بلاگ زیست 1

زیست شناسی

از بودجه زیستی دوازدهم در آموزش زیست در کنکور تجربی چقدر اطلاع دارید؟ هنگام برنامه ریزی کنکور تجربی بیشترین ضریب در درس زیست شناسی است. همچنین سال دوازدهم از هر سه پایه مهمتر است و سوالات بیشتری مطرح می شود. عدم مطالعه کامل و تسلط بر این پایه چیزی جز کاهش قابل توجه و بسیار زیاد در درصد و نمره شما نخواهد داشت! به همین دلیل مشاوران بر آموزش زیست شناسی دوازدهم تاکید زیادی دارند.

مطالعه زیست شناسی

زیست شناسی دوازدهم مشتمل بر 8 فصل است و محتوای آن عمدتاً در موضوعات و موضوعات درون سلولی مانند دانش کامل اسیدهای نوکلئیک، پروتئین ها، مباحث ژنتیکی، تغییرات زمان، تبدیل انرژی و … می باشد، از آنجایی که این مباحث بسیار مفهومی هستند، نیاز به آموزش کامل زیست دوازدهم حتی بیشتر از زیست شناسی پایه احساس می شود.

از سوی دیگر، با توجه به بحث‌ها و سبک‌های متفاوت بررسی محتوا در زیست‌شناسی دوازدهم، بسیاری از مطالب آن به‌طور کاملاً نامحسوس با زیست‌شناسی مرتبط است. اما در مورد ترکیبی از بیو دوازدهم (با یادآوری و ارجاع به مطالب مبتنی بر زیست)، تسلط بر بیو بیس ها نیز افزایش می یابد. مهمترین ویژگی کلاس زیست شناسی ترکیبی بودن آن است.

بنابراین بهترین و تنها راه برای قبولی در کنکور 1401 مطالعه و یادگیری زیست شناسی مفهومی و ترکیبی بر این اساس است. درصد زندگی شما در آزمون سراسری و کنکور اینگونه می درخشد. یکی از رموز موفقیت در بالای کنکور توجه به درس زیست پایه دوازدهم است. دوازدهمین را به شما می دهد.

در این دوره بهترین روش های ترکیبی و مطالعه مفهومی زیست شناسی پایه دوازدهم را به شما دانش آموزان عزیز آموزش می دهیم که تنها راه تسلط بر زیست شناسی این کلاس می باشد. در این دوره آموزشی سعی شده است مطالب به صورت بسیار ساده و قابل فهم بیان شود تا هر دانشجو در هر سطح علمی بتواند از آن نهایت استفاده را ببرد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *