکتنامه و… )
    مجوز فعالیت برای امور فعالیتی که ملزم به اخذ مجوز ازسازمان مربوطه می باشد.
    ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سنندج

با بالارفتن میزان خدمات بازرگانی انجام اقدامات لازم و با ارزش در امتداد این امری بسیار اساسی محسوب میشود. ثبت شرکت با مسئولیت محدود در شهرهای ارومیه با حداقل ۲ شریک بالای ۱۸ سال تشکیل میگردد که بایستی عضو هیئت مدیره نیز باشند.باید توجه داشته باشید مراحل انتخاب مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره در شرکت با مسئولیت محدود جز اجبارات قانونی است و میزان سرمایه حداقل از ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال است و این سرمایه به صورت اعلامی و بدون گواهی بانکی می باشد.
ثبت شرکت سهامی خاص در سنندج

ثبت شرکت های سهامی خاص دومین طرح از ثبت شرکت ها درشهرهای سقز، مریوان و بانه در مرکز کردستان است که امور این دسته از شرکت ها بازرگانی و تجاری می باشد و معمولابا۵ نفرمی تواند شرکت را تاسیس کنند. که حداقل ۱ نفر بازرس و۱ نفر علی االبدل باشد که نباید بازرسین از اعضا باشد و ۳ نفر به عنوان عضو هیئت مدیره و رئیس هیئت مدیره باشند .در زمان ثبت شرکت سهامی خاص الزامی است ۳۵ درصد از سرمایه اولیه را در بانک نزد حسابی بنام شرکت سپرده شود .
ثبت موسسه در سنندج

موسسات غیر تجاری درشهرهای سقز، مریوان و بانه استان سنندج به دو شکل می باشد.شکلهای این موسسات امور غیر تجاری فعالیت دارند ولی اهداف آنها با هم فرق دارند.طرح اول موسسات غیر تجاری که مقصود آنها بدست آوردن منفع است و توزیع آن در بین اعضا و شرکا می باشد.ذرحالی که در طرح دوم موسسات غیرتجاری که هدف آنها عدم سود آوری و نفع بردن است.
ثبت شرکت تولیدی و صنعتی ، خدماتی ، پیمانکاری ، عمرانی و ساختمانی در کردستان

از مرسوم ترین موضوعات فعالیت شرکت ، فعالیتهایی با عنوان پیمانکاری ، خدماتی و تولیدی می باشد این فعالیتها هم در شکل شرکت با مسئولیت محدود و هم در شکل شرکت سهامی خاص به ثبت می رسند که نسبت به فعالیت انتخاب شکل ثبتی گوناگون است. متقاضیان باید دقت داشته باشید زمانی که قصد دارند در مناقصات شرکت کنند و فعالیتهای وسیع ای در این حیطه داشته باشند اعلام میکنیم با توجه به میزان گسترده ای تعهدات شرکت سهامی خاص در این طرح را درج نمایند. کارشناسان و مشاوران موسسه حقوقی ثبت کریم خان با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در تمامی نقاط کشور عزیزمان اعم استان کردستان این زمینه باشند.
انواع ثبت شرکتهای تجاری در کردستان

ثبت شرکت تعاونی در کردستان :از حداقل ۷ نفر شریک می باشد و حداقل سرمایه ۵۰۰هزار تومان تاسیس میشودکه شرکتها در دو طرح توزیعی و تولیدی تقسیم بندی می شود.
ثبت شرکت تضامنی در کردستان

نام یکی از شرکاء در انتخاب نام شرکتهای تضامنی انجام میشود و سهاداری که نام او در شرکت به کار رفته را به اصطلاح شریک ضامن می گویند و عهده دار ضرر و زیان احتمالی شرکت است.
ثبت شرکت نسبی در کردستان

در این شرکتها هر یک از سهامدارن به اندازه سرمایه خود در شرکت تعهد دارند این نوع ثبت فقط در ایران به ثبت می رسد و در دیگر کشورها شرکتی با عنوان شرکت نسبی موجود نمی باشد.
ثبت شرکت مختلط سهامی در کردستان

این نوع از شرکتها با چند شریک ضامن و چند شریک سهامی تشکیل می گرددو سهامداران ضامن موظف اند به پرداخت طلب های احتمالی شرکت.
ثبت شرکت سهامی عام در کردستان

آشکارترین خصوصیت این شرکتها فراهم سازی سهام آنها از طریق عموم اشخاص جامعه می باشد و بخش دیگر به وسیله سهامداران تامین می گردد. تعداد سهامداران در شرکت سهامی عام معمولا ۵ نفر می باشد.
ثبت شرکت مختلط غیرسهامی

این شرکتها با چند نفر سهامدار ضامن و سهامدار با مسئولیت محدود تشکیل میشوند.شریک ضامن عهده دار تمامی طلبهای احتمالی شرکت می باشد.

بدون شک همکاران متعهد ما در موسسه ثبت حقوقی کریم خان ،همواره آمادگی لازم را جهت رفع سوالات و مشکلات متقاضیان عزیز در تمامی استان های کشور عزیزمان هستند.:: بازدید از این مطلب : 783
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 ارديبهشت 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : yasamin

ثبت شرکت در ساری

موسسه حقوقی ثبت کریم خان در این مطلب در خصوص ثبت شرکت در ساری توضیح می دهد.ایجاد مناطق آزاد تجاری از ابزارهای توسعه اقتصادی است که می‌تواند موجب انتقال فناوری، جلب سرمایه، اتصال به بازارهای جهانی و نهایتا سبب رشد و توسعه اقتصادی شود.

مناطق آزاد تجاری در کشور به منظور تسریع در انجام امور زیربنایی، عمران و آبادانی، رشد و توسعه اقتصادی، سرمایه گذاری، ایجاد اشتغال، حضور فعال در بازارهای جهانی و منطقه ای، تولید و صادرات کالاهای صنعتی راه اندازی شده تا بواسطه جذب سرمایه گذاری خارجی و هدایت آن، بهره گیری از معافیت های مالیاتی، بخشودگی سود و عوارض گمرکی و در نهایت سهولت در فرآیند صادرات و واردات سبب انتقال تکنولوژی به کشور و ایجاد زمینه تولید و توسعه فناوری شود.

ایجاد مناطق آزاد تجاری از جمله ابزارهای توسعه اقتصادی است که می تواند سبب انتقال فناوری، جلب سرمایه، اتصال به بازارهای جهانی و در نهایت سبب رشد و توسعه اقتصادی شود.

ثبت شرکت در ساری

با توجه به سیاست‌های دولت و بنابر موقعیت ویژه مازندران، سه منطقه پیشنهادی با مرکزیت بندر امیرآباد بهشهر و بنادر فریدونکنار و نوشهر با رعایت شاخص‌ های ایجاد منطقه آزاد تجاری بررسی شده و منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد به موجب دارا بودن شاخص‌ های ویژه‌ای مانند وجود بیش از ۲۰۰۰ هکتار اراضی دولتی قابل تملک، بیش از یک هزار هکتار زمین محصور شده، وجود پسکرانه و زمین های پشتیبانی جهت توسعه منطقه ویژه اقتصادی و فاصله نزدیک با بنادر کشورهای حاشیه دریای خزر، اتصال به راه آهن سراسری، نزدیکی به فرودگاه بین‌المللی ساری، وجود اسکله‌های مدرن و مناسب، دسترسی به امکانات حمل و نقل مناسب جاده‌ای، هوایی و دریایی به ویژه خطوط ریلی، قرار گرفتن در مسیر کریدور شمال-جنوب، امکانات مناسب زیربنایی از جمله آب، برق، گاز و مخابرات، داشتن ظرفیت تخلیه و بارگیری ۷٫۵ میلیون تن در سال و امکان افزایش آن به بیش از ۱۲ میلیون تن در سال در آینده نزدیک، دوری از پایگاه های عمده نظامی و همچنین سرمایه گذاری حداقل به اندازه ۶ هزار میلیارد تومان انتخاب و به شورای عالی مناطق آزاد کشور معرفی شد.
ثبت شرکت در ساری

ثبت شرکت تجاری برعکس آنچه در تصور عموم است که در قانون تجارت ایران تعریف نشده است درحالی که در قانون مدنی تعریف شده و تعریف آن :این شرکت عبارت از قراردادی است که در آن هر دوطرف، سرمایه یا کار خود را برای رسیدن به منفع خاصی روی هم میگذارند و این عمل همراه با گسترش در حق مالکیت انجام می شود.

حقیقتاً شرکت اختیاری نتیجه اراده طرفین است.پس ازثبت شرکت طبق قرارداد به هریک از شرکا شرکت سمتی داده می شود به ترتیب زیر :

    مدیرعامل،رئیس هیئت مدیره
    نائب رئیس و عضو هیئت مدیره
    و برای شرکتهای تعاونی و سهامی بازرس اصلی- بازرس علی البدل.

مدارک ثبت شرکت در ساری

یک نسخه مدارک شامل شناسنامه و کارت ملی ، گواهی عدم سوء پیشینه مدیر عامل و اعضای هیات مدیره، نسخه شناسنامه و کارت ملی و گواهی عدم سوء پیشینه بازرس اصلی و علی البدل ( در شرکت های سهامی خاص )

    نام شرکت
    موضوع فعالیت شرکت
    میزان سرمایه شرکت
    آدرس و محل شرکت
    تعیین سهامداران و میزان سهام آن ها
    تعیین مدیران شرکت و سمت آن ها ( مدیر عامل ، رییس هیات مدیره ، نایب رییس هیات مدیره )
    اسامی اشخاصی که دارای حق امضا هستند.
    تعیین بازرسین شرکت(مخصوص شرکت های سهامی خاص)
    مجوز فعالیت شرکت در صورتی که فعالیت شرکت ملزم به مجوز فعالیت باشد اخذ آن اجباریست .

زمان،تعرفه ثبت شرکت در ساری

تعیین هزینه ثبت شرکت در مازندران مشمول حق الثبت و حق الدرج آگهی و نسبت به سرمایه اولیه و روزنامه رسمی است و برهمین اساس نمیشود به صورت قاطع و مشخص هزینه ای را اعلام نمود.

مدت زمانی که به طول می انجامد تا یک شرکت درشهرهای همچون آمل، بابل و قائم‌شهردر استان مازندران ثبت شود ۱۵ الی ۳۰ روزکاری می باشد.کلیه متقاضیان در مدارک ارسالی به اداره ثبت شرکت ها ، دقت و تکمیل نمایند.
مراحل ثبت شرکت در ساری

براساس نوع فعالیت و برای انجام ثبت ابتدا مدارک مورد نیاز را درثبت شرکت کریم خان تکمیل نمایید . درحین تکمیل مدارک مورد نیاز برای شرکت باید ۵ نام انتخاب نمایید و این۵ نام را به ترتیب اولویت در فرم تعیین یادداشت نمایید.برابر اصل بودن مدارک الزامیست.

    مدارک شناسایی تاسیس کننده و اعضا شرکا از جمله کارت ملی و شناسنامه
    ارائه گواهی عدم سوء پیشینه کلیه اعضا و تاسیس کننده
    تنظیم مدارک اساسی شرکت از جمله اساسنامه و شرکتنامه و…
    دریافت مجوز فعالیت شرکت در صورتی که امور فعالیتی شرکت ملزم به ارائه جواز فعالیت باشد.
    مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در ساری
    آدرس دفتر مرکزی شرکت به همراه کد پستی
    مدارک شناسایی شرکا و اعضای هیئت مدیره
    میزان سهام و سهم الشرکه هر شریک
    سمت های اعضای هیئت مدیره
    اسامی پیشنهادی برای شرکت
    حق امضا مجاز شرکت

بعد از ارائه این اطلاعات به کارشناسان برای ثبت شرکت در ثبت کریم خان درشهرهای (آمل، بابل و قائم‌شهر) مازندران باید برای تایید نام شرکت مبادرت کرد پس از تصویب نام شرکت باید مدارک را به اداره ثبت شرکت ها ارسال کرد.زمانی که اطلاعات به موسسه حقوقی ثبت کریم خان تمام روند ثبتی به عهده موسسه میباشد تا زمان صادر شدن شماره ثبت شرکت و ارائه اوراق ثبتی شرکت.پس از ثبت شرکت چاپ روزنامه رسمی شرکت اقدام کرد که این مرحله به صورت اینترنتی انجام میگرد و اصل روزنامه رسمی به آدرس پست میشود.
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ساری

شرکتی تجاری است که می تواند دو شریک یا بیشترمی تواند داشته باشد و در آن مسئولیت موسسین محدود به سرمایه شان در شرکت است. در این شرکت فشار مسئولیتی و تعهدی پایین تردارد و ایضاً استفاده تجاری از شرکت مسئولیت محدود به شکل بازرگانی برای موضوع هایی نظیر آرایشی، بهداشتی ، آشامیدنی ، موادغذایی، خرید، فروش، صادرات، واردات و به طور کلی کلیه موضوعاتی که نیاز به شرکت در مناقصات و مزایدات دولتی و خصوصی ندارند متداول می باشد از ویژگی های شرکت مسئولیت محدود،داشتن هیئت مدیره به غیراز شرکاء می باشد که برای سرمایه گذاری افراد دیگر معقول است.جهت ثبت شرکت مسئولیت محدود هنگام تاسیس نیازبه واریز سرمایه در حساب بانکی و یا بازکردن حساب بانکی نمی باشد.
شرکت سهامی خاص در ساری

حداقل ۳ سهامدار به صورت حقیقی یا حقوقی می باشدجهت تشکیل شرکت سهامی خاص نیاز است.به جز مدیر عامل در این نوع شرکت اعضای هیئت مدیره اجبارا باید از سهامداران باشند به همین دلیل این شرکت سهامی خاص بیشتر مناسب برای حضور در مناقصات و مزایدات و پیمان ها می باشدو به همین دلیل طرف قراداد با سازمانهای دولتی می گردد.

پس دستاورد در این شرکت سهامی خاص از اعتبار بالایی برای شرکت در مناقصات و مزایدات درصورتی که در بانک های دولتی و خصوصی برای دریافت وام و تسهیلات و اخذ ضمانت نامه بانکی از اعتبار بیشتر بهره مند هستند.
ثبت موسسه در ساری

تمامی افرادی حقیقی و یا حقوقی که درامور فعالیت های غیر تجاری درحال انجام کار هستند می توانند موسسه را به ثبت برسانند و همان طور که می دانید موسسه غیر تجاری از نام آن مشخص است .فعالیتی هایی در امورات غیر تجاری و غیر بازرگانی انجام میدهند . مانند امور فعالیتهای علمی ، ادبی ، خیریه ، … می باشد و ثبت موسسه درثبت کریم خان جهت ثبت شهرهای ساری را می توان به دو صورت انجام داد ، ثبت موسسات غیر انتفاعی یعنی هدف تاسیس کنندگان سودآوری و کسب درامد و توزیع آن در بین اعضا نمی باشد . ثبت موسسات انتفاعی یعنی مقصود تاسیس کنندگان سودآوری بیشتر و توزیع آن در بین اعضا می باشد.

ثبت شرکت تولیدی و صنعتی ، خدماتی ، پیمانکاری ، ساختمانی و عمرانی ، بازرگانی در ساری

با بالارفتن تعداد فعالیتهای تجاری موضوعات متفاوت برای به ثبت رسیدن درخواست می گردد این موضوعات ازجمله: تولیدی ، پیمانکاری و خدماتی می باشد که از جانب مهندسین و پیمانکاران مورد توجه قرار میگیرند ثبت شرکت با این موضوع فعالیت میتواند ضمانتی قوی برای انجام اموری اعم از ثبت برند و برند سازی میشود و حس اطمینان را در بین استفاده کنندگان ایجاد می نماید.
اخذ دفاترپلمپ شرکت درساری

هر موسسه و شركت،سازمانی كه شامل قوانین مالیات باشد ملزم است از سازمان امور مالیاتی دفاتر قانونی خود را برای نگاشتن تمامی امور فعالیت های مالی خود استرداد نمایید .تمامی شركتها با توجه به دستور کارو آئین نامه نگاشتن دفاتر قانونی كلیه عملیات مالی خود را برحسب الزام به ترتیب انجام امور به صورت خوانا و بدون خط خوردگی و تراشیده شدن و لاك گیری در این دفاتر که به دفاتر قانونی معروف هستند،یادداشت کنند ودفاتر پلمپ شده را جهت استناد در آخرسال مالی به همراه اظهار نامه مالیاتی به دارایی تحویل دهند.دفاتر پلمپ ( دفاتر مالیاتی ) برای تعیین امور فعالیت های مالی سالیانه شرکت،ثبت شرکت،بصورت اجباری تخصیص داده می شود.
انواع شرکتهای تجاری در ساری

    ثبت شرکت بازرگانی در ساری
    ثبت شرکت پیمانکاری در ساری
    ثبت شرکت خدماتی در ساری
    ثبت شرکت گردشگری در ساری
    ثبت شرکت ساختمانی در ساری
    ثبت شرکت عمرانی در ساری
    ثبت شرکت تولیدی در ساری
    ثبت شرکت صنعتی در ساری
    ثبت شرکت دانش بنیان در ساری
    ثبت شرکت معماری در ساری

ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت ها استان مازنداران

    ثبت شرکت در بابل
    ثبت شرکت در آمل
    ثبت شرکت در قائم شهر
    ثبت شرکت در بهشهر
    ثبت شرکت در چالوس
    ثبت شرکت در نکا
    ثبت شرکت در بابلسر
    ثبت شرکت در تنکابن
    ثبت شرکت در نوشهر
    ثبت شرکت در فریدونکنار
    ثبت شرکت در رامسر
    ثبت شرکت در چوبیار
    ثبت شرکت در محمودآباد
    ثبت شرکت در نور
    ثبت شرکت در گلوگاه
    ثبت شرکت در سوادکوه
    ثبت شرکت در عباس آباد
    ثبت شرکت در کلاردشت:: بازدید از این مطلب : 880
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 ارديبهشت 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : yasamin

ثبت برند در شیراز

خاتم کاری، سفالگری ، معرق کاری،نقره کاری،منبت کاری، شیشه گری،نمدمالی از هنرهای ظریف و ارزشمند شهر پرآوازه شیراز است.تولیدات کشاورزی این شهرستان عبارت‌اند از: انگور، نارنج، خرمالو، ازگیل، شلیل، انار و گندم. از صنایع مهم این شهر می‌توان به صنایع لبنیات ، کمپوت و کنسرو ،عرقیجات ،خشکبار و صنایع نساجی اشاره کرد. بخش کشاورزی در استان فارس که سهم عمده‌ای از تولید ناخالص ملی را به خود اختصاص می‌دهد، یکی از مهم‌ترین نقش‌های تولید، اشتغال و امنیت غدایی ایران را دارد به طوری که بسیاری از محصولات کشاورزی استان مانند انواع غلات و مرکبات رتبه اول تا سوم کشور را به خود اختصاص داده‌اند.بنابراین تولیدکنندگان و سرمایه داران این صنایع که محصولات خود را به عنوان برند ثبت میکنند علاوه بر توسعه کار و شناخته شدن محصولات خود در ایران می توانند به عنوان صادرات در کشورهای اطراف مشهور شوند.

ثبت برند در شیراز
ثبت برند در شیراز

هر فرد و یا شرکت به صورت حقیقی یا حقوقی برای شناختن و معرفی کالا ها و خدمات اقدام به ثبت علائم تجاری(برند) می نماید.برند شامل علامت هایی مانند : نقش ، تصویر ، رقم ، واژه و… می باشد که برای متمایز نمودن محصولات مورد استفاده قرار می گیرد.به بیان دیگر علائم تجاری برای توسعه و سود دهی اقتصادی به صاحبان سرمایه در سطح جهان می باشد.حفاظت نام و علائم تجاری مانع تلاش های رقبا و متقلبان و سود جویان برای استفاده از علائم مشخص دز جهت ارائه خدمات بی کیفیت می شوند.فرایند ثبت برند امکان سرمایه گذاری برای تولید وخرید و فروش کالا ها و ارائه بهترین خدمات به مردم می دهد و از این طریق تجارت بین المللی را هر روز بهتر و بیشتر می شود.امروزه نگران تقلب و کپی از برند تجاری خود نباشید.با ثبت برند در شهرستان های مرودشت، جهرم و فسا استان شیراز و خود استان می توان از سوء استفاده افراد سود جو جلوگیری کرد.

به موجب ماده ٥ قانون، ثبت علائم و اختراعات زیر ممنوع است:

    علامت موسسات هلال احمر، نشان و آرم‌های دولت ایران ،صلیب سرخ، رجاء، همراه اول و نظایر آن
    پرچم رسمی ایران با علامت مخصوص جمهوری اسلامی و شعار الله اكبر
    پرچم‌های منتسب به دولت و کشور ایران و هر پرچم منع شده توسط دولت ایران
    كلمات و یا عباراتی كه موهوم انتساب به مقامات رسمی ایران باشد از قبیل دولتی، ایران و امثال آن‌ها

ثبت علامت تجاری در شیراز

در ادبیات حقوقی هر علامتی که باعث تمایز کالا و خدمات تولیدکنندگان از یکدیگر شود را علامت تجاری می گویند. علامت تجاری نشان فیزیکی است که در اظهارنامه درج می شود .
مدارک مورد نیاز برای علامت تجاری در شیراز
اشخاص حقوقی

    کپی از آگهی تاسیس ، هر گونه تغییرات مانند تغییر نام ، آدرس و تغییر مدیر عامل و همچنین روزنامه تاسیس به همراه درج تغییرات
    کپی از مجوز های شرکت شامل پروانه بهره برداری و جواز تاسیس
    کپی از کارت بازرگانی به نام شرکت یا مدیر عامل شرکت چنانچه برند لاتین باشد
    کپی از شناسنامه و کارت ملی مدیر عامل شرکت
    ارائه یک نمونه از علامت تجاری مورد تقاضاد در ابعاد ۱۰*۱۰
    مهر شرکت
    ریز اقلام بر طبق جواز فعالیت

اشخاص حقیقی

    کپی از شناسنامه و کارت ملی متقاضی
    کپی از جواز کسب و یا هرگونه مجوز فعالیت
    کپی از کارت بازرگانی به نام متقاضی در صورتیکه برند ریشه لاتین داشته باشد
    نمونه از علامت تجاری مورد درخواست در ابعاد ۱۰*۱۰
    ریز اقلام طبق جواز فعالیت

نکاتی درمورد ثبت علامت تجاری،لوگو و برند در شیراز

    علامت تجاری باید طبق مقرارت قانون ثبت علایم به ثبت برسد و قابل نقل و انتقال است.
    حق استفاده علامت تجاری فقط برای کسانی است که علامت خود را ثبت کرده باشند.

علائم گمراه کننده در ثبت برند در شیراز

برخی از علائم،مصرف‌کننده را در مورد کیفیت محصول، ماهیت آن، مبدأ جغرافیایی و محل تولید محصول گمراه می کند.برای مثال ثبت علامت تجاری برای انواع شیره خرما و انگور با تصویر زنبور عسل مردود می شود،زیرا درج چنین تصویری بر روی این محصولات، مشتریان با تصور این که عسل خریداری می کنند باعث گمراهی آنان می شود.
ثبت اضافه کالا و طبقه در استان شیراز

با ورود به سامانه اداره مالکیت، گزینه ثبت اظهارنامه افزایش کالا و طبقه را انتخاب نموده و اظهارنامه را تکمیل می کنید. تمامی مراحل افزایش کالای برند در شیراز مانند ثبت برند می باشد تنها با این تفاوت که پرونده شما در اداره مالکیت صنعتی موجوداست و کارشناس سوابق شما را بررسی می کند و اگر مورد تایید قرار گرفت آگهی اضافه طبقات را صادر می نمایند.
خرید و فروش برند،علامت و نام تجاری

ثبت برند و علامت تجاری با رعایت مقررات و طی کردن مراحلی صورت می گیرد.اما بعضی از متقاضیان یا مجموعه ها که برای استفاده از برند عجله دارند ترجیح می دهند به جای فرآیند ثبت که روند آن زمان بر است نسبت به خرید برند آماده اقدام نمایند .در صورتی که خرید و انتقال برند آماده به سرعت و تنها با حضور طرفین معامله یعنی فروشنده و خریدار در دفترخانه ثبت اسناد رسمی امکان‌پذیر است.
مدت زمان اعتبار برند در شیراز

زمان اعتبار علامت تجاری ده سال می باشد.در صورت پایان اعتبار فرد باید آن را تمدید کند درغیر این صورت به نام اشخاص دیگر قابل ثبت است.
هزینه ثبت برند در شیراز

علاوه بر هزینه های واریزی(هر علامت تجاری برای چاپ دو آگهی در روزنامه ی رسمی کشور ر) تعداد خطوط ،ابعاد علامت تجاری ، سیاه سفید یا رنگی بودن آن بر هزینه ثبت برند در شیراز تاثیر خواهد داشت .
ثبت لوگو و آرم و علائم تجاری در شیراز

لوگو یا آرم همان نماد گرافیگی که از اشکال هندسی ،شکل ها ، حروف و یا دست نوشته ها تشکیل شده است. لوگو از طرح گرافیکی خاصی که با دیگر علائم تجاری متفاوت است طراحی می شود.
طبقه بندی علامت تجاری

    اسباب بازی و لوازم ورزش
    مصنوعات و اشیاء ساخته شده از مواد مختلف
    فلزات و مصنوعات فلزی
    مواد غذایی و محصولات کشاورزی
    صنایع و محصولات شیمیایی
    مصنوعات نساجی
    دستگاه و لوازم و آلات فنی و علمی و صنعتی
    سایر موارد

برای مشاهده سایر موارد طبقات علامت تجاری به لینک سایت کریم خان مراجعه کنید.
ثبت برند توسط ثبت کریم خان در استان فارس

    ثبت برند در آباده
    ثبت برند در اقلید
    ثبت برند در خرم بید
    ثبت برند در بوانات
    ثبت برند در پاسارگاد
    ثبت برند در ارسنجان
    ثبت برنددر مرودشت
    ثبت برند در سپیدان
    ثبت برند در رستم
    ثبت برند در ممسنی
    ثبت برند در کازرون
    ثبت برند در فیروزآباد
    ثبت برند در فراشبند
    ثبت برند در مهر
    ثبت برند در لامرد
    ثبت برند در گراش
    ثبت برند در لارستان
    ثبت برند در جهرم
    ثبت برنددر کوار
    ثبت برند در خرامه
    ثبت برند در فسا
    ثبت برند در زرین دشت
    ثبت برند در استهبان
    ثبت برند در نی ریز
    ثبت برند در داراب
    ثبت برند در سروستان
    ثبت برند در خنج
    ثبت برند در قیرو کارزین

مشاوره تخصصی با کارشناسان موسسه حقوقی کریم خان اطلاعاتی کامل در زمینه ثبت برند در شیراز را در اختیار شما میگذارند.کارشناسان ما در کمترین زمان و هزینه نسبت به ثبت برند شما اقدام می نمایند.:: بازدید از این مطلب : 845
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 ارديبهشت 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : yasamin

ثبت برند در کرمانشاه

عسل، زعفران، عرقیجات و میوه جاتی همچون انار، در استان کرمانشاه برند ارگانیک را اخذ کرده اند.کرمانشاه در زمینه تولید نخود یک برند است و باید راهکارهای چگونگی تبدیل کرمانشاه به  پل صادرات این محصول بررسی شود.با توسعه نمایشگاه های صنایع دستی همچون قالی بافی و نمدمالی و … حرکتی به سمت برندسازی این محصولات تولید شده در استان کرمانشاه برای افزایش فعالیت ها و عرضه آنها در بازار کشور و حتی بازار های جهانی شود.

ثبت برند در کرمانشاه
 ثبت برند در کرمانشاه

برند یک نام ،نشان و یا علامت تجاری با توجه به نوع فعالیت می باشد که بر روی محصول و یا کالا و یا خدمات شما درج می شود.مزایای ثبت برند در کرمانشاه عبارت اند از:ایجاد رقابت در بازار، به این صورت که هر چه نام برند شما بهتر و مناسب تر باشد در ذهن مصرف کننده ماندگارتر است و باعث رونق اقتصادی و کیفیت بهتر می شود و اگر افرادی از نوع کالا و یا محصول شما سوء استفاده کنند می توان از طریق قانون شکایت کرد.از مهم ترین مزایای ثبت برند در شهرستان های اسلام‌آباد غرب، کنگاور و جوانرود استان کرمانشاه ایجاد تمایز بین کالا ها و محصولات در یک طبقه می باشد.و همچنین ثبت برند باعث استفاده انحصاری مالک از محصول خود می شود.
مدارک مورد نیاز ثبت برند در کرمانشاه

ثبت برند به دو صورت اشخاص حقیقی و حقوقی انجام می شود.اشخاص حقیقی باید مدارک به نام خود را ارائه دهند و اشخاص حقوقی باید مدارک شرکت و شخص حقوقی را ارائه دهند .روند ثبت برند در اداره مالکیت صنعتی انجام پذیر می باشد و مدارک ذکر شده حتما اصل یا برابر اصل آنها ارسال شود .
شخص حقیقی

    شناسنامه و کارت ملی شخص متقاضی
    جواز کسب یا مجوز فعالیت مرتبط در زمینه خدمات
    کارت بازرگانی
    نمونه برند و علامت تجاری و لوگو در کادر ۱۰*۱۰

شخص حقوقی

    مدارک شرکت (آگهی تاسیس ثبت شرکت ، هر نوع تغییرات (تغییر نام ، تغییر آدرس ، تغییر مدیرعامل شرکت )، روزنامه ثبت شرکت و تغییرات )
    کپی مجوز های شرکت (پروانه بهره برداری ، جواز تاسیس )(در صورت نداشتن مجوز بنام شرکت اگر رئیس هیات مدیره یا مدیرعامل به صورت      شخصی داشته باشند قابل قبول برای ثبت می باشد ).
    کپی کارت بازرگانی ( بنام شرکت یا بنام مدیرعامل شرکت )
    کپی شناسنامه و کارت ملی مدیرعامل ثبت شرکت
    یک نمونه از علامت مورد تقاضا ( در کادر ۱۰*۱۰ )
    مهر شرکت

نکته:برای ثبت برند به انگلیسی ارائه کارت بازرگانی لازم است ولی در ثبت برند به زبان فارسی به ارائه کارت بازرگانی نیازی نیست.
مراحل ثبت برند در کرمانشاه

    انتخاب نام مناسب
    بررسی ابعاد تبلیغاتی و برندسازی نام انتخابی
    اخذ استعلام
    طراحی لوگو و نشان تجاری و انتخاب رنگ مناسب برای تبلیغات برند متناسب با فعالیت
    تکمیل مدارک مورد نیاز ثبت برند در کرمانشاه
    تنظیم و ارسال اظهارنامه ثبت برند
    بررسی پرونده توسط کارشناس اداره
    در صورت بلامانع بودن صدور آگهی ثبت برند در کرمانشاه
    انتشار آگهی تقاضای ثبت برند در روزنامه رسمی کشور
    انتظار ۳۰ روزه برای اعلام اعتراض معترضین
    صدور آگهی رسمی ثبت برند و تخصیص شماره ثبت برند در کرمانشاه
    انتشار آگهی رسمی ثبت برند در اصفهان در روزنامه رسمی کشور
    اخذ تصدیق ثبت برند
    برندسازی و توسعه برند
    تبلیغات و معرفی و عرضه محصول
    ثبت بسته بندی محصولات در کنار ثبت برند در کرمانشاه جهت رشد و توسعه فعالیت

مزایای ثبت برند در کرمانشاه

    رشد و توسعه فعالیت
    دریافت و اعطای نمایندگی صرفاً با ثبت برند در کرمانشاه
    بسته بندی کالاها با نام و نشانی خاص و ارائه آنها به بازار مصرف
    اخذ وام و تسهیلات به اعتبار برند
    برندسازی و تبلیغات در فضای مجازی و تبلیغات محیطی نیازمند ثبت برند در کرمانشاه می باشد.

زمان و تعرفه ثبت برند در کرمانشاه

زمان ثبت برند برای بعضی از متقاضیان بسیار مهم می باشد.مواردی مانند نوع اطلاعات و مدارک ارسالی الزاما کامل و درست باشد،هر گونه نقص در پرونده باعث طولانی تر شدن زمان می شود.همچنین بهتر است از نام برند انتخابی توسط کارشناسان استعلامات لازم گرفته شود تا در بررسی های کارشناسان اداره مالکیت صنعتی دچار رد پرونده نشوید.

مدت زمان قانونی که برای ثبت برند باید بین ۴۰ الی ۴۵ روزکاری می باشد . که این زمان نیز به صحت اطلاعات و تایید کارشناسان بستگی دارد.هر ثبتی که در اداره مالکیت صنعتی انجام میدهید هزینه دولتی آن را باید پرداخت کنید.این هزینه ها برای ثبت برند اشخاص حقیقی و اشخاص حقوقی متفاوت می باشد . در ثبت برند به صورت حقوقی هزینه های بیشتری باید پرداخت شود.
ثبت علامت تجاری در کرمانشاه

علامت تجاری یک کلمه ،نام ،شکل که روی کالا و یا خدمات درج شده است و نماد و یا علامت اختصاری آن واحد شغلی را نشان می دهد . این علامت باعث می شود که متقاضی به شهرت و سوددهی بیشتر برسد و مصرف کنندگان با دیدن علامت تجاری محصول بتوانند کالا و یا محصول خود را از محصولات دیگر متمایز کنند.
ثبت لوگو و آرم تجاری در کرمانشاه

آرم و یا لوگوی تجاری ،شامل تصاویر و نوشته هایی است که تمایز بین محصولات و کالاها را نشان می دهد.هر آرم مرتبط یک فعالیت است. با ثبت آرم و لوگو می توان از مزایا و حمایت های دولتی بهره برد و از سوء استفاده افراد سودجود جلوگیری کرد.
تمدید ثبت برند در کرمانشاه

اگر برندی را به ثبت رسانده اید و اعتبار ۱۰ ساله آن رو به اتمام است. کارشناسان مؤسسه کریم خان تمدید برند در کرمانشاه را در مدت زمانی کوتاه انجام خواهند دارد. البته قبل از اتمام اعتبار آن باید به تمدید آن اقدام نمود در غیر این صورت مشمول پرداخت جریمه های دولتی می گردید.شایان ذکر است که سایر افراد بعد از اتمام مهلت برند شما می توانند به ثبت آن برند در کرمانشاه،اقدام نمایند.
ثبت برند لاتین در کرمانشاه

ثبت برند فارسی و لاتین متناسب بانوع فعالیت به صورت تخصصی توسط کارشناسان موسسه کریم خان انجام می پذیرد.برای ثبت برند در کرمانشاه برای اسامی غیر فارسی ارائه کارت بازرگانی از سوی متقاضی الزامی می باشد. اسامی لاتین باید با معنا و مفهوم کلمه متناسب باشند. در ارائه کارت بازرگانی این امکان وجود دارد که به صورت اشتراکی با درصد سهم مشخص جواز فعالیت به نام یک شخص و کارت بازرگانی به نام شخص دیگری باشد.
ثبت اضافه کالا و طبقه در استان کرمانشاه

ممکن است بعد از اتمام ثبت برند قصد داشته باشید کالا و یا طبقه خاص دیگری را به آن اضافه نمایید که دراین صورت ثبت اظهارنامه افزایش کالا و خدمات در سامانه اداره مالکیت صنعتی و بررسی کارشناسان این اداره و پرداخت میزان مبلغ اعلامی،آگهی آن انتشارمی یابد.
طبقه بندی های علامت تجاری

    مصنوعات نساجی
    مواد غذایی و محصولات کشاورزی
    اسباب بازی و لوازم ورزش
    صنایع و محصولات شیمیایی
    فلزات و مصنوعات فلزی
    مصنوعات و اشیاء ساخته شده از مواد مختلف
    دستگاه و لوازم و آلات فنی و علمی و صنعتی
    سایر موارد

برای آگاهی از سایر موارد طبقات علامت تجاری به لینک درج شده سایت کریم خان مراجعه کنید.
کلمات مرتبط با ثبت برند در کرمانشاه

    ثبت علامت تجاری در کرمانشاه
    ثبت لوگو و نام تجاری در کرمانشاه
    ثبت اسم تجاری در کرمانشاه
    ثبت نام و نشان تجاری در کرمانشاه
    ثبت آرم تجاری در کرمانشاه

ثبت برند موسسه حقوقی کریم خان در استان کرمانشاه

    ثبت برند در جوان رود
    ثبت برند در کنگاور
    ثبت برند در پاوه
    ثبت برند در قصرشیرین
    ثبت برند در سرپل ذهاب
    ثبت برند در روانسر
    ثبت برند در صحنه
    ثبت برند در هرسین
    ثبت برند در گیلان غرب
    ثبت برند در اسلام آباد غرب

موسسه حقوقی ثبت کریم خان,افتخار دارد در زمینه ثبت برند یا علامت تجاری بهترین خدمات را به شما عزیزان و بزرگواران ارائه دهیم.:: بازدید از این مطلب : 776
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 ارديبهشت 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : yasamin

ثبت برند در کرمان


کرمان یکی از استان‌های مهم تاریخی می باشد.علاوه بر ویژگی‌های طبیعی، صنعتی و تاریخی، استان کرمان از نظر گردشگری نیز جزء برترین استان‌‌های کشور است که در کنار جاذبه‌های فراوان گردشگری از سوغات بسیار متنوعی برخوردار است.پسته ، خرما ،مرکبات ، قطاب ، کماچ که به صورت عمده در سراسر کشور توزیع می شوند و صنایع دستی پته دوزی ، قالی و گلیم که معرف این شهر می باشند میتوان با برند سازی این محصولات و صنایع در جهت پیشرفت اقتصادی و رونق آنها اقدام کرد.

ثبت برند در کرمان
ثبت برند در کرمان

برند(علامت تجاری) شامل نشانه، علامت ،حروف و کلماتی می باشد که برای معرفی و جداسازی خدمات اشخاص حقیقی و حقوقی مورد استفاده قرار می گیرد.با ثبت برند در صورت سوء استفاده افراد متقلب از طریق حمایت های قانونی می توان از طریق قانون با او برخورد کرد.باید در نوع انتخاب برند دقت کرد زیرا باعث توسعه کسب و کار می شود. هرچه تلفظ یک برند آسانتر باشد در ذهن مصرف کننده بیشتر باقی می ماند.یکی از مهمترین اهداف،حق انحصاری بودن علامت تجاری است.زمان استفاده انحصاری از یک علامت تجاری ۱۰ سال می باشد و بعد از اتمام این مدت قابل تمدید است.
مدارک لازم برای ثبت برند در کرمان

برند به دوصورت حقیقی (ثبت برند به نام شخص) و برند حقوقی (ثبت علامت تجاری به نام شرکت) ثبت می شوند که تنها در ارائه مدارک متفاوت می باشد تفاوت بین این دو تنها درارائه مدارک می باشد.لازم است قبل از شروع ثبت برند در شهرستان های سیرجان، رفسنجان و جیرفت استان کرمان مدارک ذیل را فراهم و تصویری از آنها تهیه نمایید.
شخص حقیقی

    کپی شناسنامه و کارت ملی شخص متقاضی
    کپی جواز کسب یا مجوز فعالیت مرتبط در زمینه خدمات
    کپی کارت بازرگانی به نام شرکت یا مدیر عامل شرکت در صورتیکه برند ریشه لاتین داشته باشد
    نمونه برند و علامت تجاری و لوگو در کادر ۱۰ * ۱۰

شخص حقوقی

    از مدارک مهم شرکت ارائه یک نسخه کپی الزامی می باشد ( تغییرات شرکت ، اساسنامه شرکت ، روزنامه رسمی شرکت و..)
    یک نسخه کپی از مجوز های شرکت شامل پروانه بهره برداری و جواز تاسیس
    کپی کارت بازرگانی به نام شرکت یا مدیر عامل شرکت در صورتیکه برند ریشه لاتین داشته باشد
    یک نسخه کپی شناسنامه و کارت ملی مدیر عامل شرکت
    ارائه یک نمونه از علامت تجاری مورد تقاضاد در ابعاد ۱۰*۱۰
    مهر شرکت

زمان و تعرفه ثبت برند در کرمان

با تکمیل ثبت نام اینترنتی ، کارشناسان پرونده را بررسی می نمایند و نتیجه را اعلام می کنند. زمان ثبت برند متغیر می باشد زیرا اگر کارشناسان اعلام کنند در پرونده نقصی وجود دارد، متقاضی باید آن را رفع کند. بنابراین زمان ثبت برند ۴۵الی ۵۰ روز کاری باید در نظر گرفت.باتوجه به نوع درخواست ثبت برند متقاضی و متغیر بودن شرایط و زمان و همچنین طبقات مورد درخواست ، هزینه های ثبت برند هم متغیر می باشد .
مراحل ثبت برند توسط موسسه حقوقی کریم خان

کارشناسان و مشاوران موسسه حقوقی کریم خان تمامی اطلاعاتی را در زمینه ثبت برند در اختیار شما قرار می دهند.مدارک ذکر شده را آماده کرده و در اختیار آنها قرار دهید.سپس کارشناسان به ثبت و تنظیم اظهارنامه به صورت تخصصی اقدام می نمایند و با توجه به نیاز متقاضیان و مجوز آنها طبقات کالا را مشخص می کنند.اگر پرونده ثبتی شما دچار نقص و یا کمبود مدارک باشد به رفع نقص باید اقدام نمود. بعد از انتشار آگهی تقاضای ثبت علامت به ثبت نام در روزنامه رسمی اقدام می نمایند و با انتشار روزنامه رسمی مراحل تشکیل پرونده ثبت برند و ثبت شرکت در کرمان توسط کارشناسان ثبت شرکت کریم خان پیگیری می گردد و در پایان آگهی انحصاری برند به نام شما صادر میگردد.
ثبت لوگو و آرم و علائم تجاری در کرمان

لوگو یا آرم تجاری در واقع نمادی از برند شما است که به شکل مخصوص و منحصر به فرد برای شما طراحی می شود.امروزه بسیاری از برندهای بزرگ داخلی و خارجی دارای لوگو هستند به طور مثال لوگوی چی توز که شبیه به یک میمون طراحی شده و یا لوگوی مارک D&G که از حروف با یک فونت خاص می باشد .
نکاتی در مورد ثبت علامت تجاری و صنعتی٬ لوگو و آرم

    پس از ثبت برند ، گواهی صادر خواهد شد.
    مدت اعتبار گواهی ثبت برند معادل ۱۰ سال است.
    برای ثبت چند برند به طور همزمان باید به تعداد آنها اظهار نامه جداگانه تکمیل شود .
    واگذاری استفاده از برند ثبت شده به اشخاص غیر در داخل کشور باید رسما ” به ثبت برسد.
    تغییرات آدرس شخص حقیقی یا حقوقی مالک برند رسمیت نخواهد داشت مگر اینکه به ثبت رسیده باشد.
    ثبت برند تجاری اختیاری است مگر در مواردی که دولت آن را اجبار کند.
    نقل و انتقال برند طبق قوانین تجارت جایزاست و باید مطابق مقرارت قانون ثبت علایم و اختراعات ایران به ثبت برسد.
    حقوق بهره برداری انحصاری علامت تجاری فقط به افرادی تعلق می گیرد که برند خود را به ثبت رسانده باشند.

ثبت علامت تجاری در کرمان

ثبت علامت تجاری به دو صورت علامت جمعی و نام تجاری نیز بیان می شود.به هر نشانی که باعث متمایز شدن کالا و خدمات تولیدکنندگان از یکدیگر شود علامت تجاری می گویند. علامت تجاری نشان فیزیکی که درج آن در اظهارنامه الزامی می باشد. نام تجاری معین کننده شخص حقیقی یا حقوقی صاحب علامت و مشخص کننده آن محصول می باشد.
ثبت اضافه کالا و طبقه برند درکرمان

در سامانه ثبت برند و انتخاب گزینه ثبت اظهارنامه افزایش کالا و طبقه شروع به تکمیل اظهارنامه می نمایید که این مراحل همانند ثبت برند می باشد با این تفاوت که اظهارنامه قبلی شما در اداره مالکیت صنعتی وجود دارد. با ارسال اظهارنامه، کارشناس اداره مالکیت صنعتی آن را بررسی کرده در صورت تایید باید هزینه های اضافه طبقات آگهی پرداخت شود.
طبقه بندی علامت تجاری

    اسباب بازی و لوازم ورزش
    مصنوعات و اشیاء ساخته شده از مواد مختلف
    فلزات و مصنوعات فلزی
    مواد غذایی و محصولات کشاورزی
    صنایع و محصولات شیمیایی
    مصنوعات نساجی
    دستگاه و لوازم و آلات فنی و علمی و صنعتی
    سایر موارد

برای مشاهده سایر موارد طبقات علامت تجاری به لینک سایت کریم خان مراجعه کنید.
خرید و فروش برند،علامت و نام تجاری

برخی از متقاضیان ثبت برند به جای فرآیند ثبت نسبت به خرید برند آماده اقدام می کنند زیرا برخی از افراد یا مجموعه‌ها برای استفاده از برند عجله دارند اما روند اداری ثبت برند مدت زمان زیادی به طول می انجامد، در صورتی که خرید و انتقال برند آماده به سرعت و تنها با حضور طرفین معامله یعنی فروشنده و خریدار در دفترخانه ثبت اسناد رسمی امکان‌پذیر است.
کلمات مرتبط با ثبت برند در کرمان

    ثبت علامت تجاری در کرمان
    ثبت لوگو و نام تجاری در کرمان
    ثبت اسم تجاری در کرمان
    ثبت نام و نشان تجاری در کرمان
    ثبت آرم تجاری در کرمان

ثبت برند در استان کرمان توسط ثبت کریم خان

    ثبت برند در سیرجان
    ثبت برند در رفسنجان
    ثبت برند در جیرفت
    ثبت برند در بم
    ثبت برند در زرند
    ثبت برند در بردسیر
    ثبت برند در بافت
    ثبت برند در شهربابک
    ثبت برند در ماهان
    ثبت برند در کهنوج

موسسه حقوقی ثبت کریم خان به عنوان یکی از با سابقه‌ترین موسسات ثبت شرکت و برند در ایران با چند سال سابقه و تجربه، توانسته است ثبت و ارائه‌ی خدمات مالی، حقوقی در مورد ثبت برند توسط کارشناسان با تجربه خود در کمترین زمان ممکن و با هزینه مناسب ارائه می‌دهد.:: بازدید از این مطلب : 791
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 ارديبهشت 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : yasamin

ثبت برند در قم

صنایع غذایی قم با توجه به کیفیت بالا ظرفیت برند شدن را دارا می باشد.فرش ابریشم قم یک برند جهانی می باشد و می بایست در صدد شناساندن این برند در بازارهای هدف بین‌المللی بود.سوهان نوعی شیرینی ایرانی و به سخن دیگر، نوعی حلوا است که از جوانه گندم تهیه می‌شود.تهیه کنندگان این محصولات با ثبت برند شهرتی نه تنها در ایران بلکه در جهان می یابند.اکثر محصولات استان قم به کشورهای منطقه از جمله افغانستان، عراق و امارات صادر شده و در مجموع استان قم محصولات خود را به ۴۴ کشور صادر می نماید و به همین سبب در زمینه توسعه صادرات به ‌ویژه در استان قم امیدوار به اشتغال‌زایی بیشتر هستیم.

ثبت برند در قم
ثبت برند در قم

طبق ماده ۳۰ علائم تجاری،علامت و نام تجاری

الف: علامت هر نشان قابل رویتی است که کالاها یا خدمات اشخاص حقیقی یا حقوقی را از یکدیگر متمایز می کند.
ب: نام تجاری اسم یا عنوانی است که مشخص کننده شخص حقیقی یا حقوقی می باشد.
ثبت علامت تجاری در قم

ثبت علامت تجاری در شهرستان های قنوات، جعفریه و کهک استان قم به دو صورت علامت جمعی و نام تجاری بیان می شود.هر نشانی که باعث تمایز کالا و خدمات تولیدکنندگان از یکدیگر شود علامت تجاری می گویند.این علامت نشان فیزیکی است که در اظهارنامه درج می شود .نام تجاری معین کننده شخص حقیقی یا حقوقی صاحب علامت می باشد.
حق استفاده برند در قم

استفاده منحصر به فرد از یک علامت مختص کسی است که آن برند را طبق مقررات این قانون به ثبت رسانده باشد.اگر شخصی بدون رضایت صاحب برند از علامت وی استفاده کرده و به حقوق وی تجاوز کند در این صورت مالک برند ثبت شده میتواند علیه او در دادگاه اقامه دعوی نماید. این حقوق شامل مواردی است که علامتی شبیه علامت ثبت شده موجود باشد و استفاده از آن برای کالا و خدمات مشابه باعث گمراهی عموم میشود.
مدارک لازم جهت ثبت برند و علامت تجاری در قم

اصولاً برندها به دوصورت حقیقی،به نام شخص و برند حقوقی به نام شرکت، قابل ثبت هستند. تفاوت میان این دو فقط درارائه مدارک می باشد.در ثبت برند حقیقی کلیه مدارک باید به نام شخص و مرتبط به طبقه و فعالیت او در جواز کسب باشد.ثبت برند حقوقی درقم تمام مدارک و مجوزها باید به نام شخصیت حقوقی یعنی شرکت باشد و طبقه مورد نظر باید در در اساسنامه شرکت و در قسمت موضوع فعالیت قید شده باشد.
شخص حقیقی:

    کپی شناسنامه و کارت ملی شخص متقاضی
    کپی جواز کسب یا مجوز فعالیت مرتبط در زمینه خدمات
    کپی کارت بازرگانی
    نمونه برند و علامت تجاری و لوگو در کادر ۱۰ در ۱۰

شخص حقوقی:

    کپی مدارک شرکت (آگهی تاسیس ثبت شرکت ، هر نوع تغییرات (تغییر نام ، تغییر آدرس ، تغییر مدیرعامل شرکت )، روزنامه ثبت شرکت و تغییرات )
    کپی مجوز های شرکت (پروانه بهره برداری ، جواز تاسیس )(در صورت نداشتن مجوز بنام شرکت اگر رئیس هیات مدیره یا مدیرعامل به صورت شخصی داشته باشند قابل قبول برای ثبت می باشد ).
    کپی کارت بازرگانی ( بنام شرکت یا بنام مدیرعامل شرکت )
    کپی شناسنامه و کارت ملی مدیرعامل ثبت شرکت
    یک نمونه از علامت مورد تقاضا ( در کادر ۱۰ در ۱۰ )
    مهر شرکت

نکته:کارت بازرگانی برای ثبت برند به انگلیسی لازم است و در صورتی که ثبت برند شما تنها به زبان فارسی باشد به کارت بازرگانی نیازی نیست.
مدت اعتبار برند ثبت شده در قم

اعتبار ثبت علامت ۱۰ سال از تاریخ ارائه اظهارنامه ثبت میباشد.با پایان این مدت به درخواست مالک برای دوره های متوالی۱۰ ساله دیگر با پرداخت هزینه تعیین شده قابل تمدید است.
زمان و تعرفه ثبت برند در قم

به کمک سامانه مالکیت صنعتی می توان به ثبت برند اقدام نمود.پس از طی مراحل و ارسال اطلاعات متقاضی ثبت برند،سپس تمامی اطلاعات ارسالی توسط کارشناسان اداره مورد بررسی قرار می گیرد .بعد از بررسی ها و آگهی در روزنامه روند ثبت برند ۴۵ روز کاری به طول می انجامد.شایان ذکر است که این زمان متغییر است زیرا به دلیل تعداد زیاد پرونده های کارشناسان مراحل به کندی پیش می رود .با توجه به نوع درخواست برند تجاری و طبقات درخواستی هزینه های ثبت برند یا علامت تجاری متغیر می باشد
نحوه انتخاب نام برای برند در قم

برای انتخاب نام برند در قم نکته مهمی را که باید در نظر گرفت این است که اسامی مشهور را نمی توان ثبت کرد. همچنین اگر نام انتخابی با نام برند دیگری بیش از۵۰% تشابه داشته باشد نیز قابل ثبت نمی باشد.البته این حالت بیشتر در طبقات مواد غذایی، آشامیدنی، سلولزی، ایمنی، لوازم خانگی، آرایشی و بهداشتی اتفاق می افتد.همچنین یکی از مواردی که در ثبت برند ممنوع می باشد، استفاده از نام مناطق جغرافیایی می باشد.

بنابراین برای جلوگیری از عدم پذیرش نام،باید از نام های مختلط و چند سیلابی در طبقه شلوغ، استفاده کرد. اگر برندی که قصد ثبت آن را دارید، داری لوگو باشد، بهتر است از نماد های ساده و قابل فهم استفاده نمود.همچنین متقاضیان می توانند از یک برند هم فارسی و هم نام انگلیسی آن را ثبت کنند.برای انتخاب نام برند شئونات اسلامی را باید درنظر گرفت زیرا در غیر این صورت با اخطار مواجه خواهید شد.

اگر برند شما متقلبانه ثبت شده و شبیه یکی از برندهای مشهور باشد،در این صورت این موضوع از طرف صاحبان برند قابل شناسایی می باشد و قابلیت برگشت نیز دارند. برای انتخاب یک نام درست و داشتن اطلاعات لازم و کافی می توانید از مشاوران موسسه حقوقی کریم خان استفاده نمایید.بعد از انتخاب نام برند اظهارنامه شما در سامانه اداره مالکیت صنعتی ثبت می شود. بعد از طی مدت زمان معین،کارشناسان اداره مالکیت صنعتی نظر نهایی خود را برای ثبت برند در ایران به اطلاع شما می رسانند.

سپس آگهی تقاضا برای ثبت برند صادرمی شود.بعد از چاپ آگهی تقاضا تا ۳۰ روز می توان اعتراض کرد. اگر اعتراضی نباشد آگهی دوم در روزنامه رسمی چاپ می شود و در پایان گواهی ثبت برند ۱۰ ساله صادر شده و تحویل مالک برند می گردد.
مزایای ثبت برند در قم

    اخذ و اعطای نمایندگی با کمک ثبت برند در قم
    بسته بندی کالاها و درج نام نشان بر روی محصولات
    دریافت وام و تسهیلات بر پایه ی اعتبار برند
    حضور در بورس برای شرکتها و بالا رفتن ارزش سهام شرکتها
    رقابت سالم با بالابردن کیفیت کالاها
    صادرات کالاها بعد از ثبت برند در قم
    بسته بندی کالا برای کسب سود بیشتر
    صادرات کالاها با نام و نشان مشخص با ثبت برند در قم

ثبت لوگو و آرم و علائم تجاری در قم

نمادهای گرافیکی شامل اشکال هندسی ،شکل ها ، حروف و یا دست نوشته ها لوگو می گویند. این اشکال به صورت خاصی کنار هم قرار گرفته شده اند و با علائم تجاری متفاوت است.
چند نکته درمورد ثبت علامت تجاری و صنعتی٬ لوگو و آرم

    بعد از ثبت برند ، گواهی صادر می شود.
    مدت اعتبار گواهی ثبت برند معادل ۱۰ سال می باشد.
    جهت ثبت چند برند به صورت همزمان باید به تعداد آنها اظهار نامه جداگانه کامل شود .
    واگذاری برند ثبت شده به اشخاص دیگر در داخل کشور باید رسما ” ثبت شود.
    تغییرات آدرس شخص حقیقی یا حقوقی مالک برند ، تنها در صورت ثبت شدن رسمیت خواهد داشت.
    ثبت برند تجاری اختیاری است مگر در مواردی که دولت آن را مجبور کند.
    نقل و انتقال برند براساس قوانین تجارت مجاز می باشد و میبایست براساس مقرارت قانون ثبت علائم و اختراعات ایران ثبت گردد.
    حقوق استفاده علامت تجاری فقط متعلق به افرادی است که برند خود را ثبت کرده باشند.

ثبت اضافه کالا و طبقه برند درقم

در سامانه ثبت برند با انتخاب گزینه ثبت اظهارنامه، افزایش کالا و طبقه اظهارنامه را با کمک مشاوران ثبت کریم خان تکمیل کنید.تمامی مراحل ثبت افزایش کالا مانند ثبت آن می باشد با این تفاوت که اظهارنامه سابق شما در اداره مالکیت صنعتی موجود می باشد. با ارسال این اظهارنامه کارشناس اداره مالکیت صنعتی پرونده را بررسی کرده و در صورت تایید با پرداخت هزینه های اضافه طبقات آگهی آن انتشار می یابد.
طبقه بندی علامت تجاری

    اسباب بازی و لوازم ورزش
    مصنوعات و اشیاء ساخته شده از مواد مختلف
    فلزات و مصنوعات فلزی
    مواد غذایی و محصولات کشاورزی
    صنایع و محصولات شیمیایی
    مصنوعات نساجی
    دستگاه و لوازم و آلات فنی و علمی و صنعتی
    سایر موارد

برای مشاهده سایر موارد طبقات علامت تجاری به لینک سایت کریم خان مراجعه کنید.
ثبت برند توسط موسسه حقوقی کریم خان در استان قم

    ثبت برند در جعفر آباد
    ثبت برند در کهک
    ثبت برند در سلفچگان
    ثبت برند در خلجستان

کارشناسان موسسه حقوقی ثبت شرکت کریم خان،افتخار دارند با مشاوره تلفنی کاملا رایگان درباره ثبت برند در خدمت شما عزیزان باشند.:: بازدید از این مطلب : 884
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 ارديبهشت 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : yasamin

ثبت برند در همدان


در سال ۱۳۶۴ خورشیدی شرکت شهرک ‌های صنعتی استان همدان تأسیس شد و در حال حاضر این استان ۱۷ شهرک صنعتی دارد.شهر همدان از جمله شهرهای مهم تولید و صادرکننده چرم در ایران است که میتوان با ثبت این محصول با بهترین نام و برند عرضه شود و سابقهٔ این صنعت در همدان بسیار طولانی‌است .

ثبت برند در همدان
ثبت برند در همدان

منظور از ثبت برند معرفی علامتی از شکل ها ، نقش ها، تصاویر، ارقام ، حروف و اعداد…. برای ایجاد تفاوت و متمایز کردن کالاها و خدمات استفاده می شود .از علامت در زمان های گذشته نیز استفاده میشد،اما باگذشت زمان این علامت با نام ثبت برند جهت ثبت و محافظت از کالا و خدمات تغییر یافته است.فرآیند ثبت برند به مصرف کنندگان کالا و یا خدمات کمک میکند که با اطمینان و راحت کالا و خدمات مورد نظرشان را انتخاب کنند . یکی از مهمترین اهداف ثبت برند ، معرفی کالا و خدمات و تمایز آن ها از دیگر کالاها و خدمات می باشد.متقاضیان ثبت برند تجاری درشهرستان های ملایر، نهاوند و اسدآباد استان همدان به این نکته توجه داشته باشند که منظور از علائم تجاری همان برند می باشد ،اگر تصمیم به ثبت علامت تجاری یا برند تجاری داشته باشید باید مراحل زیر را انجام دهید.
مدارک موردنیاز برای ثبت برند در همدان

برند به دو صورت حقیقی و حقوقی به ثبت می رسد.مدارک موردنیاز برای ثبت برند حقیقی و حقوقی بایکدیگر متفاوت می باشد.
مدارک لازم برای ثبت برند حقیقی

    کپی شناسنامه و کارت ملی متقاضی ثبت برند
    کپی مجوز یا پروانه کسب یا نامه بلامانع و یا هر مدرکی که ازطرف مراجع ذیصلاح جهت اجازه ی فعالیت شما صادر می شود.
    تصویری از برند مورد نظر در اندازه ۶*۶
    در صورتی که برند مورد نظر شما شامل کلمات لاتین باشد داشتن کارت بازرگانی ضروری می باشد.

مدارک لازم برای ثبت برند حقوقی

    کپی از مدارک (شرکت) که شامل( آگهی تاسیس ، روزنامه تاسیس و تمامی تغییرات مربوط به شرکت)می شود
    کپی ازمجوزهای مورد نیاز شامل جواز تاسیس ، جواز صنایع یا بهره برداری ، و مدارکی مبنی بر اشتغال مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره می باشند
    در صورت ثبت برند به زبان لاتین داشتن کارت بازرگانی ضروری می باشد.
    کپی از کارت ملی و شناسنامه مدیرعامل شرکت
    تصویری از برند مورد نظر در اندازه ۶*۶

زمان و تعرفه ثبت برند در همدان

ثبت برند در همدان در اداره ثبت مالکیت صنعتی صورت می گیرد.زمانی که مراحل ثبت را به طور کامل طی کردید و با ارجاع پرونده به سیستم کارشناسان، باید منتظر اعلام نتیجه از طرف کارشناسان باشیم .در برخی مواقع به دلیل تعداد زیاد پرونده های سیستم کارشناسان و یا نواقصی موجود در مدارک متقاضی مدت زمان ثبت برند متفاوت می باشد.ولی زمانی که باید برای ثبت برند در سمنان در نظر گرفت ۴۵ روزکاری می باشد .باتوجه به نوع ثبت و شخصیت متقاضی هزینه های ثبت برند متفاوت می باشد .همچنین برای ثبت برند در سمنان هزینه های دولتی را نیز باید پرداخت کنیم.
ثبت برند توسط موسسه حقوقی کریم خان

در مرحله اول کارشناسان ثبت برند موسسه کریم خان تمام اطلاعات مورد نیاز را در اختیار متقاضیان قرار میدهند و در مراحل بعدی متقاضیان باید تمام مدارک مورد نیاز را آماده و ارائه دهند. کارشناسان با توجه به مدارک ،تنظیم اظهارنامه برند را به صورت تخصصی شروع می کنند و با توجه به نیاز متقاضیان و مجوز ارائه شده طبقات محصولات برند را در سامانه ثبت علامت تجاری مشخص و ثبت می کنند.

اگر پرونده ثبت برند طی مراحل کارشناسی دارای نقص یاکمبودی باشد کارشناسان به رفع نقص اقدام می نمایند و پس از تایید پرونده برند در اداره مالکیت صنعتی و انتشار آگهی تقاضا ثبت علامت ، ثبت نام در روزنامه رسمی انجام می شود و پس از انتشار روزنامه رسمی وکلای موسسه حقوقی کریم خان تشکیل پرونده می نمایند و در نهایت آگهی انحصاری ۱۰ ساله به نام متقاضیان صادر و ارائه می گردد.
ثبت اضافه کالا و طبقه در همدان

برای ثبت اضافه کالا و یا طبقه، وارد سامانه ثبت علامت تجاری می شوید وپس از انتخاب گزینه ثبت اظهارنامه افزایش کالا و طبقه شروع به تکمیل اظهارنامه می نمایید .فرآیند ثبت افزایش کالا برند تجاری دقیقا مانند ثبت آن برند انجام می شود و تنها تفاوتی آن این است که اظهارنامه برند شما از قبل در اداره مالکیت صنعتی موجود دارد.
پس از ارسال اظهارنامه اضافه کالا و یا طبقه کارشناس اداره مالکیت صنعتی پرونده را مورد بررسی قرار می دهد و در صورت تایید هزینه های آن را به صورت الکترونیکی پرداخت می کنید و در نهایت آگهی آن منتشر می گردد.
طبقه بندی های علامت تجاری

    مصنوعات نساجی
    فلزات و مصنوعات فلزی
    اسباب بازی و لوازم ورزش
    صنایع و محصولات شیمیایی
    مواد غذایی و محصولات کشاورزی
    دستگاه و لوازم و آلات فنی و علمی و صنعتی
    مصنوعات و اشیاء ساخته شده از مواد مختلف
    سایر موارد

برای آگاهی از سایر موارد طبقات علامت تجاری به لینک درج شده سایت کریم خان مراجعه کنید.
ثبت علامت تجاری در همدان

در ادبیات حقوقی هر علامتی که باعث تفاوت کالا و خدمات تولیدکنندگان از یکدیگر شود را علامت تجاری می گویند. علامت تجاری که تعیین کننده شخص حقیقی یا حقوقی صاحب علامت می باشد وخصوصیت یک محصول را بیان می کند نشان فیزیکی است که در اظهارنامه درج می شود .
ثبت لوگو و آرم و علائم تجاری در همدان

لوگو یا آرم همان نماد گرافیگی که از اشکال هندسی ،شکل ها ، حروف و یا دست نوشته ها تشکیل شده است. لوگو از طرح گرافیکی خاصی که با دیگر علائم تجاری متفاوت است طراحی می شود.
خرید و فروش برند،علامت و نام تجاری

ثبت برند و علامت تجاری با فراهم آوردن شرایط و رعایت مقررات و طی مراحلی است که برخی از متقاضیان ثبت برند با توجه به این شرایط به جای فرآیند ثبت نسبت به خرید برند آماده اقدام می کنند زیرا برخی از افراد یا مجموعه‌ها برای استفاده از برند تعجیل دارند اما روند اداری ثبت برند مدت زمان زیادی به طول می انجامد، در صورتی که خرید و انتقال برند آماده به سرعت و تنها با حضور طرفین معامله یعنی فروشنده و خریدار در دفترخانه ثبت اسناد رسمی امکان‌پذیر است.
تمدید ثبت برند در همدان

چنانچه متقاضیان قبلاً برند خود را ثبت کرده باشند و اعتبار آن بعد از ۱۰ سال رو به اتمام می باشد می توانند برند خود را تمدید کنند .در صورت عدم اقدام برای تمدید ثبت برند در همدان برند ابطال گردیده و دیگر نمی توانید فعالیتی با آن انجام دهید . بعلاوه این ممکن است اشخاص دیگر بعد از انقضای مهلت برند شما برای ثبت آن اقدام نمایند. بنابراین قبل از اتمام مهلت،جهت تمدید ثبت برند در همدان اقدامات لازم را انجام دهید.
مزایای ثبت برند در همدان

    اخذ و اعطای نمایندگی
    بسته بندی محصولات و فروش بیشتر محصولات
    عدم فله فروشی کالاها و دستیابی به سود بیشتر بعد از ثبت برند در همدان
    بالا بردن ارزش تجاری بنگاه با توجه به ثبت برند در همدان میسر می گردد.
    حضور در بورس و صادرات کالا
    جذب وفاداری مشتریان و سنجش میزان مصرف و رضایتمندی صرفا با ثبت برند در همدان انجام می گیرد
    اخذ وام و تسهیلات بر مبنای ارزش تجاری برند
    تبلیغات و نفوذ در بازار با ثبت برند در همدان انجام می گیرد.
    تبلیغات و معرفی محصولات بعد از ثبت برند در همدان آغاز می گردد.

کلمات مرتبط با ثبت برند در همدان

    ثبت علامت تجاری در همدان
    ثبت لوگو و نام تجاری در همدان
    ثبت اسم تجاری در همدان
    ثبت نام و نشان تجاری در همدان
    ثبت آرم تجاری در همدان

ثبت برند توسط موسسه حقوقی کریم خان در استان همدان

    ثبت برند در ملایر
    ثبت برند در تویسرکان
    ثبت برند در اسدآباد
    ثبت برند در نهاوند
    ثبت برند در بهار
    ثبت برند در کبودرآهنگ
    ثبت برند در رزن
    ثبت برند در قروه

موسسه حقوقی کریم خان، با بیش از چند سال تجربه ی موفق و با به کار بردن متخصصان و وکلای برجسته ی دادگستری،به صورت حرفه ای خدمات خود را در زمینه های ثبت برند ارائه می دهد.:: بازدید از این مطلب : 811
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 ارديبهشت 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : yasamin

ثبت علامت تجاری در ایران در کجا انجام می شود؟

نکاتی درباره ثبت علامت تجاری در ایران

ثبت اختراعات و علامت تجاری در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی در تهران که یکی از ادارات ثبت است صورت می گیرد. ماده ۶ قانون ثبت علائم تجاری اداره ثبت علائم را شعبه مخصوصی از دفتر دادگاه شهرستان تهران می شمارد و به این ترتیب اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی توانایی این را دارد، تصمیم هایی در خصوص قبول یا رد علایم به عنوان شعبه دادگاه شهرستان لحاظ کند .

ثبت علامت تجاری در ایران در کجا انجام می شود؟

تقاضای ثبت می بایست به زبان فارسی و در سه ورژن روی نمونه های چاپی مخصوصی که از سمت اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی در اختیار متقاضیان گذاشته می شود انجام شود. تقاضای ذکرشده امکان دارد به طور شخصی از سمت متقاضی یا از سمت وکیل او تحویل گردد و دارای تاریخ و امضاء شامل نکات زیر باشد :

    نام و تابعیت صاحب علامت و اقامت گاه و مرکز اصلی موسسه او
    اسم و اقامتگاه وکیل او در تهران چنانچه که اظهارنامه به وسیله ی وکیل داده شده باشد.
    رشته تجارت یا فلاحت یا نوع صنعت
    تاریخ ثبت و محل و شماره ثبت علامت در کشور مبدا چنانچه علامت در خارج ایران به ثبت رسیده باشد.
    منزلگاهی که صاحب علامت در تهران تعیین می کند.
    اسم منزلگاه فرد یا افرادی که در تهران شایستگی دریافت اخطارها و ابلاغ ها را دارند.
    توصیف و نوع کالا یا محصول هایی که علامت برای تشخیص آن استفاده می کند با مشخص نمودن طبقه های تقاضا شده مطابق طبقه بندی پیوست آیین نامه
    شرح توصیف علامت درخواست شده و روش مخصوص استعمال آن چنانچه مورد داشته باشد.
    تعیین نمودن ضمائم

تنظیم اسم و آدرس تقاضاکنندگان مقیم خارجه می بایست اضافه بر فارسی به حروف لاتین باشد و با همان حروف نیز ثبت و آگهی می شود.

ثبت شرکت کریم خان با بهره گیری از کارشناسان متخصص و مجرب با افتخار آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان، در زمینه های حقوقی و ثبتی نظیر ثبت برند و ثبت شرکت و اخذ جواز می باشد.
“در دپارتمان تخصصی ثبت شرکت کریم خان ،پذیرای شما بزرگواران می باشیم.”:: بازدید از این مطلب : 777
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 ارديبهشت 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : yasamin

از تاسیس تا ثبت شرکت های تجاری

شرکت های تجاری،از دو یا چند شخص حقیقی یا حقوقی برای انجام عملیات تجاری و کسب سود بیشتر تشکیل می شود.شرکت هایی که فعالیت های تجاری انجام نمی دهند و هدف از تاسیس آن ها تجارت نیست،شرکت های حقوقی یا مدنی نامیده می شوند.
مفهوم تاسیس شرکت

تاسیس شرکت مجموعه ای شامل فعالیت های مادی و حقوقی برای ایجاد شخص حقوقی است.به طور کل موسس شرکت که شخص حقوقی یا حقیقی است که با رعایت قانون و مقررات برای ایجاد یک شرکت پیشگام بوده و با همکاری شرکای دیگر سرمایه شرکت را مهیا کند.

از تاسیس تا ثبت شرکت های تجاری
شرایط عمومی و اختصاصی تشکیل شرکت های تجاری

ثبت شرکت به بستن قرارداد نیاز دارد. درواقع قرارداد شرکت با قرارداد هایی که طرفین قرارداد مزایای متفاوتی دارند فرق دارد.در قرارداد خرید و فروش ، اجاره ،استخدام و ….مزایای طرفین قرارداد در حیطه های مختلفی است اما در قرارداد شرکت مزایای طرفین قرارداد با یکدیگر هماهنگی دارد.برای ثبت شرکت باید قوانین و مقرراتی رعایت شود تا علاوه بر تحقق موارد قانونی، نوع و نحوه همکاری شرکاء نیز توضیح داده شود.علاوه بر شرایط عمومی بستن قرارداد،(قصد و رضایت طرفین قرارداد ، شایستگی و صلاحیت طرفین قرارداد ، مشخص بودن موضوع قرارداد ، قانونی بودن موضوع قرارداد) شرایط اختصاصی را نیز متقاضیان شرکت بایدورد توجه قرار دهند.

قانون مدنی ایران در مورد شرکت اختیاری در ماده ۵۷۶ مقرر کرده است که :

” نحوه اداره کردن اموال مشترک تابع شرایط مقرره بین شرکاء خواهد بود” ، در قانون تجارت مقررات مخصوصی برای هر یک از انواع شرکت ها تعیین شده است که می توان قواعد و مقررات مربوط به شرکت های تجاری را از بین آنها یافت.با توجه به مقررات می توان شرکت تجاری را چنین تعریف کرد:

شرکت سازمانی است که بین دو یا چند نفر تشکیل می شود و در آن هر یک از شرکا سهم خود را به صورت نقد یا جنس در میان می گذارند تا فعالیت های تجاری انجام دهند و سود و زیان های حاصله را بین خود تقسیم می کنند.
عوامل تشکیل شرکت های تجاری

    همکاری بین دو یا چند نفر
    آوردن حصه
    اقدام به عملیات بازرگان
    تقسیم سود و زیان

هر یک از این موارد را در ذیل توضیح می دهیم:
همکاری دو یا چند نفر

تاسیس شرکت به همکاری دو یا چند نفر بستگی دارد.این همکاری یا از طرف خود شخص شرکاء انجام می شود و یا به اشخاص دیگری که از طرف آنان اداره امور شرکت را به عهده دارند نمایندگی می دهند .

قانون مدنی ایران شرکت را گردهمایی حقوق دارندگان متعدد تعریف کرده است و همکاری چند نفر برای تشکیل شرکت همان مفهوم قانون تجارت رادارد که طبق قوانین ایران شرکت با شریک واحد قانونی نمی باشد.

همکاری بیشتر از دو نفر زمانی اهمیت ویژه ای پیدا می کند که برای توسعه امور سازمان های دولتی یا شرکت های بزرگ به تاسیس شرکت های فرعی اقدام نمایند مانند سازمان برنامه به تاسیس شرکت های مختلف برای ساده کردن کار اقدام می نماید و یا اینکه دولت برای بعضی از فعالیت ها شرکت های مستقلی تاسیس کرده است.

در کشورهایی که فعالیت های اقتصادی در دست دولت است ،این روش بیشترین کارایی را دارد و واحدهای مستقلی برای واحدهای اقتصادی مختلف که تابع مقررات محاسبات عمومی نباشند، آزادی و سرعت عمل داشته باشند، وجود ندارد و تمام سرمایه به عهده دولت تامین می باشد.

شرکت های مهم،شرکت های فرعی را برای تهیه مواد اولیه یا فروش محصولات خود تشکیل می دهند،درحالی که برحسب‌ظاهر مستقل می باشند ولی به دلیل آن که کلیه سرمایه آن ها شرکت اصلی وابسته است از دستورات شرکت مادر پیروی می کنند.در کشور ما شرکت هایی مثل بانک های دولتی و شرکت ملی نفت و شرکت ملی تلفن طبق قانون تشکیل شده اند.

قانون تاسیس آن ها این نوع شرکت ها را جایز شمرده است و در دیگر موضوع ها برای رعایت قانون هر شریک که یک سهم دارد و او را به نام اعضای هیات مدیره به شمار می آورند، بین شخصیت حقوقی و مدیرانی که از طرف آن تعیین می شوند شرکت تشکیل می شود. و با تغییر مدیران، سهام مدیران سابق به نام مدیران جدید منتقل می شوند.این روش علاوه بر ایران در اکثر کشورها رایج است.

قانون تجارت ایران در مواد ۹۴ و ۱۱۶ و ۱۴۱ و ۱۶۲ و ۱۸۳ و ۱۹۰ لازمه همکاری دو یا چند نفر را درباره شرکت های با مسئولیت محدود و شرکت های تضامنی و شرکت مختلط غیر سهامی و شرکت نسبی و شرکت های تعاونی بیان می کند ، ولی درباره شرکت های سهامی همکاری بین دو یا چند نفر بیان نمی کند و ماده ۲۱ قانون تجارت تعیین کرده است که شرکت سهامی برای فعالیت های تجاری تشکیل شده و مسئولیت صاحبان سهام به سهامی که بین آنها تقسیم شده محدود است.با توجه به این قوانین نتیجه می گیریم که شرکت سهامی را نیز بدون وجود شریک نمی تواند تاسیس کرد.
آوردن حصه : نقد ، اموال، صنعت

مطابق ماده ۵۷۱ قانون مدنی ، شرکت از مجموع حقوق دارندگان متعدد تشکیل شده افرادی که وارد شرکت می شوند باید دارای حقوق مالکیتی باشند ،به طور کلی قانون تجارت بیان می کند که سرمایه شرکت چگونه باید پرداخت شود.در بیشتر قوانین خارجی آوردن حصه از طریق شرکاء الزامی است، به طور مثال در ماده ۱۸۳۳ قانون مدنی فرانسه بیان شده است که هر شریک باید وجه نقد یا اموال دیگر یا صنعت خود را در شرکت بگذارد.

اگر شریکی درای حصه در شرکت نباشد مشارکت او در شرکت انجام نمی شود و اگرحصه دیر پرداخت شود طبق قوانین خسارت پرداخت،دریافت می شود،در جبران خسارات حتی شریک هم مسئول می باشد و همچنین مشارکت او در شریک باطل می شود.در آخر می توان گفت که حصه بصورت نقد یا به صورت جنس یا به صورت صنعت و هنر یا کار شریکای دیگر در شرکت گذاشته می شود.
آورده نقدی

آورده نقدی به این معنی است که شریک وجه نقد به شرکت می آورد.قانون تجارت ایران به جز موارد شرکت های سهامی و شرکت های مختلط سهامی و غیر سهامی تمام آورده باید نقدی پرداخت شود. در زمان تاسیس شرکت ،شرکت های سهامی اگر سهام با نام باشند یک سوم سرمایه پرداخت می شود و اگر سهام بی نام باشند،نصف سرمایه باید پرداخت شود.در ضمن قانون تجارت پرداخت خسارت تاخیر ۱۲ درصد در سال را برای اشخاصی که در پرداخت آورده خود تاخیرمی کنند،تعیین کرده است و طبق اساس نامه با تاخیر بیشتر،شرکت اجازه دارد سهام شریک متخلف را باطل کند.
آورده غیر نقدی

آورده غیر نقدی به این معنی است که شریکی به جای وجه نقد سرمایه خود را به صورت جنس یا حقی بر اموال ،صنعت و هنر خود به شرکت ارائه می دهد.آورده غیر نقدی به صورت جنس شامل این است که شریک مالی را به عنوان سرمایه در شرکت می گذارد مانند زمین، خانه ، ماشین آلات ،اثاثیه و …

آورده غیر نقدی به صورت حقی بر اموال یعنی شریک مال خود را به شرکت انتقال نداده،بلکه اجازه استفاده از منافع آن را به شرکت می دهد.به طور مثال مالک خانه یا کارخانه استفاده از خانه یا کارخانه خود را به شرکت می دهد.یا شخصی به شرکت وجه نقدی قرض بدهد و سود حاصل از آن را به عنوان سرمایه در شرکت بگذارد.بنابراین شخص شریک با این سود حاصل،شریک شرکت به حساب می آید و نسبت به اصل وجه طلبکار شرکت می باشد.بنابراین شخص شریک با توجه به سود حاصله در شرکت نسبت به منافع آورده خود شریک است و در زمان متلاشی شدن شرکت بابت اصل سرمایه خود مانند یک طلبکار دریافت می کند.

آورده غیر نقدی به صورت صنعت یا هنر یعنی شخصی در عوض پول نقد تعهد می کند با کار در شرکت حاصل کار و هنر خود را به شرکت اختصاص دهد.

این موضوع اکثرا در شرکت های مختلط پیش می آید که عده ای از شرکاء سرمایه می گذارند و عده ای برای شرکت کار می کنند.و این مبحث که شخص به جای سرمایه محبوبیت و قدرت خود به شرکت بیاورد یا خیر، موضوعی قابل تامل است.زیرا اگر شخصی در ادارات دولتی قدرت و محبوبیت خود را بیاورد چون این کار غیرشرعی است معامله باطل است ولی اگر محبوبیت تجاری بازرگانی دارای سابقه طولانی باشد و به شرکت در نزد بازرگانان و بانک ها اعتبار بدهد ، این کار امری تجارتی به حساب می آید.تقویم بها موضوعی است که در آورده غیر نقدی اهمیت فراوانی دارد، و باید برای اشخاص ثالث اعتبار داشته باشد ،زیرا شرکا نسبت به آورده خود در سود و ضرر شرکت سهیم می باشند و سرمایه شرکت پاسخگوی ضمانت شرکت است .

تقویم بهای آورده غیر نقدی در شرکت هایی که اشخاص مسئولیت تضامنی دارند،اهمیت چندانی ندارد.زیرا اعتبار شخصی شرکاء ضامن تعهدات آن هاست.ولی تقویم آورده های غیرنقدی در شرکت های سرمایه که فقط سرمایه شرکت پاسخگوی تعهدات آن هاست،اهمیت ویژه ای دارد به همین خاطر برای تقویم آورده های غیر نقدی قوانین تشریفات مخصوص و پشتوانه قائل شده اند.
مبادرت به عملیات بازرگانی

اساس شرکت تجاری انجام معاملات تجاری است که در ماده ۲ قانون تجارت بیان شده است ،در بند ۴ ماده ۳ گفته شده است که تمامی معاملات شرکت های تجاری معاملات بازرگانی هستند و برای برطرف کردن هر گمانی باید گفت که معاملات اگر از طرف شرکت های تجاری باشد در حالت غیر قابل تعویض و یا برای نیازهای شخصی تجاری محسوب نمی شود.
تقسیم سود و زیان

شرکت تجاری اساسا برای کسب سود تشکیل می شود ،به این ترتیب که شرکت با ترویج گروههایی که برای کارهای عام المنفعه تشکیل می شوند، تفاوت دارد.قبل از شروع فعالیت شرکت چگونگی تقسیم سود و زیان باید برای شرکاء توضیح داده شود. طبق اساس نامه شرکت معمولا تقسیم سود و زیان باید بین شرکا مساوی باشد، یعنی همان اندازه که سود می برد در زیان نیز سهیم است.

ماده ۲۰ قانون تجارت ایران، با توجه به نوع شرکت ، شرکت های تجاری را ۷ نوع است:

    شرکت سهامی
    شرکت با مسئولیت محدود
    شرکت تضامنی
    شرکت مختلط غیر سهامی
    شرکت مختلط سهامی
    شرکت نسبی
    شرکت تعاونی تولید و مصرف

در اکثر قوانین شخصیتی مستقل از شخصیت شرکاء برای شرکت های تجاری قائل شده اند و بر اساس سازمانی که تعیین شده است امور شرکت اداره می شود.

قرارداد شرکت که پدیدآورنده شخصیت حقوقی است شخصیتی مستقل از شخصیت شرکاء دارد.این موضوع در ماده ۵۸۳ قانون تجارت ایران به تفسیر ذیل است:

” تمامی شرکت های تجاری مذکور در این قانون شخصیت حقوقی دارند”.

در قوانین بیشتر کشورها برای شرکت های سهامی،شخصیت حقوقی تعیین شده و اگر قانون ابهامی داشته باشد،مراجع قضایی محاکم شخصیت حقوقی را تایید می کند.

ماده ی ۱۹۵ قانون تجارت در رابطه با شرکت های تجاری تعیین کرده است که : «ثبت تمامی شرکت های مذکور در این قانون الزامی و تابع جمیع مقررات قانون ثبت شرکتها است ».

ماده ی ۲ قانون ثبت شرکت ها (مصوب ۱۳۱۰) ،ثبت شرکت های تجاری برای مدیران شرکتی که به ثبت نرسیده باشد الزامی است و جزای نقدی تعیین کرده و بیان کرده است که «در صورت تقاضای مدعی العموم،حکم انحلال شرکت متخلف نیز صادر خواهد شد».
ثبت شرکت های تجاری

“اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی” مرجع ثبت شرکت ها در تهران و”اداره ثبت اسناد” برای خارج از آن تهران،مرکز اصلی شرکت است که دفتر مخصوصی برای این کار در نظر گرفته شده است.

براساس مقررات کشور،اشخاصی توانایی ثبت شرکت در ایران دارند:

    تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی ازجمله ایرانی و خارجی می توانند در کشور شرکت ثبت نمایند.
    هیئت مدیره،مدیر عامل و یا بازرسین شرکت نبایدسوء پیشینه داشته باشند ولی اشخاص دارنده سوء پیشینه مانعی جهت ثبت شرکت ندارند نیست.
    افراد خارجی می توانند بدون شریک ایرانی به صورت مالکیت ۱۰۰% در ایران شرکت ثبت نمایند.
    بدون وجود اشخاص حقیقی می توانند چند شرکت با هم شرکت مستقلی ثبت نمایند. به موجب بوجودامدن اشتغال در ایران،سعی شده است تا این روند در ایران راحت طی گردد. (اسناد لازم گواهی ثبت شرکت+ کپی مدارک هویتی نمایندگان آن ها)

برای ثبت شرکت اظهارنامه درخواست ثبت و درخواست نامه ثبت شرکت باید به سبب قانون و روال ثبت شرکت تسلیم گردد وجهت این امور اوراق چاپی ویژه از طریق اداره ثبت شرکت ها مقرر گردد که متقاضی ثبت شرکت آن ها را در دو نسخه تنظیم و تسلیم مرجع ثبت می نماید.

طبق ماده ۱۹۶ قانون تجارت اسناد و مکاتبات که جهت ثبت شرکت الزامیست در نظامنامه وزارت عدلیه تعیین شده به شرح زیر است:

    شرکت نامه حاوی مشخصات شرکت
    اساسنامه
    صورتجلسه مجمع عمومی
    صورتجلسه انتخاب هیات مدیره و قبولی آنان
    رسید سرمایه

جهت ثبت شرکت به سامانه ی اداره ی ثبت شرکت ها به نشانی http://irsherkat.ssaa.ir با ارائه مدارک وتعیین شرکا و انتخاب نوع شرکت اقدام کرد.
مراحل ثبت نام در سامانه اداره ثبت شرکت ها

کامل کردن اطلاعات تقاضاکننده( وارد نمودن شماره ملی شخص در صورت ایرانی بودن و شماره گذرنامه در صورت خارجی بودن. سپس معلوم کردن نوع شرکت که آیا شعبه ی خارجی است یا نمایندگی یک شرکت خارجی؛ وارد کردن اطلاعات مربوط به نام متقاضی از جمله نام، نام خانوادگی، وارد نمودن سمت تقاضا کننده سمت امضا کننده دفتر که آیا از مدیران است یا شرکاء یا سهامداران یا وکیل رسمی وسپس کلیک بر روی کلید گام بعدی)

وارد نمودن پنج نام انتخابی برای نام شرکت به ترتیب اولولیت.

با انتخاب نام شرکت یک کد رهگیری به شما داده می شود. دراین صورت، در بخش اسامی درخواستی،پنج نام را به ترتیب اولویت وارد کنید.برای انتخاب نام،نام هایی را انتخاب کنید که:

    الف) خارجی نباشد،
    ب) پیش ازاین به ثبت نرسیده باشد
    ج)معنا و مفهوم داشته باشد
    د) با فرهنگ انقلاب اسلامی سازگاری داشته باشد

وارد نمودن موضوع شرکت بر اساس نوع فعالیت و زمان آن. اول انتخاب نوع فعالیت حداکثر وپس از آن مدت فعالیت به سبب اینکه محدود یا نامحدود است و مادامی که محدود باشد تعیین حداکثر مدت فعالیت به ماه.

ثبت آدرس مرکز اصلی شرکت با کد پستی و یک تلفن ثابت.

معلوم نمودن سرمایه شرکت.

معلوم نمودن میزان و ارزش سهم برای شرکت

انتخاب گزینه وجود یا عدم وجود مجوز برای فعالیتهایی که نیاز به مجوز از سازمان یا ارگانهای خاص دارند و وارد کردن شماره مجوزو تاریخ مجوز در صورت نیاز به وجود آن.

وارد نمودن مشخصات اعضای شرکت.

پر نمودن فیلد تاریخ شروع سمت، مدت تصدی، تاریخ پایان اعتبار سمت و … مشخص کردن وضعیت حق امضاء و در نهایت کلید ثبت سمت شخص.

پر کردن اطلاعات مربوط به نمایندگان قانونی. نماینده مورد نظر، نوع نمایندگی، مستند نمایندگی، شماره و تاریخ مستند نمایندگی. و تاریخ شروع و پایان نمایندگی در صورت وجود نماینده.

ثبت اطلاعات مربوط به تأسیس شعبه چنانچه شعبه ای وجود داشته باشد.

تکمیل اطلاعات سال مالی شرکت و اطلاعات روزنامه شرکت با انتخاب از فهرست روزنامه شرکت.

تایپ اطلاعات متن اظهارنامه، اساسنامه و شرکتنامه.

انتخاب گزینه تأیید مدارک مورد نیاز، پذیرش نهایی و دریافت رسید پذیرش اینترنتی.

امضای مدارک تأییدشده و پرینت شده از طریق سامانه توسط اعضای شرکت.

بعد از اتمام، سامانه یک شماره ثبت می دهد که برای چاپ در روزنامه به آن احتیاج خواهد بود

بعد از این مراحل،کارشناس حقوقی شروع رسیدگی اطلاعات وارد شده می کند،اگر دارای مشکل باشد برای شما درسامانه ابلاغ رفع نقص ارسال می گردد و باید مشکل را رفع نمایید ودر صورت عدم نقص اطلاعات ، آن را تاًیید می کند.پس از پذیرش اینترنتی به وسیله سامانه و اخذ تصویب پذیرش ، باید نسخ اصلی صورت جلسات تنظیمی و ضمائم آن ها رااز شیوه باجه های پست به صورت سفارشی به آدرس ذکر شده در تصویب پذیرش ارسال نمایید و از حضور در مراکز خودداری شود.

بعدازفرستادن مدارک،احتمال دارد ۳حالت برای شما بوجود بیاید:

    رد پرونده
    نقص پرونده
    صدور آگهی

زمانی که صدور آگهی تایید شود، اداره ثبت شرکت ها با تقاضایی ثبت شرکت موافقت می کنند و جهت به صدور آگهی مبادرت می نماید سپس باید شخص درخواست کننده یا وکیل ثبت شرکت برای اخذ مدارک ثبتی و امضاء ذیل به دفاتر به اداره برود.بعد از آن تقاضایی ثبت شرکت در دو نسخه به همراه ضمیمه تقدیم مرجع ثبت میگردد یک نسخه از آن در پرونده قرار میگیرد و محتویات آن را در دفتر مخصوص ثبت شرکت ها به درج میشود و مرجع مذکور نسخه دوم آن را با قید تاریخ و شماره ثبت پس از امضاء و مهر به درخواست کننده ارائه می دهد.

درضمن به صورت اختصار از وضعیت شرکت در دفتر جداگانه ای که حاوی شماره ردیف ثبت شرکت و گزیده مفاد شرکت نامه و اساسنامه می باشد در صفحه مربوط به همان شرکت ثبت می شود و تقاضا کننده ثبت دفتر را با اصل تاییدیه نمایید.به سبب ماده ۱۹۷ ق.اعلام میدارد:”طی یک ماه تاسیس شرکت خلاصه شرکت نامه و منضمات آن طبق نظامنامه وزارت عدلیه اعلام خواهد شد”.انتشار ثبت طی یک ماه تشکیل شرکت به به همراه گزیده از شرکت نامه و پیوست های آن منتشر می گردد.

در دپارتمان تخصصی ثبت شرکت کریم خان با بهره گیری از کارشناسان متخصص و مجرب و از تاسیس تا ثبت شرکت تجاری با افتخار آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان می باشد.:: بازدید از این مطلب : 818
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 ارديبهشت 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : yasamin

ثبت برند در یاسوج

استان کهگیلویه و بویراحمد در جنوب غربی ایران قرار دارد و از استان‌های کوچک و کم‌جمعیت کشور به شمار می آید.مناطق مرتفع و کوهستانی، بیشتر مساحت این استان را تشکیل می‌دهند.این استان باتوجه به منابع عظیم نفت و گاز دومین تولید کننده این صنعت در کشور و دارای دو میدان نفتی مهم بنام های میدان نفتی گچساران و میادین نفتی بی بی حکیمه می باشد.همچنین دارای بزرگترین معدن فسفات کشور و معادن مهمی از جمله معادن بوکسیت، معدن مس، ذخایرگوگرد، معدن سنگهای ساختمانی، معادن گچ میباشد.

ثبت برند در یاسوج

ورود محصولات به بازار جهانی نیازمند برند سازی است در نتیجه در این راستا تلاش های فراوانی صورت گرفته است، این استان دارای صنایع دستی قالی،گلیم، جاجیم، گبه، نمد، سیاه چادر و محصولات گردو، عسل، روغن محلی،کره وکشک می باشد.همچنین مهمترین گیاهان دارویی آویش دنایی، کاسنی، شیرین بیان، گل گاوزبان، بابا آدم، بو مادران و …می باشد.تولید کنندگان این محصولات و افرادی که در این حوضه فعالیت می کنند،می توانند با برند سازی آن ها فعالیت اقتصادی خود را رونق دهند .
ثبت برند در یاسوج

انتخاب برند بهتر است که ابتکارانه و تکراری نباشد،در صورتی که در ذهن مصرف کننده باقی بماند و باعث گمراهی او نشود زیرا ثبت برند باعث توسعه کسب و کار و رونق اقتصادی می شود.لازم است در ثبت برند خود به کمک کارشناسان کریم خان استعلام دریافت کنید.در صورت تکرای بودن برند ،در اداره ثبت مالکیت صنعتی رد می شود و ثبت نمی گردد.شناخته شدن محصولات،کالاها و خدمات و تمایز میان آنها از مهم ترین اهداف ثبت برند است .متقاضیان ثبت برند تجاری در یاسوج باید توجه کنند که تمامی عبارت ها و واژه های نشان تجاری/علائم تجاری همان کلمه برند هستند.
مدارک مورد نیاز ثبت برند در یاسوج

ثبت برند برای اشخاص حقیقی و حقوقی با ارائه مدارک زیر امکان پذیر می باشد.
شخص حقیقی

    کپی از شناسنامه و کارت ملی شخص متقاضی
    کپی از جواز کسب یا مجوز فعالیت مرتبط در زمینه خدمات
    کپی از کارت بازرگانی در صورت ثبت برند به زبان لاتین
    نمونه برند و علامت تجاری و لوگو ۱۰ * ۱۰

شخص حقوقی

    کپی از مدارک شرکت (آگهی تاسیس ، هر نوع تغییرات (تغییر نام ، تغییر آدرس ، تغییر مدیرعامل شرکت)، روزنامه تاسیس و تغییرات)
    کپی از مجوز های شرکت (پروانه بهره برداری ، جواز تاسیس) (در صورت نداشتن مجوز بنام شرکت اگر رئیس هیات مدیره یا مدیرعامل به صورت شخصی داشته باشند قابل قبول برای ثبت می باشد).
    کپی از کارت بازرگانی در صورت ثبت برند به زبان لاتین
    کپی از شناسنامه و کارت ملی مدیرعامل شرکت
    یک نمونه از علامت مورد تقاضا ۱۰ * ۱۰
    مهر شرکت

زمان و تعرفه ثبت برند در یاسوج

زمان ثبت برند در شهرستان های دوگنبدان، دهدشت و یاسوج استان یاسوج برای اشخاص حقیقی و حقوقی متفاوت می باشد. زمان ثبت معمولا ۴۵ الی ۵۰ روز کاری می باشد .هزینه های ثبت برند متغیر می باشد زیرا ثبت آنها متفاوت است .

برای اطلاع از هزینه های ثبت برند در یاسوج می توانید با کارشناسان کریم خان تماس حاصل فرمائید .
مراحل ثبت برند توسط موسسه حقوقی کریم خان در یاسوج

در مرحله اول توسط کارشناسان موسسه کریم خان تمام مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت برند در شهرستان های دوگنبدان، دهدشت و یاسوج استان یاسوج ،از متقاضی گرفته می شود سپس کارشناسان با توجه به تمام مدارکی که شما ارائه کرده اید به تکمیل اظهارنامه ثبت برند مبادرت می نمایند.پس از دریافت مجوز،تمامی طبقات اجناس و خدمات مشخص می گردند سپس در سامانه ثبت علائم تجاری ثبت می شوند.در صورتی که اظهارنامه نواقصی داشته باشد کارشناسان حقوقی کریم خان برای رفع نواقص مبادرت می نمایند پس از نشر آگهی،درخواست ثبت علامت در روزنامه رسمی انجام می شود.پس از منتشر شدن روزنامه تشکیل پرونده ثبت علامت تجاری در موسسه انجام می شود.
ثبت اضافه کالا و طبقه در یاسوج

برای اضافه نمودن کالا و طبقات فعالیت اقتصادی خود می توان از سامانه ثبت علامت تجاری استفاده کرد و سپس برای تنظیم این اظهارنامه اقدام نمایید.تمامی مراحل ثبت اضافه کالا مانند ثبت اظهارنامه انجام می شود.بااین تفاوت که ثبت نام اظهارنامه برند قبلی در اداره مالکیت صنعتی وجود دارد.
کارشناس اداره مالکیت صنعتی با ارسال اظهارنامه ثبت اضافه کالا و طبقه به بررسی پرونده اقدام می نمایند و اگر اظهارنامه ثبت شده مورد تایید باشد با پرداخت هزینه های اضافه کالا و طبقات اگهی صادرشده ،منتشر می شود.
طبقه بندی های علامت تجاری

    مواد غذایی و محصولات کشاورزی
    فلزات و مصنوعات فلزی
    اسباب بازی و لوازم ورزش
    صنایع و محصولات شیمیایی
    مصنوعات نساجی
    مصنوعات و اشیاء ساخته شده از مواد مختلف
    دستگاه و لوازم و آلات فنی و علمی و صنعتی
    سایر موارد

برای مطالعه بیشتر درباره طبقات ثبت اضافه کالا می توانید از طریق لینک ثبت کریم خان مراجعه کنید.
ثبت علامت تجاری در یاسوج

علامت تجاری عبارت است از هر علامتی که تمایزی بین کالاها و خدمات تولیدکنندگان ایجاد می کند.علامت تجاری به صورت جمعی و نام تجاری معرفی می شود.علامت تجاری یک طرح فیزیکی و مشخصه های خاص یک محصول است که باید در اظهارنامه قید شود . نام تجاری تعیین کننده شخص حقیقی و حقوقی متقاضی می باشد.
ثبت لوگو و آرم و علائم تجاری در یاسوج

لوگو نماد گرافیکی شامل شکل ها و دست نوشته ها و حروف یا اشکال هندسی می باشد.برای طراحی لوگو از اشکالی که به صورت خاص در کنار یکدیگر قرار گرفته اند مورد استفاده قرار می گیرد،و وجه تمایزی بین سایر علائم تجاری می باشد.
نکاتی درمورد ثبت علامت تجاری و صنعتی٬ لوگو و آرم

    بعد از ثبت برند ، نسبت به صدور گواهی اقدام خواهد شد.
    اعتبار گواهی ثبت برند معادل ۱۰ سال می باشد.
    جهت به ثبت رساندن چند برند به صورت همزمان میبایست به تعداد آنها اظهار نامه جداگانه تکمیل شود .
    واگذاری اختیار استفاده از برند ثبت شده به اشخاص غیر در داخل کشور باید به طور رسمی ثبت گردد.
    تغییرات آدرس شخص حقیقی یا حقوقی مالک برند رسمیت نخواهد داشت مگر اینکه ثبت شده باشد.
    ثبت برند تجاری اختیاری است به جز مواردی که دولت آن را الزامی بداند.
    نقل و انتقال برند مطابق قوانین تجارت و قوانین ثبت علائم صورت می گیرد.
    حقوق انحصاری علامت تجاری شامل افرادی است که برند خود را ثبت کرده باشند.

خرید و فروش برند یا علائم تجاری

ثبت برند و علامت تجاری طی شرایط و رعایت مقرراتی صورت می گیرد ،برخی از متقاضیان ثبت برند به جای روند ثبت نسبت به خرید برند آماده اقدام می کنند زیرا بعضی از متقاضیان برای استفاده از برند عجله دارند اما فرآیند اداری ثبت برند مدت زمان زیادی به طول می انجامد، در صورتی که خرید و انتقال برند آماده به سرعت و تنها با حضور فروشنده و خریدار در دفترخانه ثبت اسناد رسمی امکان‌پذیر است.
واژگان مرتبط با ثبت برند در یاسوج

    ثبت علائم تجاری در یاسوج
    ثبت علامت تجاری در یاسوج
    ثبت نشان تجاری در یاسوج
    ثبت آرم تجاری در یاسوج
    ثبت لوگوی تجاری در یاسوج
    ثبت برند تجاری در یاسوج

ثبت برند در استان کهگلویه و بویر احمد توسط موسسه حقوقی کریم خان

    ثبت برند در دهدشت
    ثبت برند در سی سخت
    ثبت برند در چرام
    ثبت برند در باشت
    ثبت برند در دوگنبدان

شما متقاضیان گرامی میتوانید برای دریافت اطلاعات کامل در رابطه با ثبت برند در یاسوج با کارشناسان تخصصی موسسه حقوقی کریم خان دارای چندین سال تجربه و تخصص تماس حاصل فرمایید.:: بازدید از این مطلب : 809
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 ارديبهشت 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : yasamin

ثبت علامت تجاری فانتزی

موسسه ثبت کریم خان در این مقاله قصد دارد در خصوص ثبت علامت تجاری فانتزی توضیح دهد.علامت های که برای شناساندن اجناس و کالا صنعتی و یا خدماتی از منظر چگونگی و تضمین مرغوبیت جنس آن ها مورد استفاده قرار می گیرند علائم تجاری ، صنعتی یا خدماتی می گویند.اسامی مرکبی اعم از نقش ، تصویر وکلمه یا،فانتری (Fantasy) می توانند اجزا تشکیل دهنده ی این علائم باشند.به نام های خیالی یا رویایی مانند ققنوس که وجود خارجی ندارند اسم های فانتری می گویند.این اسامی به شرط آنکه شرایط و ضوابط حاکم درقانون را رعایت کنند نه تنهادرکشور ما بلکه در کشور های دیگر ممانعتی برای ثبت آنها وجود ندارند.

ثبت علامت تجاری فانتزی

برای انتخاب علامت تجاری بایداز نوآوری و ابداع جدیدترین علائم استفاده کرد تا منحصربه فرد باشد و علامت انتخاب شده باید متمایز و مغایراز علامت های دیگر باشد و درعین حال با نوع و جنس خود کالا رابطه مستقیم و معنی داری داشته باشد و بهتراست که این نشان به دور از اسامی منحرف کننده و عام باشد.
ویژگی علامت تجاری

    ۱٫جدید بودن علامت تجاری
    مقصود از جدید بودن علامت این است که از نشانه هایی بهره گیری شود که از جهت ظاهری جدید و ابتکار داشته باشندو پیشینه ی مندرج و به کارگیری به وسیله دیگران را نداشته باشند.
    ۲٫ابتکاری بودن علامت تجاری
    ابتکاری بودن جز یکی از ویژگی ها علامت تجاری است،یعنی علامت باید همراه با مدل های خاص و ظرایف ظاهری باشد.باید تا حد امکان از نشان های ساده پرهیزکرد تا بتواند در بازار مرود حمایت قراربگیرد.
    ۳٫عدم ایجاد اشتباه در نظر مشتری
    علامت تجاری نباید طوری طراحی گردد که در نظر مشتری ایجاد خطا کرده و وی را در تمییز و تشخیص از نشانه های تجاری دیگر که تا حدی با هم تشابه دارند،مردد و گمراه کند.

موسسه تخصصی ثبت کریم خان،مفتخر است خدمات ارزنده ای در باب علامت تجاری فانتری به متقاضیان عزیز و همراهی کند.:: بازدید از این مطلب : 865
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 28 ارديبهشت 1398 | نظرات ()